Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

as nepridejau,tiesiog padariau rafaelo ir su tuo paciu kremu aptepiau.o dabar galvoju g.gif ar dengti pastiliazu ar galvoti ka kita.siandien turiu padaryti,nes ryt atiduosiu. verysad.gif
Atsakyti
O jis bent sukietėja šaltai , tas kremas ? ....jei taip , tai denk ...ką daba daryti .... unsure.gif




Atsakyti

cypciuk
jusu tortukai pasaka, tas triju aukstu tai toks grazus, nu jau toks.............. wub.gif sakykit sonus su purskiamais dazais pursket? ax.gif man oranzine spalva ziauriai patinka tai tas tortukas mano skonio wub.gif
Atsakyti
ziuriu dauguma auksarankiu dar nemiega smile.gif visos cia ax.gif o as ieskau ideju 40 metu jubiliejui,tortas turi buti 2 aukstu ,puostas bezu,pirma darysiu paga asseni,grietininiu biskvitu su svieziais vaisiais,o antra................... g.gif sako ,kanors paprasto doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 10 02, 23:58)
ziuriu dauguma auksarankiu dar nemiega smile.gif visos cia ax.gif o as ieskau ideju 40 metu jubiliejui,tortas turi buti 2 aukstu ,puostas bezu,pirma darysiu paga asseni,grietininiu biskvitu su svieziais vaisiais,o antra................... g.gif sako ,kanors paprasto doh.gif

Tai padaryk meduti, bus paprasta
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 02, 22:22)
Tai padaryk meduti, bus paprasta

ne,ne,medutis netinka,dariau jau jiem,dabar nori ko nors kito,tada buvo medutis ir negro bucinys,patiko jiem,o dab nezinau,nervina tas pasakymas,kanors paprasto,bet butinai su bezu,uzsakove mano kaimyne,tai sakiau jai,priplaksiu bezo tau bliudeli ir galesi valgyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 10 03, 00:25)
ne,ne,medutis netinka,dariau jau jiem,dabar nori ko nors kito,tada buvo medutis ir negro bucinys,patiko jiem,o dab nezinau,nervina tas pasakymas,kanors paprasto,bet butinai su bezu,uzsakove mano kaimyne,tai sakiau jai,priplaksiu bezo tau bliudeli ir galesi valgyt lotuliukas.gif

Oj, negaliu, na ir prajuokinai.
Gerai, einu pabaigsiu betvarke daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 02, 22:33)
Oj, negaliu, na ir prajuokinai.
Gerai, einu pabaigsiu betvarke daryt smile.gif

nu jin labai megsta beza,gali valgyt ir valgyt ax.gif smile.gif
Atsakyti
Cipciuk, jau tokius ypatingai gražius tortus šįvakar sukūrėt, kad akys baigia išvarvėt bežiūrint. Abudu tikri meno kūriniai wub.gif Matau raidytes panaudojot, kaip sekėsi iškrapštyt iš įspaudo blush2.gif

Daividija, boružėlė laaaaaaaaaabai daili wub.gif

Pupmica, kooookios rožės swoon.gif

Neramuole, na tu tai ir darbštuolytė bigsmile.gif vėl nuostabius du tortukus atnešei - abu man labai labai gražučiai mirksiukas.gif

rugiagele, koks mielas tortukas, iš tikrųjų įdomi ir graži spalvytė gavosi bigsmile.gif

Olesta, niekaip pati neatspėčiau, kad ten "pečius" lotuliukas.gif Gražiai ir dailiai jį sumeistravai thumbup.gif Ačiū už varpelių fotosesiją 4u.gif

QUOTE(Sikste @ 2009 10 02, 22:01)
patarkit man prasau, issikepiau rafaelo biskvitus, recepte parasyta 23cm diametras, as kepiau is pusantros normos, 26cm diametro skardeleje, tai kiek man reikia pasidaryti kremo? irgi pusantros normos? o kai laistai biskvitus, tai pirma sulaistai viena , tada uzdedi kremo, tada uzdedi kita biskvita ir ji sulaistai ir t.t. ?
o jau mano biskvitai gavosi tokie biski storoki, tai Asseni dar 3 is jo padarytu 
Papildyta:
ir dar ar galima si torta beze puosti?


