Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 01, 20:20)
Aij, dedu 



Koks skanus dokumentas thumbup.gif , ir antspaudas kaip tikras bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image....koks liudijimas ....user posted image.....paterela dar rėči ...user posted image....



Atsakyti
Kaktusas nerealus man bigsmile.gif

Cipciuk o dabar klausimas jums - tortas su tiltu ispudingas thumbup.gif bet jei jus meduti tik siandien sutepet ir siandien jie valgys tai jis gi nebus susigeres? jus cia raset kad 2 -3 dienas reikia ji sutepus laikyti g.gif ir dar jei siandien nevalgys tai brestant jis suskilineja ar ne? g.gif tai ryt gali vaizdas but pagadintas? ar ka ne taip supratau blush2.gif

Asseni kaip visad laaaaaabai grazu wub.gif

Rugiageles knyga man labai patinka 4u.gif
Atsakyti
Liusii...jie šendien valgys .....o išeitis tokiu atvevu yra ....lakšteliai sudrėkinami sirupu , pastilažu dengtas tortas neturi kur plėstis jis jį prilaiko ( nebent jūs ji 1 mm. storiu dengiate ax.gif ) .
Atsakyti
Asseni,koks fainuolis vaikiskas tortukas thumbup.gif
rudenine,kokia kieta masinyte, net nebuciau pasakius, kad puosta kokoso drozlem blush2.gif
Cipciuk, kazkas nerealaus, o tuo labiau per tooooki trumpa laika wow, nu jus pavarot,man kad toki padaryt reiktu visos dienos biggrin.gif ir tai tokio grozio nesugebeciau pagamint schmoll.gif
rugiagele26, koks tikroviskas dokumentas, nu bet jau lygumas ir tobulumas - pasaka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 01, 12:08)
Vaidulyteee, saunuole

EgluteN, na gi grazuolis tas tavo zuikiuks, bet grybukai, tai kaip tikri thumbup.gif

Bet jau gitules kaktusas, pasikartosiu, man jis superinis

**********
Siek tiek ir as papildysiu vaikisku tortuku kolekcija  smile.gif
Pet shop gyvunėlių puota smile.gif Toks gan paprastas papuosimas. Beze, trupiniai, kokoso drozles, gelytes pastilazas, gyvuneliai marcipanas, pastilazas, sokoladine saldainiu mase, zodziu, kas jau buvo paruosta. Viduje medutis su zele.


As is vis toki filmuka pirma karta girdziu smile.gif ale ir uzsimanyk man tokio blink.gif man pieveles patinka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 01, 23:02)
As is vis toki filmuka pirma karta girdziu smile.gif ale ir uzsimanyk man tokio  blink.gif man pieveles patinka  cool.gif

As nezinau, ar cia filmukas. Cia tokie zaisliukai yra. As pati nezinojau, bet teko susipazint smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 01, 15:45)
Mergaitukės , tortukai jūsų pasakiški ....bet patikėkit dar neatsičiuhinu ....tiek adrenalino dar nebuvo pas mane sukile  doh.gif  .....11 h. skambutis , ...." galima jau pasiimti tortą ? " ....." kokį ? "..... " na juk šiandien spalio pirma , turiu pasiimti užsakymą "   blink.gif  blink.gif  blink.gif .....toliau aš gal patylėsiu ...tik pastvėriau telefoną , o jame data .....rugsėjo 30 , gerai gyvenu - neskubu  rolleyes.gif .....tai va ką išgimdžiau nuo 11 iki 14 valandos .....

Medučiai su aguonom , pastilažas , beze , tiltas iš Cipciuko cukrinės masės , dezodorantas perlas .....

Mintis ....dvi draugės jau neišskiriamos 30 metų ....tau jų gyvenimai susieti draugystės tiltu .



O toki torta padaryt per 3 val... man tai butu misija neimanoma... blink.gif as kol atsigauciau nuo streso, tai reiktu jau ir torta atiduot... tas tiltas... eik tu dar ji padaryk taip blink.gif
Atsakyti
Rugiagėle, menų menas, lygu, idealu, tobula wub.gif wub.gif wub.gif

na aš kalbos dovanos nepraradau, esu dideliam šoke, prisijuokiau iš Cipciuko, o pati gavau dar didesnį stresą, bet apie jį rytoj, šiandien dedu ką žadėjau, jei nors kiek bus aiškiau dėl darbo grietinėle, dedu dėl to, kad yra vis pradedančių mergaičių, gal joms bus drąsiau ir smagiau, jei ras palengvinimą, tikiuosi:
1 žingsnis - susitepame tortą, šiuo atveju, mascarponės tortas su bananais
2 žingsnis - tortui suteikiame lygų paviršių, jei reikia ir užpildome šonų tarpus kremu, dedame tortą į šaldytuvą
user posted image user posted image

