Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(RiMami @ 2009 09 30, 14:28)
Na kad jau užėjo kalba apie gyvas gėles - tai įmesiu pora nuorodų kaip galima dar jas "apdorot", gal kuriai bus įdomu paskaityt blush2.gif Cukruotos rožės (beje, ten pabaigoje parašyta, kad rožių žiedlapiukai valgomi  blink.gif ) ir "Rožės su rasa". Kiek suprantu čia Nesmejanos iš Samovaro forumo receptai, o tai reiškia, kad viskas labai patikima ax.gif

taip , roziu lapeliai valgomi, kaip ir naslaiciu ( jeigu jie be chemikalu) lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 09 30, 08:57)

pumpica, simpatiškai tavo barbytė atrodo  wub.gif tik aš būčiau ir suknutės viršutinę dalį irgi iš masės darius, vientisesnis vaizdas būtų  rolleyes.gif Bet sveikinu - tortas iš sunkesnių ir visai tau gražiai pavyko  thumbup.gif

taip taip, gi sijonas turejo but irgi melynos spalvos (na bent didzioji jo dalis), bet man tas melynas pastilazas visai pavede doh.gif tai ir paskui dariau kaip isejo blush2.gif
dekui zinoma jum uz palaikyma visom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 09 30, 14:26)

Spanguolia - nesk ta daikciuka cia parodyt, labai jau naturaliai atrodo  lotuliukas.gif



nea, nenešiu ... mokiausi iš Asseni, tad nieko originalaus nebeparodysiu smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 09 30, 15:15-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 09 30, 15:15)
nea, nenešiu ... mokiausi iš Asseni, tad nieko originalaus nebeparodysiu  smile.gif

greitai rodai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2009 09 30, 15:18)
greitai rodai  rolleyes.gif


biggrin.gif seniai darytas ir pamirštas, bet vat meduolytee prazondavo mano tortukus šiandien ir iškasė šią senieną ir dar skelbia visiems rolleyes.gif
Sakau, Asseni torto kopija, bet jei įdomu apie ką mes čia, tai kad neteršt temos žiūrėkit čia
Atsakyti
smile.gif+2009 09 30, 15:24-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 09 30, 15:24)
biggrin.gif seniai darytas ir pamirštas, bet vat meduolytee prazondavo mano tortukus šiandien ir iškasė šią senieną ir dar skelbia visiems  rolleyes.gif
Sakau, Asseni torto kopija, bet jei įdomu apie ką mes čia, tai kad neteršt temos žiūrėkit čia

aina sau lotuliukas.gif cia turbut mergvakariui darytas thumbup.gif
Atsakyti
merginos iskilo toks labai didelis klausimas
niekur nerandu Alytuje pirkti pieno milteliu, ar tinka sojos pieno gerimpo milteliai is tokios melynos dezutes su zuikiu tai dengimo masei, kur cukraus pudra, kondensuotas pienas ir pieno milteliai? o gal geriau vaikisko pieno misinuko "tuteki" milteliai (jie pigiausi) rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Cipciuk, sveikinu jusu Adryte su praejusiu gimtadieniu 4u.gif Taip nuosirdziai parasyta, net asara nubraukiau wub.gif

Visu tortai nuostabus, bet labiausiai istrigo Cipciuko jurinis ir Migles rudeninis wub.gif thumbup.gif

As sugriztu ne tusciom rankom. Vazonas medutis, kaktusas Stiklo Sukes. Geles is sokoladines saldainiu mases, lentute pastilazas, puosta grietinele.

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 09 30, 15:40)
aina sau  lotuliukas.gif  cia turbut mergvakariui darytas  thumbup.gif


taip ax.gif ir prašymas buvo kad pats smaigaliukas būtų kuo mažesnis, na ir aišku užrašas. Šiaip kadangi buvo visiškai nepažįstami žmonės, tai man atsiuntė nuotrauką ko norėtų, o buvo į tortą įsmeigtas sausainiukas ir viskas. Tuomet pasakiau kad galiu pabandyt kitaip padaryt. Jie neprašė nei nuotraukos nieko kaip tas kitaip, sake pasitikim. Na, o reakcija man išdavė, kad žmonės buvo labai labai patenkinti, tad ir mano širdis džiaugėsi. Fainas jausmas kai nudžiugini savo darbu kitus ax.gif
Atsakyti
help.gif help.gif help.gif mergikes nu kiek bus 3/4 stiklines miltu niekaip nezinau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 09 30, 15:46)
merginos iskilo toks labai didelis klausimas
niekur nerandu Alytuje pirkti pieno milteliu, ar tinka sojos pieno gerimpo milteliai is tokios melynos dezutes su zuikiu tai dengimo masei, kur cukraus pudra, kondensuotas pienas ir pieno milteliai? o gal geriau vaikisko pieno misinuko "tuteki" milteliai (jie pigiausi)  rolleyes.gif


Aš dariau su tais milteliais - masė gavosi, bet palygint su pastilažu, Meian ji man visai nepatiko.

Gitule labai gražus kaktusas thumbup.gif
Atsakyti
Gitule, kaip grazu, ir kokia liuks ideja thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti