Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(neramuole @ 2009 09 25, 15:27)
aciu, kaip tik zadejau to paties klaust  biggrin.gif  o is tos mases man neisejo bangeliu padaryt tortuko apacioje ax.gif  gal netinka tam sokoladine mase, arba as nemokejau  ax.gif
Niekad nebendžiau daryti bangelių. Bet manau ši masė per sunki tokiems dalykams.
Nors galima būtų pabandyti tokį dalyką: kai tortas jau padengtas, masę apačioje paploninti per maišelį ir tokiu būdu suformuoti bangeles. Dar galima laikinai įdėti pvz. pieštukus ir palaukti, kol masė sustings.
Čia buvo tik pamastymai, tiksliau aš taip daryčiau, jei man reikėtų smile.gif

Atrodo Asseni darė bangeles su šia mase. Reikia jos sulaukti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 25 rugsėjo 2009 - 15:36
Apie kokia sokoladine mase eina kalba?Juodo ar balto sokolado?

Ir kaip turetu atrodyti tos bangos? Sone, ar apacioje, jau ant padeklo?

Neramuole
, vis gi galvoju, kad nori bangas apacioje padaryt. Viena karta klausei, kaip as dariau. Man puikiai susibanguoja bet kokia mase. PAziurek mano paskutini torta su 12 meskiuku, ten apacioje yra bangele (dengta sokoladine saldainiu mase). As dengiu spalvotus tortus labai plonai. MAse kocioju beveik 1 mm storio, ji vistiek nepersimato. Tai kuo plonesne mase, tuo lengviau tas bangeles padaryt. Ji pati susibanguoja. Tik sudedu kaip reikia tas bangeles ir dar teptuko krasteliu kai kur padailinu papildomai. Psio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 25 rugsėjo 2009 - 15:56
EgluteN,jau batuku grozis,kaip tik vaikuciui uzmauti ir nesioti thumbup.gif
Merginos,is ko darot masinoms ratus,is ko?????man reikia ratu doh.gif
uzsimano zmones kokiu tai masinu,apvalius tortus geriausia kepti ir niekuom nepuosti.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 09 25, 15:15)
EgluteN,jau batuku grozis,kaip tik vaikuciui uzmauti ir nesioti thumbup.gif
Merginos,is ko darot masinoms ratus,is ko?????man reikia ratu doh.gif
uzsimano zmones kokiu tai masinu,apvalius tortus geriausia kepti ir niekuom nepuosti.

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
is sausainiu,is baranku mazu.
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 09 25, 17:15)
EgluteN,jau batuku grozis,kaip tik vaikuciui uzmauti ir nesioti thumbup.gif
Merginos,is ko darot masinoms ratus,is ko?????man reikia ratu doh.gif
uzsimano zmones kokiu tai masinu,apvalius tortus geriausia kepti ir niekuom nepuosti.



Aš ratus dariau iš barankų. Apklijavau pastilažu, įdėjau "ratlankius" ir normaliai žiūrėjosi.
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 25, 16:49)
Apie kokia sokoladine mase eina kalba?Juodo ar balto sokolado?

Ir kaip turetu atrodyti tos bangos? Sone, ar apacioje, jau ant padeklo?

Neramuole
, vis gi galvoju, kad nori bangas apacioje padaryt. Viena karta klausei, kaip as dariau. Man puikiai susibanguoja bet kokia mase. PAziurek mano paskutini torta su 12 meskiuku, ten apacioje yra bangele (dengta sokoladine saldainiu mase). As dengiu spalvotus tortus labai plonai. MAse kocioju beveik 1 mm storio, ji vistiek nepersimato. Tai kuo plonesne mase, tuo lengviau tas bangeles padaryt. Ji pati susibanguoja. Tik sudedu kaip reikia tas bangeles ir dar teptuko krasteliu kai kur padailinu papildomai. Psio


aciu labai, as bandziau balto sokolado mase paplonint su teptuko koteliu nesigavo man schmoll.gif tai padariau lygia ax.gif dabar laukiu saldainiuku ir einu 2 aukstu puost tortuka, si mase super, tik man ji rieboka gaunas, jauciu sviesto padauginu g.gif reiks truputi maziau det, ir pudros man daugiau sueina ax.gif bet siaip tai labai skani, liko juodo sokolado mases truputis tai padariau kamuoliukus apklijavau riesutais ir i saldytuva, super saldainiukai thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
EgluteN vow koks grozis bigsmile.gif wub.gif
Atnesu savo barbe, kaip ir sakiau galutiniam variante sugadinsiu drugelius, bet tortukas paimtas ir liko patenkinti biggrin.gif
Medutis su kondensuotu pienu ir zele
Puostas sokoladine saldainiu mase, drugeliai is cipciuko cukrines geliu mases, kvarbatkos ir t.t. beze. labai nepeikit blush2.gif
user posted image

