Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 10:30)
vyro klausiau, tai sakau sekantis užsakymas bus ko gero klozetas su ta palapine  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

laugh.gif lotuliukas.gif keista kad dabar to nepaprase biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 02, 14:12)
Su cukrine mase niekaip nesigavo tas gelytes isspausti,o va su sokoladine mase puikiai issispaude. Tik man atrodo ten kai kur skylutes turetu but, tose gelytese  g.gif

taip, man atrodo, trys skylutės turi būti. Turi išryškėti kotelis ir lapeliai du.
Labai gražiai padarei. Kai aš dariau iš kočiojamos masės, tai man nelabai sekės.. ilgai vargau, kol padariau.

topsecret.gif kažkoks G taškas man tie tortų puošimai, kepimai unsure.gif

Cipciukas, šiand penktadienis yahoo.gif laukiam šou bis.gif: ant biso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 02 spalio 2009 - 12:50
QUOTE(pumpica @ 2009 10 02, 13:26)
katiliukas cia kieto kuro, l. panasu i ATMOS biggrin.gif


O dariau pagal Viadrus U22 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 10:44)
O dariau pagal Viadrus U22 biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

irgi panasu biggrin.gif ai, nu visi jie ten panasus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 14:44)
O dariau pagal Viadrus U22 biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


QUOTE(pumpica @ 2009 10 02, 14:48)
irgi panasu  biggrin.gif ai, nu visi jie ten panasus  biggrin.gif

mano troboj yra katilas.. nepamenu pavadinimo.. bet ROŽIŲ ant jo tikrai nėra laugh.gif
kur gavot tokių? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 10 02, 13:51)
mano troboj yra katilas.. nepamenu pavadinimo.. bet ROŽIŲ ant jo tikrai nėra laugh.gif
kur gavot tokių?  rolleyes.gif

tokių užsisakiau pas Aistužėlę Kulinarijos mene ir gavau, tik nemokėjau elgtis, va katilui rašto prireikė, norėjau įspaust taip sau, tik kaip ornamentą į tą rudą masę, kai nieko nesigavo, sakau anu pabandysiu iš masės likučio išspausti ir gavosi, tai mano laimei ribų nėra dabar lotuliukas.gif
Atsakyti
jasno.. turiu aš ir tą rožę.. aš tiek visko turiu, kad man net baisu daros.. kam tiek reikia visko.. unsure.gif

išsikepiau rafaelo biskvitukus. Gavos 5 paplotėliai (du per pusę pjauti, ir vienas pats sau vienas) 24 cm ir keturi (du per pusę) 13 cm.
Tą 13-ikinį sugalvojau papuošti va tuo art neuveau, tulpike, kur rugiagėlė26 parodė .. užsimetęs pas mane buvo..

o noriu išsiplakti beze. Tai dabar galvoju - ar galiu dėti pastilažinį ornamentą ant beze padengto torto? jaučiu, prastai atrodys.. netiks faktūra , nevientisas puošimas.. ką manot? g.gif

o gal gerai būtų unsure.gif pasimečiau.. padėkit help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 02 spalio 2009 - 13:26
ant pastiliažo bezė taip, o atvirkščiai nelabai įsivaizduoju smile.gif
Atsakyti
sveikutes, ziuriu si savaitgali be nuotykiu negalit biggrin.gif
Cypciuk tortukas nerealus, as kaip ir daugelis buciau stresuot pradejus ir jauciu dar nieko nepadarius ax.gif
rugiagele cia is vis nera ka parasyt, super darbelis, sakyk tu ir gimdymo isvakarese kepsi doh.gif biggrin.gif ilsetis tik tau reikia rolleyes.gif
jolka masiniukas super, kita savaite busim ant rysio nes ir man reiks kazka padaryt panasaus ax.gif
olesta burzuika praverstu pas mane darbe, jetau kaip salta
lion, su poniu tortukas gera ideja mano ponbiu myletojai, nusikopijuoju ir pradziuginsiu savo mazyle wub.gif

o kadangi as irgi negaliu nuo jusu atsilikt tai irgi per didelius vargus isgimdziau pora tortuku, vaisiniai puosti sokoladine saldainiu mase, gelytes pastiliazas
Asseni, sakyk ka ne taip padariau bet sokoladine mase ziauriai kibo prie pavirsiaus, nepadejo nei sviestas nei pudra doh.gif tai aciu olestai pasiule kociot ant TW padeklo, iskociojau ant jo ir su visu padeklu verciau ant torto, poto nulupau padekla doh.gif ax.gif , isgeriu arbata ir einu dar pora konstruot

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 10 02, 15:37)
o kadangi as irgi negaliu nuo jusu atsilikt tai irgi per didelius vargus isgimdziau pora tortuku,

Labai gražų žalią atspalvį atitaikei wub.gif
ir kaip tas ramunes padaryt?? labai gražios wub.gif jamu kaip pavyzdį first.gif

rimtai, tas TW padėklas toks stebuklingas??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naitas: 02 spalio 2009 - 13:47
Ne, gimdymo isvakarese nedarysiu tortu biggrin.gif jau kaip tik ruosiuosi mazint visus tortus...
Papildyta:
QUOTE(neramuole @ 2009 10 02, 14:37)


o kadangi as irgi negaliu nuo jusu atsilikt tai irgi per didelius vargus isgimdziau pora tortuku, vaisiniai puosti sokoladine saldainiu mase, gelytes pastiliazas
Asseni, sakyk ka ne taip padariau bet sokoladine mase ziauriai kibo prie pavirsiaus, nepadejo nei sviestas nei pudra  doh.gif  tai aciu olestai pasiule kociot ant TW padeklo, iskociojau ant jo ir su visu padeklu verciau ant torto, poto nulupau padekla  doh.gif  ax.gif , isgeriu arbata ir einu dar pora konstruot




Labai dailus tortai. Man labai grazi ta zalia spalva..
Atsakyti
neramuole,labai grazus ir stilingi tortukai,ypac man patiko antras wub.gif
Atsakyti