Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

dėl drėgmės negaliu atsakyti, o plyšta dėl cukraus pudros pertekliaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 10 02, 22:14)
kaip penktadienis, taip tortu gausa  bigsmile.gif  visi labai pukus, taciau labiausiai istrigo daividijos boruzele, nu ji man tooookia miela  wub.gif  labai grazios pumpicos rozes ant tortuko, tokios kaip tikros, o apie cipciuka apskritai patylesiu, ten tortas be komentaru  swoon.gif

as ir dariau torta (idesiu foto rytoj), isbandziau keleta naujoviu, pirmiausia ramuniu formeles, laaaabai man jos patiko smile.gif aciu naitui  4u.gif 
torta dengiau pastilezu, tai va cia ir visas grozis prasideda (na dar del torto skonio nezinau  ax.gif ).
Tai va, i pastileza man suejo apie kila cukraus pudros  blink.gif  nors viska matavau ir dariau pagal recepta, ir tai man ta mase tokia netvirta gavosi, plyso, gal krakmolo i ja reikejo daugiau ideti, nu nezinau, ir man jos daugiau kaip puse liko, kiek pasidariau is nurodytos normos, o dengiau 23cm skersmens ir 8cm aukscio torta. Prie stalo ir kocelo nelipo, cipciukas rases, kad pastilezui reikia daug krakmolo, tai as jo ir negailejau.
Jus man paskykit, kokios konsistencijos turi buti tas pastilezas? o gal kuri galetu padaryti jo gaminimo fotosesija, aiskumo delei  rolleyes.gif 
jis kociojosi puikiai, bet tik kai reikia deti ant torto tai plysta, ir kazkodel siek tiek jis man dregsta, nors torta aptepiau sviestiniu kremu ir pusdieni laikiau saldytuve iki dengimo  g.gif


Tam pastilazui, kur gelytems lipdyt, tai geriausia deti 3 saukstus vandens, tada sueina 250 g pudros.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 22:18)
dėl drėgmės negaliu atsakyti, o plyšta dėl cukraus pudros pertekliaus  4u.gif

bet ji netrupaman, o kai emiau dengti tai plysta tysta taip unsure.gif
nu as ji apdengiau vargais negalais, mamos gimtadieni seimos rate svesim, tai nelabai pergyvenu del broku tongue.gif nors vistiek norisi, kad butu graziau smile.gif
dar vienas klausimas del pastilezo, ar galima ji laikyti kokia savaite saldytuve? nes man baisiai daug tos mases liko rolleyes.gif
paskui kai jau apdengiau torta, paemus mazesni gabaliuka isvoliota krakmole pakociojau ir paemiau, tai visai man neplyso, gal cia del krakmolo trukumo as manau, nu net nezinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 10 02, 23:25)
dar vienas klausimas del pastilezo, ar galima ji laikyti kokia savaite saldytuve? nes man baisiai daug tos mases liko  rolleyes.gif

ne savaitę, galima ir dvi laikyti. Tik labai labai sandariai ir kambario temperatūroj.
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif help.gif gal galit pasakyti ar galiu torta aptepti su ganasu ir paskui deti saldainiu mase????
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 10 02, 22:28)
ne savaitę, galima ir dvi laikyti. Tik labai labai sandariai ir kambario temperatūroj.


as ja susukau i maistine plevele ir dar idejau maiseli, bet ikisau i sldytuva blush2.gif einu istrauksiu ir pasidesiu kur i spintele smile.gif
Atsakyti
puošimas kremu
dzibai
tūtelių gamyba
šis bei tas
barbės dekoravimas
pastiliažo konsistencija, torto dengimas
nu kaip jaudinasi dėl grožio, lygumo ir estetikos smile.gifšiek tiek rėmelio fragmento
VA ČIA APIE KĄ KALBĖJAU

Papildyta:
QUOTE(kisule @ 2009 10 02, 22:33)
help.gif  help.gif  help.gif  help.gif gal galit pasakyti ar galiu torta aptepti su ganasu ir paskui deti saldainiu mase????

taip, gali, o kam tokia prabanga g.gif palik apteptą grietinėle per naktį, rytoj apdengsi be jokių aptepimų 4u.gif
Atsakyti
help.gif gal galit kas atsakyti ar galima dengt pastiliazu torta,kuris yra apteptas kremu i kuri ieina GRIETINELE,SVIESTAS IR KONDENCUOTAS pienelis
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 10 02, 22:58)
help.gif  gal galit kas atsakyti ar galima dengt pastiliazu torta,kuris yra apteptas kremu i kuri ieina GRIETINELE,SVIESTAS IR KONDENCUOTAS pienelis

kas čia Jums šį vakarą do striokas lotuliukas.gif gali 4u.gif tik pastingdyk, nors pastiliažas storiau kočiojasi, vargu ar pabūgtų ir nestangdinto kremo, apdenk ir į šaldytuvą jį 4u.gif
Atsakyti

taip, gali, o kam tokia prabanga g.gif palik apteptą grietinėle per naktį, rytoj apdengsi be jokių aptepimų 4u.gif
[/quote]


notworthy.gif yess.gif yess.gif ploja.gif aciu tau Olesta,o su ganasu todel kad darau triufelini tai kartu ir ganasas.Na einu meistravoti kazka toliau. blush2.gif ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Olesta aš tau ne žabą aš tau visą rastą duosiu , jo....tu joms , ir gerokai tongue.gif

jav , o kokio bieso tu ten dar grietinėlės pridėjai , a ....??? g.gif

--------------------------------------------------------------------------------------

Psio meeeeeergos paskutinis doh.gif .....šią savaitę tongue.gif.....
Romanas , nu jau pagyvenes ...net 80 metų , apiplyšo truputi , matyt įdomus buvo , daug naudotas ..... biggrin.gif

Medutis su aguonom , pastilažas , beze , cukrinės Cipciko gėlės tongue.gif ....

user posted image

user posted image
Atsakyti
Daividija, nu jau grozis tos boruzes, nezinau kaip mes isdrysim ji prapjaut rytoj wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti