Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

doh.gif doh.gif ...jetau , gi sakau rodo rugsėjo 30 dieną , dar vakar vakare dirst , nu pats tas - spėsiu , va *** ....nu spėjau ax.gif , ale valgys ...kremas sau , lakšteliai sau .... doh.gif .

A tau dar vakarykštis veikia laugh.gif ....tortai ant vieno padėklo , taip ir išnešė , su padėklu lotuliukas.gif .
Atsakyti
merginos,ar galima dengti grietinele aptepta torta su saldainiu mase papuosimams ir torto dengimui pagal asseni?
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 10 01, 15:16)
merginos,ar galima dengti grietinele aptepta torta su saldainiu mase papuosimams ir  torto dengimui pagal asseni?

galima,as marskinius dengiau.tortas buvo medutis.sutepiau vakare,o kita diena dengiau.
Atsakyti
Cipciuk,uz toki torta,padaryta tik per 3val first.gif
vacation4.gif
Atsakyti
Vaidosse, grazu 4u.gif
Rudenine, kokia gera ideja puosti kokoso drozlem bigsmile.gif Ir atrodo graziai 4u.gif

Cipciuk, nu jus be nuotykiu negalit lotuliukas.gif Super susisukot thumbup.gif Labai grazus tortai, o jau tilto grozis wub.gif
Atsakyti
nu jo, man tai per tiek laiko misija neimanoma butu. man tai ne stresas butu, opanika apemu blink.gif
grazu labai thumbup.gif
Atsakyti
Na nieko sau Cypciukas pavaro thumbup.gif
Atsakyti
Belandžiodama radau įdomių tortukų, aišku ten sausainiai ir batonai, bet gal kam bus naudinga... http://picasaweb.goo...tasUtilisima30#
Čia daugiau... http://picasaweb.goo...lasederevistas2
Atsakyti
karsta.gif -susilau rimtai, kol viska perzvelgiau, nes vel buvau atitrukus 10 dieneliu.Smagu grozetis jusu visu darbeliais, negaliu net sumineti, nes visu neimanoma atminti doh.gif Olestos labai isimine su taurem, labai grazus tortas, kaktusas, Cipciuko su kriauklelem ir tiltu, Asseni, kaip visados lipdinukai thumbup.gif nu ir visi kiti, tikrai kazkas nuostabaus, uzejus i sia tema, pasikrauni kazkokio noro kazka irgi nulipdyti, iskepti, tik va laikas dabartiniu metu labai spaudzia, tai baltai pavydziu toms, kurios dabar gali kazka kurti.Tai kuo dideliausios sekmes visoms tapsnojant nuo orkaites iki stalo ir atvirksciai biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 01, 21:20)
Aij, dedu  irnesakyk.gif

Nu gi matai, viskas tau gerai gavosi. Susitvarkei puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 01, 21:25)
Nu gi matai, viskas tau gerai gavosi. Susitvarkei puikiai mirksiukas.gif


Gerai gerai, nebijok pasakyt, ko truksta, pelem neuzsiundysiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 10 01, 21:27)
Gerai gerai, nebijok pasakyt, ko truksta, pelem neuzsiundysiu  lotuliukas.gif

Tai kad man nieko netruksta. schmoll.gif
Atsakyti