Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Mergaites, saunus torciukai, bet kiek veliau paziuresiu


PRASAU PAGALBOS
Gal kartais kas internete mate ar gal ir issisaugojo viena torta. Bandau apibudinti. 3 aukstu, sv. zalias, kiekvieno auksto apacioje bantukas. visas apdetas rutuliukais ir kazkokiom gelytes. PLEASE, jeigu kas turi ar mate imeskit cia arba i AZ, labai prasau
Atsakyti
jo, aš irgi kol įkėliau, paskui kol pakeičiau foto, nes per antraštę žiauriai iškraipė vaizdelį, tai Jūs irgi čia su superinių tortų atakomis atvykot bigsmile.gif labai originalus septynetas, laaaabai, berniukui tortas liuks thumbup.gif

kringeliukai su 2 numeriuko antgaliuku daryti per maišelį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skristyn @ 2009 09 25, 14:48)

Atnesu savo barbe, kaip ir sakiau galutiniam variante sugadinsiu drugelius, bet tortukas paimtas ir liko patenkinti biggrin.gif
Medutis su kondensuotu pienu ir zele
Puostas sokoladine saldainiu mase, drugeliai is cipciuko cukrines geliu mases, kvarbatkos ir t.t. beze.  labai nepeikit  blush2.gif


labai nepeiksim,nes grazi barbyte gavosi thumbup.gif
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 25, 15:40)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Va sulipinau , eiliniai Ratai ir pėdžiukės ....ratai "Medutis ", pastilažas , spalvinta teptuku .....pėdžiukės " Juodas miškas " , pastilažas , beze .....



Nugis,kaip visada,GRAZU!!!
pamatysit mano ratus-Roary,isgriusit doh.gif sakau,zmones prisigalvoja visokiu masinu doh.gif
QUOTE(Olesta @ 2009 09 25, 15:59)
vau, savaitgalis  thumbup.gif labai šaunių tortukų pridėjot, na ir aš ne tuščiomis: grietininiai biskvitai, pertepti grietinėle, viduje vaisiai (konservuoti persikai, žali kiviai ir bananai), dengta šokoladine saldainių mase, kringeliukai aisingo, gyvi šermukšniai derinti prie vestuvių stalo papuošimo svočios prašymu, nelabai matosi ir tik paskui sugalvojau, kad inicialus ant taurių reikėjo geltona spalva užrašyt, bet jau padarytas darbas, nebekeisiu; karoliukai taurių viršuje simbolizuoja vestuvinius žiedus - svočios tortas:



Wow,labai garzu,nepakrauta,dailiai nulipdyta thumbup.gif
smile.gif+2009 09 25, 16:08-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 09 25, 16:08)
Skristyn labai miela barbė  thumbup.gif o drugelių gražumas, labai gražučiai  wub.gif

Atnešu ir aš savo darbelį - Juodas miškas, dengtas pastilažu ir šokoladine sald. mase (juoda spalva), mašina cukrinė Cipciuko masė gėlėms. 7'asis berniuko gimtadienis - ir šiaip ir taip mąsčiau kuom skiriasi septynetas nuo vieneto mano atveju  ax.gif žvaigždutės finiše gražiai blizga realybėj  smile.gif


labai idomus ir grazus torciukas,saunuole!!!

barankos gera ideja,ale neturiu baranku,tiek to suseis ir sausainiai irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 25, 19:12)
Mergaites, saunus torciukai, bet kiek veliau paziuresiu
PRASAU PAGALBOS
Gal kartais kas internete mate ar gal ir issisaugojo viena torta. Bandau apibudinti. 3 aukstu, sv. zalias, kiekvieno auksto apacioje bantukas. visas apdetas rutuliukais ir kazkokiom gelytes. PLEASE, jeigu kas turi ar mate imeskit cia arba i AZ, labai prasau




O mai gat.... doh.gif doh.gif doh.gif ....turėjau tokį malonumą - pamesti užsakovų atsiūstą tortą ......dabar įsikeliu į du albumus ....atsarga gėdos nedaro ....ir šitą tavo kažkur mačiusi , bet kur gi dabar atknisi doh.gif doh.gif doh.gif .



Atsakyti
Asseni,
as nezinau kokio tiksliai tau reik, bet is pasakymu, tik panasus sitas smile.gif tikrai ne tas bet gal pravers
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 25, 20:21)
O mai gat.... doh.gif  doh.gif  doh.gif ....turėjau tokį malonumą - pamesti užsakovų atsiūstą tortą ......dabar įsikeliu į du albumus ....atsarga gėdos nedaro ....ir šitą tavo kažkur mačiusi , bet kur gi dabar atknisi  doh.gif  doh.gif  doh.gif .

