Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(daividija @ 2009 10 02, 15:40)

Tortas "Varskinis surelis" su zele gabaliukais,dengtas pirktiniu icingu(labai ji myliu wub.gif ),boruze iskeptas keksas,apdengtas ir nudazytas,rankos drebejo,tai kur galva su kunu susijungia,bisi nusikreivojo lotuliukas.gif gelytes is tos naujos


karsta.gif viespate, koks grozis...
Papildyta:
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 02, 19:25)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Na sakė , kad šiandien penktadienis ....o kaip penktadienis be tortų - negalima  schmoll.gif ......

Marti eis pas draugę į 25 gimtadienį , sakė nuo tavęs dovanos nereikia - tik torto , tai anyta sumeistravo ....

Apatinis medutis su aguonom , vidurinis - " Negro bučinys " , viršutinis " Ananasinis " , pastilažas , beze , dezodorantai ......ai dar  veidrodis    laugh.gif ...



O cia tai tyliu... karsta.gif
Nuostabi anyta thumbup.gif kaip ir manoji tongue.gif

Klausykit, o kokiu matmenu tie tortai?
Na as kaip edri, tai man butu gerai visu po gabaleli paragauti... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 02 spalio 2009 - 19:13
Daividija, Tu baigi mane supykdyt su perdėta savikritika, nu jau aš savikritiška, bet tamsta lazdą perlenki, Cipciuk, nešk šen ŽABĄ mad.gif
mergės, kiba man filmuot pradėt ir į Youtubą dėt, panardykit yuutube Cake decorating) tikrai yra daug vaizdinės info, kaip puošti, kaip laikyti maišelį, kažkur gi buvau įmetus 17 būdų puošimo kremu... aš tik iš ten išmokau kai gyvai pamačiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 02, 19:25)


Apatinis medutis su aguonom , vidurinis - " Negro bučinys " , viršutinis " Ananasinis " , pastilažas , beze , dezodorantai ......ai dar  veidrodis    laugh.gif ...
user posted image



valgomas? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 02, 17:06)

Bet tavo rozes tai labai dailios wub.gif o su grietinele reikia pasipraktikuot ir tikrai gausis,man is pradziu irgi tokie "snargliai" gaudavosi doh.gif

aciu tau, kai pati esu tik pirmo kurso neakivaizdininke cia, tai malonu isgirst gera zodi wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
SROVE, ateik prašau į tortų temą gelbėt kepėjų tatutos, nu nebeaišku mums su Rafaelo laistymu, kyla įvairiausių interpretacijų, prašom praskaidrinti protą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 02, 20:25)
Marti eis pas draugę į 25 gimtadienį , sakė nuo tavęs dovanos nereikia - tik torto , tai anyta sumeistravo ....

o tai Tavo marti - sunkumų kilojimo čempionė? showoff.gif toookį tortą atsigabent, ir dar dovanai... cool.gif

QUOTE(pumpica @ 2009 10 02, 20:59)
O tortas toks mixas tarp Pasakos ir Asseni vaisinio biggrin.gif

labai gražios rožės wub.gif ir šiaip, tai nepasakyčiau, kad pirmo kurso neakivaizdininkė būtum mirksiukas.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 21:35)
SROVE, ateik prašau į tortų temą gelbėt kepėjų tatutos, nu nebeaišku mums su Rafaelo laistymu, kyla įvairiausių interpretacijų, prašom praskaidrinti protą  4u.gif

dabar imuos.. sulaisčiau 300 ml.. tai dabar jokis kremas nelimpa prie biskvito.. volioja laugh.gif vienžo.. reiks pravėdint tą tortą su fenu ar kaip laugh.gif
einu toliau kažką su juo daryt..
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 17:22)
Daividija, Tu baigi mane supykdyt su perdėta savikritika, nu jau aš savikritiška, bet tamsta lazdą  perlenki, Cipciuk, nešk šen ŽABĄ  mad.gif
mergės, kiba man filmuot pradėt ir į Youtubą dėt, panardykit yuutube Cake decorating) tikrai yra daug vaizdinės info, kaip puošti, kaip laikyti maišelį, kažkur gi buvau įmetus 17 būdų puošimo kremu... aš tik iš ten išmokau kai gyvai pamačiau  4u.gif

