Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2009 10 01, 12:54)
o veiksmas kur  blush2.gif  rolleyes.gif yra darančių čia ne viena  mirksiukas.gif

Asseni, lenkčiau žemai galvą prieš Tavo talentą, bet ką tik po pietų apsirijus  blush2.gif bijau nepakankamai pasilenkti, šiltas, gražus vaikiškas tortas, super, o už gyvūnėlius tai 100 balų  thumbup.gif


Veiksmas Vilniuj biggrin.gif
Megytė mano pamatė tą Asseni tortą su gyvūnėliais ir susižavėjo. Jei yra galimybių pagaminti, gal brūkštelėtumėt man į AŽ.
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2009 10 01, 12:45)
Sveikos kepejeles smile.gif ,tiesiog neatsidziaugiu,kad turiu tokias pagalbininkes,kaip jus,kaip mano mama sako,nesuprantu,kaip tu taip isvis moki(nes ji nemoka nieko gaminti,tiesiogine prasme -nieko),tada as jai atsakau,kad turiu daug supermamu,kurios mane visko mokina,kantriai,zingsniukas,po zingzniuko.
Tortukas,darytas,kaip padeka draugei,uz numegztas kepurytes dukrytei ax.gif
Gelytes mashrow,viduriukai ir sonai baltymas su cukrumi,dengimo mase-saldainiu,dariau pirma karta ir likau labai nustebinta,kaip lengva su ja dirbti,viduje medutis,slyvos,riesutai,ananasai.
Labai dekoju Naitui uz tai,kad turejau nuostabias formeles gelytems 4u.gif
Tiesa labai truksta zaliu lapeliu,bet deja neturiu zaliu dazu,o ir esami jau visai i pabaiga verysad.gif
user posted image



Na mergaites,
na is ko tie kringeliukai ant sonu? Per visas temas duoduosi, nerandu atsakymo...


Susigedau... gi parasyta sonai baltymas su cukrum... o kaip ji daryti? blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivve: 01 spalio 2009 - 14:05
Nezinau is ko daro,kitos kringelius,o as padariau su kiausinio baltymu ir cukraus pudra,paprsciausiai issuki kartu,labai daug reikia pudros,kad gautusi tokia tirsta mase 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2009 10 01, 14:14)
Nezinau is ko daro,kitos kringelius,o as padariau su kiausinio baltymu ir cukraus pudra,paprsciausiai issuki kartu,labai daug reikia pudros,kad gautusi tokia tirsta mase  4u.gif



O tie kringeliai laikosi ir nenuslysta?neistirpsta nuo dregmes? nesusilieja? Ta kiausinio baltymo c.pudros mase turi buti tirsta, bet kad galetum is tuteles spausti? Na mazdaug kiek vienam baltymui pudros sueina...?
As jau taip seku visas temas, o cia kazkaip man labai neaiskus dalykas ...
o beje su kuo tu juos piesei pati? is tuteles?
Atsakyti
Mergaitukės , tortukai jūsų pasakiški ....bet patikėkit dar neatsičiuhinu ....tiek adrenalino dar nebuvo pas mane sukile doh.gif .....11 h. skambutis , ...." galima jau pasiimti tortą ? " ....." kokį ? "..... " na juk šiandien spalio pirma , turiu pasiimti užsakymą " blink.gif blink.gif blink.gif .....toliau aš gal patylėsiu ...tik pastvėriau telefoną , o jame data .....rugsėjo 30 , gerai gyvenu - neskubu rolleyes.gif .....tai va ką išgimdžiau nuo 11 iki 14 valandos .....

Medučiai su aguonom , pastilažas , beze , tiltas iš Cipciuko cukrinės masės , dezodorantas perlas .....

Mintis ....dvi draugės jau neišskiriamos 30 metų ....tau jų gyvenimai susieti draugystės tiltu .

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Einu ikalsiu ko stipresnio , nes neatsigaunu nuo streso .... alc.gif .
Atsakyti
Apie kringelius galima žodį ax.gif aš parašysiu kaip aš dariau.... ėmiau aisingą pagal Cipciuką plakiau plakiau, nė velnio netirštėjo, mačiau, kad išsilies, nelaikys formos, nu ką, įmečiau citrinos rūgštelės, susiplakė kaip mat, tik čia įtariu nebe aisingas jau beliko, bet ir dzibukai ir kringeliukai idealno 4u.gif ėmiau 2 numeriuko antgalį ir per maišelį kringeliavau, pasikeičiau antgalį, padariau dzibus, laikosi, nenukrenta, netirpsta ant masės, man patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2009 10 01, 16:14)
,labai daug reikia pudros,kad gautusi tokia tirsta mase  4u.gif

arba mažiau kiaušinio baltymo. Tiesiog skeli per pusę, ar dar mažiau paimi.. nes jeigu visą baltymą maišei su pudra, o po to išmetei nereikalingą.. Nes panaudojai tai labai mažai, kiek ten reikia ant šono..

QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 01, 16:45)
...tik pastvėriau telefoną , o jame data .....rugsėjo 30 , gerai gyvenu - neskubu  rolleyes.gif .....tai va ką išgimdžiau nuo 11 iki 14 valandos .....


jaučiu savo kaltę blush2.gif dyyyydelę doh.gif
Atsakyti
cipsiuk,abaldiet-per 3 val blink.gif mega_shok.gif šitokius tortus blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Cipciuk, kaip nepirmakartė gimdyvė, greit susisukot lotuliukas.gif oi negaliu, nepykit, bet labai juokinga, kita vertus matau, kad namų darbai buvo paruošti, gi tilto nepastatėt per minutę blink.gif kai jau atsigausit nuo streso ir po laipsnių, parašykit prašau, kas čia per stebuklas tas tiltas, nas atrodo tai labai efektingai thumbup.gif šaunuolė, ir dar - nusistatykit datą telefone lotuliukas.gif lotuliukas.gif čia už stresą 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ne nu, kaip galima per 3 val tooki torta sulipdyt blink.gif doh.gif nebent jus visko visada turit prisiruose -meducio lakstu, pastilazo, gelyciu ir etc g.gif
Atsakyti
naitai...tu ką , vakar man laikrodį telefone persukai ? blink.gif blink.gif blink.gif

Olesta , tiltas duvo dalimis vakar padarytas , tiltas ir atskirai po vieną turėklų remeliai , tai lipinau ant smūgio doh.gif .

pumpica , tik lakšteliai buvo sukepti , tai aš darau pirmadieniais , pastilažą darai ir iš karto dengiu , pastovėjes jis man nea , beze taip pat - plaku ir puošiu schmoll.gif ....

Žodžiu jau praeina , matyt sėda adrenalinas laugh.gif ...bet tai antras kartas blush2.gif ...bus ir trečias , tik jaučiu liūdnai man baiksis doh.gif .




Atsakyti
Cipciukas, žiūrinu žiūrinu aš į Tavo tortą "per tiltelį, dvigubą" ir negaliu suprasti - o tai kaip tą tortą išnešė? blink.gif su tiltu tuo.. g.gif išardė, išnešė, ant šventinio stalo susikonstruos iš naujo cool.gif ?
Papildyta:
QUOTE(Cipciukas @ 2009 10 01, 17:29)
naitai...tu ką , vakar man laikrodį telefone persukai ?  blink.gif  blink.gif  blink.gif


ne nevaryk mane į aparpolį.. čia aš vakar Tave taip sutrukdžiau, kad va matai, pamiršai savo įsipareigojimus .. ir tai per mane blush2.gif
Atsakyti