Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Sveikos, ieskau jau visa savaite, bet niekaip nerandu kurioj vietoj vyksta pokalbiai apsipirkinejimas irankiams? Atsiprasau akd tersiu tema, bet jau vilties nebeturiu pati rasti, jei niekas nuoros neimes blush2.gif
Atsakyti
salexa pas naitą liniuotej .

Olesta tu 100 procentų teisi , antras .




Atsakyti
i cipciuko knyga negaliu atsiziureti, tas lapu pasendinimas super atrodo thumbup.gif
rugegele26, kamuolys kaip ka tik is futbolo aikstes bigsmile.gif
Renatelem, labai idomiai ir graziai tos margos rozytes padarytos wub.gif
laurindre, gera ideja is dribsniu gelytes padaryti, o vaisiais puosti man labai visi patinka, toki skanus atrodo 4u.gif
Atsakyti
Laurindrėstortai, tai regis imk per ekraną atsikąsk, čiur aš su vaisiais, nu taip atrodo efektingai, super thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, na saunuoles ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif ploja.gif
Bijau, jau kad ka nors nepaminesiu. Superinis savaitgalis.

Cipciuk, labai knygos lapai patiko 4u.gif

As tai sia savaite kiek tinginiauju. Jau antra savaite negaliu sveikatos pataisyt, tai ir dirbt normaliai negaliu.

Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 03, 12:32)

As tai sia savaite kiek tinginiauju. Jau antra savaite negaliu sveikatos pataisyt, tai ir dirbt normaliai negaliu.

Asseni, greiciau sveik, nes taip vis laukiu tavo tortuku su visokiom figurelem wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 03, 10:04)
zuliaska, o iš kur snikeriui tokie galiukai????  g.gif
* klostės nesusidarytų, jeigu tortą pasikeltum ant mažesnio diametro skardinės, puodo ar kito daikto, nors kai įgusi, tai nebereikės ir kelti, išeina padaryti ir nekeliant  4u.gif
eglejk , tau už tokį vaizdelį nuo ryto  4u.gif  4u.gif  4u.gif  už spalvą, ramunes ir šonų papuošimus  mirksiukas.gif



apie kokius galiukus klausi?? nu net nepamasciau kad reik pakelt, gi logiska...
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 03, 12:32)


As tai sia savaite kiek tinginiauju. Jau antra savaite negaliu sveikatos pataisyt, tai ir dirbt normaliai negaliu.


Gerai pabaliavojai laugh.gif.....o be juokų tai atšalo unsure.gif ...prasidės gripai ....nekenčiu tokių orų mad.gif .
Atsakyti
wow kiek tortuku bigsmile.gif
Cipciuk knyga ispudinga
Rugegele, neramuole, olesta ir visos kitos, visu nevardinsiu, bet kaip fainai kai tiek daug graziu tortuku, tiek daug bendraminciu. 4u.gif Cia Jums visoms uz tai kad kepat, puosiat ir dalinates ispudziais.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -- - - -

As mielos grybautojos atnesu Jums ivertinimui savo darbeli. spalva nera visiskai zalia, bandziau daryti pagal dabar esama zoles spalva. dar galima rasti pievoje zydint viena kita ziedeli.
Tortas tai mano kuryba. Biskvitas su aguonomis, kitas be, kremai sviestinis ir grietineles. Puostas beze ir papuosimai is cukrines cipciuko geliu mases. Pabarstukai sokoladiniai

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristyn: 03 spalio 2009 - 12:22
QUOTE(zuliaska @ 2009 10 03, 13:06)
apie kokius galiukus klausi?? nu net nepamasciau kad reik pakelt, gi logiska...

mano sveikas protas žinok dar neatsigavęs nuo streso, aš ir ne taip perskaičiau ir turbūt žiūrėt ir vertint foto nebemoku blush2.gif blush2.gif blush2.gif aš apie kauburius torto viršuje, bet tik dabar pagalvojau, kad gal tiesiog ne tuo kampu foto daryta, yra kauburiai ant torto, ar paviršius lygus???? blush2.gif
Papildyta:
skristyn, koks fainas wub.gif tie grybukai tokie tikroviški thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(skristyn @ 2009 10 03, 10:12)
As mielos grybautojos atnesu Jums ivertinimui savo darbeli. spalva nera visiskai zalia, bandziau daryti pagal dabar esama zoles spalva. dar galima rasti pievoje zydint viena kita ziedeli.
Tortas tai mano kuryba. Biskvitas su aguonomis, kitas be, kremai sviestinis ir grietineles. Puostas beze ir papuosimai is cukrines cipciuko geliu mases. Pabarstukai sokoladiniai



kaip grazu wub.gif tikras miskelis su samanom ir tikrais grybukais wub.gif
Atsakyti
labukas,senokai cia bebuvau ir kiek nuostabiu,graziu tortuku prisiziurejau visom darbstuolytem 4u.gif 4u.gif 4u.gif

norejau paklausti mano mamos jubiliejus bus 55m ir niekaip nesugalvoju kaip papuosti tortuka gal kas koke ideja pametetumet ax.gif
Atsakyti