ph34r.gif nesu as tokia savikritiska,ale kai paziuriu i tuos sedevrus,dievazi rankos nusvyra,vejuos vejuos...niekaip...toli kaip iki menulio...paziuriu i cipciuko ir i savo doh.gif nu kaip diena nuo nakties,o norisi tai tobulumo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 10 02, 21:14)
ph34r.gif nesu as tokia savikritiska,ale kai paziuriu i tuos sedevrus,dievazi rankos nusvyra,vejuos vejuos...niekaip...toli kaip iki menulio...paziuriu i cipciuko ir i savo doh.gif nu kaip diena nuo nakties,o norisi tai tobulumo blush2.gif


Va uztai ir as esu labai savikritiska del to...
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 10 02, 17:43)

labai gražios rožės  wub.gif  ir šiaip, tai nepasakyčiau, kad pirmo kurso neakivaizdininkė būtum  mirksiukas.gif

dekui Naitas mirksiukas.gif bet man tai iki jusu visu net ne kaip iki menulio, o kaip iki kitos galaktikos jau laugh.gif
Atsakyti
o tai būtų čia įdomu žiūrėt, jei visos darytume kaip nuo vieno kontaplio g.gif kiekviena turim savo stilių, savo braižą, torto charakterį, nuo to man tik smagiau mirksiukas.gif ir ko čia bereiktų mokintis, jei visos jau viską mokėtume, man tai patinka taip kaip yra, kasdien kažką naujo pamatai, išmoksti ax.gif nesiekiu pralenkti nei vienos, tiesiog darau ir viskas iš širdies kaip tuo momentu atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
Klausiau cipciuko temoj, kad kitu netersciau, bet ten man niekas neatsake, tai matau kad jusu cia daug, tai ta pati pakopijuoju cia, gal jus man galesit pagelbeti bigsmile.gif

patarkit man prasau, issikepiau rafaelo biskvitus, recepte parasyta 23cm diametras, as kepiau is pusantros normos, 26cm diametro skardeleje, tai kiek man reikia pasidaryti kremo? irgi pusantros normos? o kai laistai biskvitus, tai pirma sulaistai viena , tada uzdedi kremo, tada uzdedi kita biskvita ir ji sulaistai ir t.t. ?
o jau mano biskvitai gavosi tokie biski storoki, tai Asseni dar 3 is jo padarytu blush2.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
ir dar ar galima si torta beze puosti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sikste: 02 spalio 2009 - 21:02
kaip penktadienis, taip tortu gausa bigsmile.gif visi labai pukus, taciau labiausiai istrigo daividijos boruzele, nu ji man tooookia miela wub.gif labai grazios pumpicos rozes ant tortuko, tokios kaip tikros, o apie cipciuka apskritai patylesiu, ten tortas be komentaru swoon.gif

as ir dariau torta (idesiu foto rytoj), isbandziau keleta naujoviu, pirmiausia ramuniu formeles, laaaabai man jos patiko smile.gif aciu naitui 4u.gif
torta dengiau pastilezu, tai va cia ir visas grozis prasideda (na dar del torto skonio nezinau ax.gif ).
Tai va, i pastileza man suejo apie kila cukraus pudros blink.gif nors viska matavau ir dariau pagal recepta, ir tai man ta mase tokia netvirta gavosi, plyso, gal krakmolo i ja reikejo daugiau ideti, nu nezinau, ir man jos daugiau kaip puse liko, kiek pasidariau is nurodytos normos, o dengiau 23cm skersmens ir 8cm aukscio torta. Prie stalo ir kocelo nelipo, cipciukas rases, kad pastilezui reikia daug krakmolo, tai as jo ir negailejau.
Jus man paskykit, kokios konsistencijos turi buti tas pastilezas? o gal kuri galetu padaryti jo gaminimo fotosesija, aiskumo delei rolleyes.gif
jis kociojosi puikiai, bet tik kai reikia deti ant torto tai plysta, ir kazkodel siek tiek jis man dregsta, nors torta aptepiau sviestiniu kremu ir pusdieni laikiau saldytuve iki dengimo g.gif
Atsakyti