Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 01, 21:20)
Aij, dedu  irnesakyk.gif


vau, na ir sugebėjimai pas tamsta bigsmile.gif

QUOTE(Lion @ 2009 10 02, 01:55)

Beje, kepejeles, ar yra siam bury klaipedieciu ar palangiskiu?  g.gif Griztu Lietuvelen svest uosviu penkiasdesimtmeciu, reikes tortuko, pati kazi ar galesiu padaryt, o parduotuviniu taiiiip nesinori  unsure.gif

mmergyte mirksiukas.gif
Atsakyti
Atitempiu dar viena smile.gif tiesiog eksperimentinis tortas, skirtas seses gimtadieniui.
Ekperimentinis, nes:
1. Tortas neragautas dar niekad - dziovintu vaisiu ir riesutu;
2. Isbandziau sokoladine saldainiu mase. Spalvos nedejau, nes nuo IKI saldainiu nusidaze smile.gif Tikrai skani mase, elastinga, kvapni be galo...
3. Isbandziau naito atsiusta ispauda. Su cukrine mase niekaip nesigavo tas gelytes isspausti,o va su sokoladine mase puikiai issispaude. Tik man atrodo ten kai kur skylutes turetu but, tose gelytese g.gif
4. Zali lapeliai ir ramunele is pastilazo. Viska prilipdziau degtine blush2.gif
5. Dar isbandziau skaiciu ispaudus, bet ant torto jau nedejau, nes ten ir taip visko jau daug biggrin.gif

Siaip keista, kad atrodo saldainiai sviesus, o mase gavosi tokia orandzine g.gif

user posted image
Atsakyti
JOLKA999, malačius, puikiai pasudarbavai thumbup.gif

dabar mano streso istorija lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vakar 18 val. skambutis, MB - žiūrėk čia toks reikalas: vadovybei torto reikia....... rytoj blink.gif blink.gif blink.gif tema - šildymo sistemos blink.gif blink.gif blink.gif sakau tyčiojatės chebra ane, dar tebebuvo nepuoštas rudeninis, namie tik 3 kiaušiniai, miltai, cukrus ir vyšnių...... lotuliukas.gif vienu žodžiu atsisakyti neleido ir turėjau padaryti rolleyes.gif
taigi tranai sulindo į avilius, ruošiamės šildymo sezonui, Jūsų dėmesiui BURŽUIKA laugh.gif gathering.gif vidus juodas miškas, dengtas šokoladinėmis saldainių masėmis, rankenos ir monomteras - pastiliažas, šokoladinė masė, vizitinė irgi pastiliažas, atrodo viskas, ai įspaudas iš tos pačios dengimo masės...

user posted image

user posted image

per tą skubėjimą parinkau netinkamą padėklą, bet jau kaip yra taip.... blush2.gif

o kol rašiau Rugiagėle26, labai dailus eksperimentas, jooooo iš šokoladinės saldainių masės įspaudai čiki nusiima thumbup.gif o maniau į balą pinigus išmetusi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 02 spalio 2009 - 12:19
[quote=rugiagele26,2009 10 02, 12:12]
Atitempiu dar viena smile.gif tiesiog eksperimentinis tortas, skirtas seses gimtadieniui.
Ekperimentinis, nes:
1. Tortas neragautas dar niekad - dziovintu vaisiu ir riesutu;
2. Isbandziau sokoladine saldainiu mase. Spalvos nedejau, nes nuo IKI saldainiu nusidaze smile.gif Tikrai skani mase, elastinga, kvapni be galo...
3. Isbandziau naito atsiusta ispauda. Su cukrine mase niekaip nesigavo tas gelytes isspausti,o va su sokoladine mase puikiai issispaude. Tik man atrodo ten kai kur skylutes turetu but, tose gelytese g.gif
4. Zali lapeliai ir ramunele is pastilazo. Viska prilipdziau degtine blush2.gif
5. Dar isbandziau skaiciu ispaudus, bet ant torto jau nedejau, nes ten ir taip visko jau daug biggrin.gif