O cia is soniuko
user posted image
Ten kur virsuj matosi tokie nelygumai, ten yra bliuskos klostes, naturoj atrodo graziai, o nuotraukoj tai atrodo kad defektas toj vietoj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skristyn: 25 rugsėjo 2009 - 16:50
skristyn , o kame tas drugeliu sugadinimas?Man labai grazus ir drugeliai ir barbe ir visas tortas ir as nematau jokiu ten defektu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
daividija,aciu 4u.gif o ratus nuo zaislines n umauk,tik klientui pasakyk,kad nevalgytu lotuliukas.gif juokaiju zinoma,as is to icingo lipdziau savosioms,nes nesigavo cukrine mase ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(EgluteN @ 2009 09 25, 18:14)
skristyn , o kame tas drugeliu sugadinimas?Man labai grazus ir drugeliai ir barbe ir visas tortas ir as nematau jokiu ten defektu thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Nes esu labai savikritiska, ir kai pamatau toookkkiiuuu graziu tortu, man maniskiai atrodo pabaisos blush2.gif
Drugeliai man grazesni vieni, negu ant barbes, man kazko truksta, kazkas netaip ir tiek
Niekaip neisejo nufotkint kad matytusi tikrasis vaizdas, parase viena nuotraukyte ya grazesne
Atsakyti
EgluteN...NU JAU TEPTIKAI ..... wub.gif

skristyn...o ką čia peikti unsure.gif ....labai graži barbė ....labai thumbup.gif wub.gif .

Asseni , su pastilažu dirbu iš karto , kam jį brandinti ..... g.gif ...nors yra receptų kuriuos pataria parą palaikyti , bandžiau - skirtumas 0 -nis .

-------------------------------------------------------------------------------------------

Va sulipinau , eiliniai Ratai ir pėdžiukės ....ratai "Medutis ", pastilažas , spalvinta teptuku .....pėdžiukės " Juodas miškas " , pastilažas , beze .....

user posted image

user posted image

user posted image..Kodėl jas taip suliejo....a.... blink.gif blink.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
vau, savaitgalis thumbup.gif labai šaunių tortukų pridėjot, na ir aš ne tuščiomis: grietininiai biskvitai, pertepti grietinėle, viduje vaisiai (konservuoti persikai, žali kiviai ir bananai), dengta šokoladine saldainių mase, kringeliukai aisingo, gyvi šermukšniai derinti prie vestuvių stalo papuošimo svočios prašymu, nelabai matosi ir tik paskui sugalvojau, kad inicialus ant taurių reikėjo geltona spalva užrašyt, bet jau padarytas darbas, nebekeisiu; karoliukai taurių viršuje simbolizuoja vestuvinius žiedus - svočios tortas:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 25 rugsėjo 2009 - 18:23
Oi, kol rašiau savo kiek tortų gražių atsirado bigsmile.gif

Cipciuk - nepriekaištingai dailu ir gražu, kaip visada wub.gif

Olesta graži spalvytė smile.gif Tuos zigzagiukus darei antgaliuku ar per pop. tūtelę?

Skristyn labai miela barbė thumbup.gif o drugelių gražumas, labai gražučiai wub.gif

Atnešu ir aš savo darbelį - Juodas miškas, dengtas pastilažu ir šokoladine sald. mase (juoda spalva), mašina cukrinė Cipciuko masė gėlėms. 7'asis berniuko gimtadienis - ir šiaip ir taip mąsčiau kuom skiriasi septynetas nuo vieneto mano atveju ax.gif žvaigždutės finiše gražiai blizga realybėj smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spanguolia :): 25 rugsėjo 2009 - 18:15