Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(EgluteN @ 2009 09 30, 08:51)
Labas rytas  4u.gif
Vargstu su savo rudeniniais lapeliais.Dazau skystais dazais pastilaza,telioju,kad panasiau gautusi,tik kad jau dziusta tai doh.gif  doh.gif  doh.gif Turiu itarima,kad teks pasidaryti spalvotos mazes gabaleliu ir juos permaisant spausti viska is naujo unsure.gif o gal kas zino koki buda kaip juos greiciau izdziovinti g.gif  4u.gif

tau is karto reikejo taip daryti,pasidarai visokiu spalvu pastiliazo ir biski paminkai,gaunasi patys graziausi rudeniniai lapai.As marcipaninius taip darau,aisku jie buna minksti,bet ant torto graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 09 30, 12:37)
tau is karto reikejo taip daryti,pasidarai visokiu spalvu pastiliazo ir biski paminkai,gaunasi patys graziausi rudeniniai lapai.As marcipaninius taip darau,aisku jie buna minksti,bet ant torto graziai atrodo thumbup.gif


Maciau maciau ir net issisaugojus turiu,be galo grazus man tas tavo eziukas 4u.gif net mintis buvo kilus kopijuoti.
Darysiu ir taip,bet dabar ziuriu paskutinius kur daziau daug geriau dziuna,nes vakar is to "meno"busiu per daug dazu pritepus blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 29, 22:47)
Lolita 123...mano paraše  ax.gif .

Mergytės aš visas užsirašiusi , nepamiršiu nė vienos 4u.gif  4u.gif  4u.gif .

Kazkokia fantastika! Tikrai tu ne tik konditere,bet tikra menininke! thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Del geliu .

Ka tik skype uzklausiau konditeres apie geles.

Ji man dar karta patvirtino del narcizu - sake, jog jai mokytojai teige, kad narcizais papuostu valgiu paskanaves zmogus gali net nusinuodyti



Tai vat.



Sekanti dalis del paciu geliu ant torto.




Cia cituoju Meian:


Butinai reikia isitikinti, kad geles nebuvo purskiamos kokiais pesticidais ar pan. brudais. Istatyt reiketu i specialia plastmasine kolbele (floristai parduoda), is isores ja dar galima ir folija izoliuoti. Kolbeles viduje geriausia butu pridet tos zalios "floristines kempines", kuria sudrekinus maitintusi geles (paprastas vanduo gali sunybiu pridaryt).


Konditeres zodziai:


Jokiu geliu negalima merkti i kokius nors tirpalus, pries dedant ant torto, nesvarbu, kad vasku apdorojama, juk lieciasi geles ziedlapiai, lapeliai. Vasko irgi nereikia deti ant torto. Geriausias sprendimo budas yra kolbeles, bet pries jas dedant reikia buti isdezinfekuoti.




Tai vat pridejau daugiau patyrusiu kepeju nuomoniu ax.gif , ne vien tik savo megejos sapalioniu.
Idomu butu paklausti ka mano tuo klausimu Cipciukas, Asseni, Migle79. O gal pati Meian pasirodys ( kaip butu gerai) ir placiau pakomentuotu



Atsakyti
meduolytee, Aciu tau uz toki issamu paaiskinima.

Tik va Asseni nieko negali pasakyt lotuliukas.gif Pati klausciau kaip ir ka, jeigu reiktu.

Bet, jeigu kam idomi mano nuomone, tai as is vis nesuprantu maisto suderinamumo su gyvom gelem. Bent, man, asmeniškai tai nesuderinami dalykai gyvos gėlės ant torto, na bet čia kiek žmonių, tiek nuomonių ir absoliuti pasirinkimo laisvė!
Atsakyti
merginos, kas ieškojot kaip daryti tortą knygą iš vieno torto, tai prašom pasižvalgyti čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 30, 14:05)
meduolytee, Aciu tau uz toki issamu paaiskinima.

Tik va Asseni nieko negali pasakyt lotuliukas.gif Pati klausciau kaip ir ka, jeigu reiktu.

Bet, jeigu kam idomi mano nuomone, tai as is vis nesuprantu maisto suderinamumo su gyvom gelem. Bent, man, asmeniškai tai nesuderinami dalykai gyvos gėlės ant torto, na bet čia kiek žmonių, tiek nuomonių ir absoliuti pasirinkimo laisvė!



Man graziausios cukrines geles, ypac, jei sukurtos tokiu meistru kaip Meian, Asseni, Cipciukas, Migle thumbup.gif Tortas yra tortas- saldumynas su saldziais papuosimais

Bet yra zmoniu, kurie nori savo tortuose matyti gyvas geles, kiti neleidzia
vieni nori karoliu, kiti sako - jokiu siulu vieluciu ar makaronu
treti is viso tik uz kuo naturalesnius tortus
Atsakyti
na biski susimasciau dabar ,baisu butu jeigu butu geles apipurkstos kokias chemikalais,but baisu kad visi apsitriestu nuo torto doh.gif nebent ieskot pasd pazystamus kokius tada gelyciu,arba teks daryti ilgai gelytes is mases.nes tortas didelis.
Atsakyti
Mergaits SOS nu padekit ma neismaneliai kiek bus 3/4 st cukraus,3/4 miltu nu nezinau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolytee @ 2009 09 30, 14:10)
Man graziausios cukrines geles, ypac, jei sukurtos tokiu meistru kaip Meian, Asseni, Cipciukas, Migle thumbup.gif

meduolytee, gal tu pagaliau baigsi tyciotis?
Atsakyti
Spanguolia - nesk ta daikciuka cia parodyt, labai jau naturaliai atrodo lotuliukas.gif

O kur masiniukas????????






Asseni as nesitycioju ir nemanau taip daryti.

Tik galiu visoms cia padekoti kad parodo savo kurinius, juk visos galime viena is kitos pasisemti nauju ideju ir ziniu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 30 rugsėjo 2009 - 13:44
Na kad jau užėjo kalba apie gyvas gėles - tai įmesiu pora nuorodų kaip galima dar jas "apdorot", gal kuriai bus įdomu paskaityt blush2.gif Cukruotos rožės (beje, ten pabaigoje parašyta, kad rožių žiedlapiukai valgomi blink.gif ) ir "Rožės su rasa". Kiek suprantu čia Nesmejanos iš Samovaro forumo receptai, o tai reiškia, kad viskas labai patikima ax.gif

Atsakyti