Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(JOLKA999 @ 2009 10 02, 15:43)
neramuole,labai grazus ir stilingi tortukai,ypac man patiko antras wub.gif

aš kaip tik sėdėjau ir derinau savo akis - man tai pirmasis labiau patinka..
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 10 02, 14:40)
Labai gražų žalią atspalvį atitaikei  wub.gif
ir kaip tas ramunes padaryt?? labai gražios  wub.gif  jamu kaip pavyzdį first.gif

rimtai, tas TW padėklas toks stebuklingas??


man tas padekliukas ziauriai patinka, ant jo kociojant nelimpa nei viena mase bei tesla thumbup.gif wub.gif tik panele sonus jau apkarpe, sake taip graziau doh.gif

ramunes tai keliu dydziu viena ant kitos suklijuotos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neramuole: 02 spalio 2009 - 14:04
Nu va, ir as jau rafaela aptepiau, bet su tais pastilazais dar bijau. Kadangi aptepiau jau visa torta tuo grietininiu-sviestiniu kremu(rafaeliniu) tai papuosimui sokolabo galjus nebetinka? Istirps kremas g.gif Patarkite ka blush2.gif As turiu tu marchmalu saldainiu, bet biski bijau viska sugadinti.
Aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2009 10 02, 14:58)
Nu va, ir as jau rafaela aptepiau, bet su tais pastilazais dar bijau. Kadangi aptepiau jau visa torta tuo grietininiu-sviestiniu kremu(rafaeliniu) tai papuosimui sokolabo galjus nebetinka? Istirps kremas  g.gif Patarkite ka blush2.gif  As turiu tu marchmalu saldainiu, bet biski bijau viska sugadinti.
Aciu aciuks.gif

nebijok Tu tos masės, pastingdink šiandien tortą, jei dar laiko turi ir užmesi tą masę be vargo mirksiukas.gif

NERAMUOLE, Tau ne medalio, Tau ordino už tortų šilumą reikia thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aš tai nesugalvojau tų ramunių sutrigubint, MB išgyrė, o tai jau „klasės“ ženklas, kelk nosį aukštyn ir kainą 4u.gif
Atsakyti
Merginos, pasiziurekit kokie tortai, sakyciau MEGA TORTAI

http://mogila69.live....com/10386.html
http://mogila69.live....com/10975.html
http://mogila69.live....com/11057.html
Atsakyti
Sveikos kepėjėlės,

Noriu padaryti dukrytei tortą boružę. Tai va skaitau aš tą temą be komentarų, kur Olestos tortukas yra ir vis tiek "nedašyla". Parašyta kepti du biskvitus, tai išeitų vieną Juodojo torto mišką, bet man galai nesueina tada kaip galvytę daryti, nes kiek matau kūneliui reikia vieno torto, o galvytei dalies kito g.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 02, 16:06)


šitie tortai kainos neturi.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 15:02)
nebijok Tu tos masės, pastingdink šiandien tortą, jei dar laiko turi ir užmesi tą masę be vargo  mirksiukas.gif

NERAMUOLE, Tau ne medalio, Tau ordino už tortų šilumą reikia  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif aš tai nesugalvojau tų ramunių sutrigubint, MB išgyrė, o tai jau „klasės“ ženklas, kelk nosį aukštyn ir kainą  4u.gif

Olesta, o padaryta ta mase su Marshmallow gali pabuti kelias dienas? Ned manes dar du tortai laukia, tai daugiau daryciau.
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 10 02, 11:40)


rimtai, tas TW padėklas toks stebuklingas??

man tai ne tas nepadejo schmoll.gif lipo mases ir pie TW, daug geriau buvo kociot ant sviestinio popieriaus, tik kad va labai nepatogu, ciuozineja visaip doh.gif
Papildyta:
Neramuoles labai grazus tortukai, man ypac pirmasis rolleyes.gif rolleyes.gif
Atsakyti
blink.gif Wow,merginos,nu ir pavarot,ti keista,kad dar yra ir perkanciu,nes ziuriu daranciu vis daugeja daugeja... lotuliukas.gif

Nenoriu savo det,nes as jau seniai pencijoj blush2.gif bet gal ideja patiks,nors ji irgi ne mano(is interneto).
user posted image

Tortas "Varskinis surelis" su zele gabaliukais,dengtas pirktiniu icingu(labai ji myliu wub.gif ),boruze iskeptas keksas,apdengtas ir nudazytas,rankos drebejo,tai kur galva su kunu susijungia,bisi nusikreivojo lotuliukas.gif gelytes is tos naujos mases kur rasiau,viskas... mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 02, 15:06)

aseni,tavo stilius,nenustebčiau jei padarytum irnesakyk.gif \
daividija,nu jau boružes meilumas wub.gif good.gif
Atsakyti
Neramuole, nerealiai, kaip graaazuuuu wub.gif wub.gif wub.gif Tokie silti silti tortukai, super thumbup.gif , nusikopinau ax.gif

Daividija, kokia gera mintis -boruze pievoj bigsmile.gif Laaabai grazu, o jau gelytes wub.gif Maciau pirkt ebay to gum traganach, ten 20g, man atrodo labai mazas buteliukas, ten gal vienam kartui, ar ne? Kokio dydzio buteliukuose tu perki?
Atsakyti