Sustreikavo kompas, keliau i kita papke ir viskas pasinaikino doh.gif doh.gif . Nieko neturiu, net telefono doh.gif .

zuliaska, aciu
Atsakyti
padariau torta, manau cia truputi normalesnis papuosimas ir galiu idet smile.gif
tortas medutis, puostas saldainiu mase, sokoladu ir grietinele smile.gif stai cia
user posted image

user posted image

truputi blogai uzdengiau grietinele, bet vaikai labai zyze tai skubejau...
bet sau dariau smile.gif manau gerai smile.gif) kai be progos tortukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 25, 20:32)
Sustreikavo kompas, keliau i kita papke ir viskas pasinaikino doh.gif  doh.gif . Nieko neturiu, net telefono doh.gif .

zuliaska, aciu


Jetau užjaučiu tikrai , nepameni nė trupučio ? ...čia burbuliukų įdėja , gal kiek padės ....

user posted image
Atsakyti
QUOTE(skristyn @ 2009 09 25, 18:48)
Atnesu savo barbe, kaip ir sakiau galutiniam variante sugadinsiu drugelius, bet tortukas paimtas ir liko patenkinti biggrin.gif

nesugadinai, gražus tortas.

QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 25, 19:40)
Va sulipinau , eiliniai Ratai ir pėdžiukės ....ratai "Medutis ", pastilažas , spalvinta teptuku .....pėdžiukės " Juodas miškas " , pastilažas , beze .....

koks lygus tas apvalus torčiukas wub.gif
ir Ratai gražiai nuspalvinti.

smile.gif+2009 09 25, 20:08-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 09 25, 20:08)
žvaigždutės finiše gražiai blizga realybėj  smile.gif

gražus tortas septynmečiui wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 09 25, 18:08-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 09 25, 18:08)
Oi, kol rašiau savo kiek tortų gražių atsirado bigsmile.gif

Cipciuk - nepriekaištingai dailu ir gražu, kaip visada  wub.gif

Olesta graži spalvytė  smile.gif Tuos zigzagiukus darei antgaliuku ar per pop. tūtelę?

Skristyn labai miela barbė  thumbup.gif o drugelių gražumas, labai gražučiai  wub.gif

Atnešu ir aš savo darbelį - Juodas miškas, dengtas pastilažu ir šokoladine sald. mase (juoda spalva), mašina cukrinė Cipciuko masė gėlėms. 7'asis berniuko gimtadienis - ir šiaip ir taip mąsčiau kuom skiriasi septynetas nuo vieneto mano atveju  ax.gif žvaigždutės finiše gražiai blizga realybėj  smile.gif

user posted image

Tai cia sita grozi turejo pasiimt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Olesta @ 2009 09 25, 17:59)
vau, savaitgalis  thumbup.gif labai šaunių tortukų pridėjot, na ir aš ne tuščiomis: grietininiai biskvitai, pertepti grietinėle, viduje vaisiai (konservuoti persikai, žali kiviai ir bananai), dengta šokoladine saldainių mase, kringeliukai aisingo, gyvi šermukšniai derinti prie vestuvių stalo papuošimo svočios prašymu, nelabai matosi ir tik paskui sugalvojau, kad inicialus ant taurių reikėjo geltona spalva užrašyt, bet jau padarytas darbas, nebekeisiu; karoliukai taurių viršuje simbolizuoja vestuvinius žiedus - svočios tortas:


As tokia tyli stebetoja,bet super ranka atidirbta thumbup.gif
Atsakyti
karsta.gif ...vis jieškau Asseni torto ....nerandu , nu kur aš jį mačiau doh.gif
zuliaska , nu liuks vabaliukas bigsmile.gif , ir kokius įdomius sparnelius uždėjai , gera įdėja , užsirašau mirksiukas.gif .



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 25 rugsėjo 2009 - 20:42
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 25, 21:40)
karsta.gif ...vis jieškau Asseni torto ....nerandu , nu kur aš jį mačiau  doh.gif
zaliaska , nu liuks vabaliukas  bigsmile.gif , ir kokius įdomius sparnelius uždėjai , gera įdėja , užsirašau  mirksiukas.gif .


jei neklystu maciau kuharkoi prie vestuviniu tortu g.gif bet negaliu garantuot, pasidarau mase ir einu perziuresiu
Atsakyti