3 žingsnis - šiuo atveju viršus padengtas šokoladine glazūra (100 g šokolado, du šaukštai grietinėlės, šaukštas sviesto)
4 žingsnis - baigiame lyginti torto šonus plakta grietinėle, net jeigu torto šonai lygūs nuo kremo, norint kad dzibukų tarpai nešviestų jei nepavyks sudzibuoti idealiai, torto šonus reikia apsitepti tos pačios spalvos grietinėle kaip ir dzibukai (420 g grietinėlės, 105 g cukraus, 0,5 a.š. citrinos rūgštelės, dažai, standiklio pakelis)
user posted image user posted image

pradedame dzibavimą, imam maišelį, adapterį, pasirenkam antgaliuką, kremo įsidedam pusę maišelio, likusią grietinėlę statom į šaldytuvą (jei prisikrausite daug, tai pirmiausiai bus sunku dirbti, nejausite spaudimo jėgos, antras dalykas, nuo rankų šilumos grietinėlė ims vandenyti, kremo bet kada dasidėsite)...

norint išgauti stačius dzibukus, maišelį su kremu laikau statmenai torto paviršiui ir spaudau dzibukus sukdama tortą aplinkui
specialiai vyro prašiau, kad nufotografuotų makro-vaizdą, kad parodyčiau, kam reikia tortą aptepti tos pačios spalvos grietinėle, realiai paprastai žiūrint tų tarpelių nesimato, bet jei paliktumėt kitos spalvos foną, jie išryškėtų, ypač tai aktualu puošiant boružes
user posted image user posted image

tada dirbam su viršumi, renkatės antgalį, raštelį kokį širdis geidžia, nuo to vėlgi priklauso maišelio laikymo kampas

user posted image user posted image

user posted image user posted image


Papildyta:
artėja finišo tiesioji, dėliojatės tortuko viršų, pas mane jis skirtas darželio auklėtojoms profesinės šventės proga Drugelių grupei, drugelių mažoka, bet ne jie čia svarbiausi ax.gif varpeliai pastiliažo, aptepti želatina, ir išcukruoti, bimbaliukai „aisingas“, lapeliai, drugeliai irgi pastiliažo, rožytės Cipciuko cukrinukės.......
user posted image

user posted image user posted image user posted image

atsiprašau, kad aš čia taip išsiplėčiau, bet gal kažkam bus naudos 4u.gif
Atsakyti
aš tortų temoj klausiau, bet atsakymo nesulaukiau: tortui „Pasaka“, kokio skersmens skardelėje kepami biskvitai 4u.gif į biskvitą sausi vaisiai dedami???
Atsakyti
Olesta, tau priklauso medalis už tokią informatyvią fotosesiją mirksiukas.gif ypač naujokėms bus naudinga drinks_cheers.gif Gražus labai ir įdomiai papuoštas tortukas wub.gif o jau skoniui šito torto tai neabejotinai first.gif kas dar neragavot būtinai pasidarykit mirksiukas.gif

Cipciuk, nu bet ir istorija šiandien jums nutiko blink.gif Smagu mums skaityt, netgi ir juokas ima blush2.gif bet jums tai įsivaizduoju širdelė pakulnėse buvo doh.gif Nuostabus tortas gavos wub.gif tiltelis įspūdingas thumbup.gif

Rugiagele, tu tai iš vis pribloškei mane su savo tortu user posted image TEKSTAS UŽRAŠYTAS TOBULAI, pasakok greit, kuo rašei – teptuku ir dažais g.gif kad ant pastilažo tai supratau, prieš tai išdžiovinai tą papuošimą-liudijimą ?

Asseni, kaip visad figūrėlės tavo tobulos wub.gif tortukas atrodo laaaaabai gražiai ir žaismingai wub.gif

Gitule, kaktusas atrodo nuostabiai wub.gif idėja užfiksuota mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 01, 23:31)
Liusii...jie šendien valgys .....o išeitis tokiu atvevu yra ....lakšteliai sudrėkinami sirupu , pastilažu dengtas tortas neturi kur plėstis jis jį prilaiko ( nebent jūs ji 1 mm. storiu dengiate  ax.gif ) .


dekui uz informacija, gal kada prireiks biggrin.gif
QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 00:13)

atsiprašau, kad aš čia taip išsiplėčiau, bet gal kažkam bus naudos  4u.gif

oi kaip bus , labai aciu tau 4u.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 10 02, 00:43)
aš tortų temoj klausiau, bet atsakymo nesulaukiau: tortui „Pasaka“, kokio skersmens skardelėje kepami biskvitai  4u.gif į biskvitą sausi vaisiai dedami???

as vakar ji kepiau smile.gif dariau apie 22 cm torto formoj bet ji per maza, nes lakstai gavosi storoki, vaisius sudejau sausus, iskepe tai buvo minksti, nu kita karta forma imciau didesne gal kokiu 28 cm g.gif man ten jis nuotraukoj mazas pasirode biggrin.gif siaip tortas man labai skanus ,nesigavo labai sausas ,nors ir tie lakstai tikrai per stori isejo, galejau per puse perpjauti tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 01 spalio 2009 - 23:20