Na aš irgi neatsilaikiau ir šįvakar susiterliojau rafaelą paragavimui blush2.gif o kadangi dariau kaip ir tu iš 1,5 normos 26 cm formoj tai drįsiu patarti, kad man kremo sočiai užteko 1-os normos. O sluoksnių man gavosi 6 net blink.gif kepiau atskirais plonais biskvitais (maždaug po 1 cm storio iškepę gavosi blush2.gif ) ir viskam sočiai užteko kremo (ir viršų ir šonus aptepiau net ax.gif dabar neįsivaizduoju kuo papuošt reiks doh.gif ). Jei sakai tavo storoki biskvitai, tai pamėgink bent į dvi dalis padalint rolleyes.gif Formuok taip kaip parašei - dedi biskvitą, sulaistai, tepi kremu, dedi kitą ir t. t. aš tai dariau tiesiog lėkštėj. Bezu nepatariu puošt, nes tortas stipriai drėgnas schmoll.gif mažiau sulaistysi, bus sausas ax.gif
Žiūriu svarstot vis, kaip su sirupu reikalai, tai aš laisčiau gan gausiai, išspaudžiau 2-jų didelių citrinų sultis, dapyliau virinto atvėsinto vandens tiek kiek trūko iki 0,5 l + įdėjau 2 a. š. cukraus (nes stiiiiipriai rūgštu buvo doh.gif ), o iš to kiekio sunaudojau 400 ml sirupo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 03 spalio 2009 - 02:11
Labas rytas mergaitės 4u.gif ,

neramuole ačių už gerus žodžius , iš tavęs mokausi tongue.gif ....taip tai aerozolis , bet žinok - banktotas su juo , šitam tortui ( nu jis toks ne iš mažūjų ) suėjo visas flakonėlis doh.gif , nežinau , arba įmušti į kainą reikia arba kažką keisti g.gif .

RiMami , ir tau taip pat dėkui aciuks.gif....taip tie , ir jokio vargo - adatėlės galiuku , tik kaip visada - daaaaaaaaaag krakmolo biggrin.gif .




Atsakyti
Mergaitės visų tortai jau tokie nuostabūs wub.gif Cypciuko oranžinio vis gryžtu pažiūrėt bigsmile.gif O dėl rafaelo aš čia nauja, bet pati jį dariau ir puošiau bezu, tik prieš tai aptepiau, kaip Asseni pataria su alia bulvyte ir tikrai nenubėgo puikiai išlaikė.
Atsakyti
Parodysiu ir as sios savaites derliu, as tik mokausi bet vistiek dedu smile.gif
1.Snikersas, papuostas saldainiu mase.
user posted image
2.Rafaelo, bet as puosiau su beze, nu ir viskas gerai buvo smile.gif siaip cia fotkej tie sniuriuku galiukai nenupjauti, tai nekokia fotke, realybej jis man grazesnis buvo:
user posted image
3.Snikersas, dariau draugui, tai kukliai padariau ir tiek smile.gif puosiau su sokoladiniu ganasu ir grietinele
user posted image
4. ir snikersas. dariau pusbroliui su gimke, prase minimaliai papuost, tai taip ir padariau smile.gif apteptas sokoladiniu ganasu ir grietinele
user posted image
5. Rafaelo, puostas saldainiu mase. paprase draugo mama padaryti jo gimtadieniui ir kad butu svarstykliu zenklas
user posted image
6. o cia mano pacios dovana pusbroliui smile.gif medutis puostas saldainiu mase
user posted image

nu tai va bandau ir as daryti kazka. siaip nelabai ir planavau zmones daryt, bet paragavo ir praso padaryt, as sakau kad dar ne kokia kepeja, bet jie nori, tai ir padarau smile.gif svarbiausia kad koks malonumas daryt smile.gif
Papildyta:
2. nesupratau kazko ne ta fotke ikele bandau dar kart
user posted image
Papildyta:
jau tikrai sorry kad tersiu eteri, bet kad nurodau nuotrauka o ikelia nesamone sad.gif
user posted image
nu jei vel neides, nebededu is vis sad.gif
Atsakyti