Siaip keista, kad atrodo saldainiai sviesus, o mase gavosi tokia orandzine g.gif


jeigu nesunku duok nuoroda i ta sokoladine saldainiu mase blush2.gif bandysiu daryti dukrytei gimtadieniui torta, ax.gif nezinau labaaaai bijau kad nesigaus,bet pabandysiu blush2.gif ax.gif
Atsakyti
kisule, Tu tik bandyk, aukštesnėje tortų papuošimų temoje 4 žinutė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 10:16)
dabar mano streso istorija  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  vakar 18 val. skambutis, MB - žiūrėk čia toks reikalas: vadovybei torto reikia....... rytoj  blink.gif  blink.gif  blink.gif tema - šildymo sistemos  blink.gif  blink.gif  blink.gif sakau tyčiojatės chebra ane, dar tebebuvo nepuoštas rudeninis, namie tik 3 kiaušiniai, miltai, cukrus ir vyšnių...... lotuliukas.gif vienu žodžiu atsisakyti neleido ir turėjau padaryti  rolleyes.gif

super tortas bigsmile.gif bigsmile.gif ir Jaukurai man puikiai pazistami blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 07:42)
jeigu kam reikia varpelių gamybos papunkčiui, paskui galėsiu parašyti, dabar eisiu įveikinėti streso, turi mažai laiko, migdau mažylį ir virtuvėn  unsure.gif


Olesta, tau didelis aciu uz fotosesija aciuks.gif As noreciau varpeliu gamybos papunksciui ax.gif 4u.gif Sekmes tvarkantis su stresu, lauksim sugriztant 4u.gif
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 02, 08:38)
Uzrasa santuokos liudijimui rasiau su flomasteriais,gautais is naito smile.gif tik gaila, kad nebuvau uzsakiusi rudos spalvos (nezinojau,kad teks tokiam darbui juos panaudoti) smile.gif
Jei ne Asseni, tai buciau padarius nesamone, nes buvau sugalvojus kitaip daryt... o dabar matau, kad butu gavesis tikras s...., jei buciau darius pagal savo teorija  unsure.gif

Rugiagele, nerealus tortas bigsmile.gif wub.gif Taip jau lygiai graziai uzrasyta thumbup.gif
Pasakyk savo teorija, kad ir mes nedarytume blogai mirksiukas.gif

Asseni, nu tu duodi, dievazi fig mirksiukas.gif ureliu lipdymo meistre thumbup.gif Labai grazu wub.gif

Lion, grazus tortikai, man tas Rafaelo su poniuku jau taaaip skaniai atrodo wub.gif
Jolka, super masiniukas wub.gif
Atsakyti
rugiagele26....puiku thumbup.gif .
JOLKA999....ar bais sunku buvo ?.....va koks mašiniuks gavosi thumbup.gif .
Olesta ....nu man iki tokių agregatų toli ( miestietė matos karennaja blush2.gif ) , jei nepasakytum nė velnio nesupraščiau kas čia per daiktas doh.gif , bet viskas dailu ir kruopštu thumbup.gif .


Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 12:21)
kisule, Tu tik bandyk, aukštesnėje tortų papuošimų temoje 4 žinutė  4u.gif

aciu labai 4u.gif 4u.gif dekui uz palaikyma friends.gif ,o sakykit jeigu daryciau Miseles "Triufelinis" torta ar galima su sia mase dengti ar ne blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 02, 10:24)
, jei nepasakytum nė velnio nesupraščiau kas čia per daiktas  doh.gif  ,

katiliukas cia kieto kuro, l. panasu i ATMOS biggrin.gif
Atsakyti
Olesta, kol parasiau, tu ir savo grazuoli idejai bigsmile.gif Nu tikrai stresine situacija, susitvarkei puikiai thumbup.gif 4u.gif

Rugiagele, tavo eksperimentinis irgi labai dailus wub.gif
Vsio, uzsimaniau ispaudu, jauciu einu dairytis ir dar maistiniu flomasteriu
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 10 02, 13:23)
super tortas  bigsmile.gif  bigsmile.gif ir Jaukurai man puikiai pazistami  blush2.gif

bigsmile.gif žiūriu, kad terminologiniai keiksmažodžiai gerai įvaldyti lotuliukas.gif vyro klausiau, tai sakau sekantis užsakymas bus ko gero klozetas su ta palapine lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti