Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(gitule @ 2009 09 30, 16:47)
As sugriztu ne tusciom rankom. Vazonas medutis, kaktusas Stiklo Sukes. Geles is sokoladines saldainiu mases, lentute pastilazas, puosta grietinele.

nu koks fainuolis ir tikroviškas wub.gif super thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 09 30, 16:41)
nu koks fainuolis ir tikroviškas  wub.gif  super  thumbup.gif

aciuks.gif

Kazin kokiom gelem butu graziau puosti torta vyrui? g.gif Gavau uzsakyma paprasta meduti puosta trupiniais ir gelytem, vaikinui 25 metai bus, visai galva neverda doh.gif Reiks eit palipdyt kokiu.
Atsakyti
gitule tavo kaktusiuko ideja kopinu, super graziai ir tikroviskai atrodo bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2009 09 30, 12:47)

As sugriztu ne tusciom rankom. Vazonas medutis, kaktusas Stiklo Sukes. Geles is sokoladines saldainiu mases, lentute pastilazas, puosta grietinele.


labai grazus kaktusas thumbup.gif
Atsakyti
Paskutinis mano puostas tortas, nieko gero su manim nesigaus. Manau jau reikia poilsio nervavms, absoliuciai tortas nevykes, visiskai kitkas planuota bet gavosi...
Nezinau ka blogai darau. Islyginau torta, mase saldainiu nepatiko - kazkodel nesigavo, cia 4 valandos puosimo, o grozio jokio.
idedu cia ir istrinsiu greit, kad negadinciau sitos nuostabiu groziu temos verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salexa: 30 rugsėjo 2009 - 19:51
salexa, pasakyk, kas buten nesigavo. kurioje vietoje buvo sunkiausiai ir turejai problemu. Nereikia netrink to torto. Idedam ne tik pasigrozet, bet ir galim pagveldent problemas. Tai kita karta bus geriau

Gitule, nu jau kaktusas tavo superinis
Atsakyti
QUOTE(salexa @ 2009 09 30, 20:50)
Paskutinis mano puostas tortas, nieko gero su manim nesigaus. Manau jau  reikia poilsio nervavms, absoliuciai tortas nevykes, visiskai kitkas planuota bet gavosi...
Nezinau ka blogai darau. Islyginau torta, mase saldainiu nepatiko - kazkodel nesigavo, cia 4 valandos puosimo, o grozio jokio.
idedu cia ir istrinsiu greit, kad negadinciau sitos nuostabiu groziu temos  verysad.gif


niekas negime mokedamas, man irgi visokiu lepsusu buna ir tikrai nemazai jie nervu kainuoja, bet atsitiesiu ir einu toliau.
o man lelyte visai miela, svarbiausia namie gaminta, o nepirktine kazkokia ir nieko cia istrinti nereikia schmoll.gif niekas cia nieko negadina 4u.gif

as po paskutinio torto sakiau, viskas, daugiau jokiu tortu, bet va vel pabandysiu, gal si karteli pavyks geriau ax.gif nenukabink nosies ir pirmyn mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
Asseni, kokio storio reikia iskocioti mase, kad graziai uzsidengtu? ir kaip tiksliai numatuoti koki blyna kocioti? nu man visada jis neapvalus gaunasi, o vienam sone ilgesnis,kitam trumpesnis ir paskui graziai niekas neuzsidengia verysad.gif niekaip man nenusimatuoja, kad visus sonus uzdengtu mase doh.gif
Atsakyti
QUOTE(salexa @ 2009 09 30, 21:50)
Paskutinis mano puostas tortas, nieko gero su manim nesigaus. Manau jau  reikia poilsio nervavms, absoliuciai tortas nevykes, visiskai kitkas planuota bet gavosi...
Nezinau ka blogai darau. Islyginau torta, mase saldainiu nepatiko - kazkodel nesigavo, cia 4 valandos puosimo, o grozio jokio.

aukštyn nosiuką, nenuvertink taip savęs.
gaila, kad prieš puošiant tortą, diena anksčiau, nepasidarei tos masės ir nepabandei, neišbandei, kaip kočiojasi, kaip su elastingumu reikalai. Gal būtum turėjus antrą šansą.

Ir dar.. man labai įstrigo Meian darytas tokio tipo tortas. Ji padarė iš pradžių lygų apvalų tortą - pagrindą, o ant jo pastatė lėlės tortą. Tuomet yra vietos paskleisti lėlės suknelės pasijonius, galima gražiai pereiti spalvine gama nuo lėlės apdarų į tortinį pagrindą.

Gražiau lėlė atrodytų, jeigu būtum sumetus keletą klosčių, galbūt kažkiek parodžius "nėrinukų".
Bet viskas dar ateity. Šaunu, kad darai ir stengies. Neabejoju, gi dirbdama patyrei didelę pamoką ir kitą kartą gausis be klaidų. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(eglejk @ 2009 09 30, 22:23)
Asseni, kokio storio reikia iskocioti mase, kad graziai uzsidengtu? ir kaip tiksliai numatuoti koki blyna kocioti? nu man visada jis neapvalus gaunasi, o vienam sone ilgesnis,kitam trumpesnis ir paskui graziai niekas neuzsidengia  verysad.gif  niekaip man nenusimatuoja, kad visus sonus uzdengtu mase  doh.gif

apturėjau šiand pamoką pas Cipciuką mirksiukas.gif
masę kočioti reikia ne per ploną, kad ji neperimtų visų torto nelygumų. Sako, reikia ją palikti bent 3 mm. Prieš tai reikia padengti lyginančiu sviestiniu kremu.

Ne Asseni aš, bet šitą suprantu:
Kaip blyną numatuoti? tai tiesiog pasiimu ruletę ir pamatuoju torto diametrą - pvz, jis pas mane 24 cm. Tada pamatuoju torto aukštį. Pavyzdžiui, jis yra 8 cm. Tai skaičiuoju - šonas - 8 cm aukštis, diametras 24 cm ir vėl šonas 8 cm. Bet taip tiksliai negalima daryti.. reikia užleisti dar po centimetrą kitą.. tai vadinasi, reikia iškočioti bent 40 cm diametro blyną, bet geriau būtų, kad kokių 45-48 cm. Kočiojant reikia vis matuoti. O kada nors ir iš akies bus aišku.
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 30, 21:19)
salexa, pasakyk, kas buten nesigavo. kurioje vietoje buvo sunkiausiai ir turejai problemu. Nereikia netrink to torto. Idedam ne tik pasigrozet, bet ir galim pagveldent problemas. Tai kita karta bus geriau


labai sunkiai kociojosi ji man, ir tokio tasumo nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
karsta.gif karsta.gif karsta.gif.....oj kol pasivijau , visą dieną serveris buvp nepasiekiamas .... doh.gif .

gitule , parduok kaktusą ax.gif ....tokio dar neturiu ...liuksiškas thumbup.gif .

Asseni , kodėl ten save tik patamsinai , o kuo mes prastesnės " profės " laugh.gif.

naitas , kodėl paslaptis išdavinėji lotuliukas.gif .

RiMami , naitas neprašė pakartot reiškiasi š...nedėsiu tongue.gif .

salexa , tik pabandyk ištrinti ... box.gif ....tortas padarytas iš širdies , kad ir su nedideliais trūkumais yra puikus mirksiukas.gif .



Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 09 30, 21:52)

apturėjau šiand pamoką pas Cipciuką  mirksiukas.gif
masę kočioti reikia ne per ploną, kad ji neperimtų visų torto nelygumų. Sako, reikia ją palikti bent 3 mm. Prieš tai reikia padengti lyginančiu sviestiniu kremu.

Ne Asseni aš, bet šitą suprantu:
Kaip blyną numatuoti? tai tiesiog pasiimu ruletę ir pamatuoju torto diametrą - pvz, jis pas mane 24 cm. Tada pamatuoju torto aukštį. Pavyzdžiui, jis yra 8 cm. Tai skaičiuoju - šonas - 8 cm aukštis, diametras 24 cm ir vėl šonas 8 cm. Bet taip tiksliai negalima daryti.. reikia užleisti dar po centimetrą kitą.. tai vadinasi, reikia iškočioti bent 40 cm diametro blyną, bet geriau būtų, kad kokių 45-48 cm. Kočiojant reikia vis matuoti. O kada nors ir iš akies bus aišku.


kaip jums pasiseke pasimokinti pas Cipciuka, dziaugiuosi del jusus 4u.gif
o diametra tai apsiskaiciuotimoku, bet man kociojant vienas galas gaunasi ilgesnis,kitas trumpesnis, niekaipneiseina iskocioti apvalaus blyno, ir vis iskocioju perplonai, nes neiseina reikiamo apvalumo iskocioti
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 09 30, 22:31)
kaip jums pasiseke pasimokinti pas Cipciuka, dziaugiuosi del jusus  4u.gif
o diametra tai apsiskaiciuoti moku, bet man kociojant vienas galas gaunasi ilgesnis,kitas trumpesnis, niekaip neiseina iskocioti apvalaus blyno, ir vis iskocioju perplonai, nes neiseina reikiamo apvalumo iskocioti

Manau, kiekvienas turi savo technika. As paimu ta mases kamuoliuka ir rankomis ant stalo isformuoju plokscia blyna. Tada pradedu kociotpo truputi is visu pusiu, kad nebutu uodegos.
Atsakyti