Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Cipciuk, ir cia jums ramybes neduosiu, nepamirsikite ir manes, as cia del DAZU. labai lauksiu 4u.gif ax.gif , nors kepu tik savo seimynai, vistiek labai jau norisi paspalvinti minimaliai kazka blush2.gif
Parasiau jums pirmiau i AZ ir tik po to pamaciau cia kad dazai jau uz 10 dienu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 29 rugsėjo 2009 - 21:02
Cipsiuk,o kur galima pamatyt ta torta,kur darei anukytei? smile.gif
Atsakyti
Nu va mano nelaimelis tortas doh.gif is tikruju reiktu sukurt tema -nevykeliai, labai tiktu paziuret, kaip nereikia daryt blush2.gif
Kaip jau rasiau, kad su tom dengimo masem gavosi pravalas, tai kapsciaus is padeties belekaip -uztai ir spalvos cia pjaunasi, ir tie sijonai kreivi sleivi ir netokie, kokie turejo but.. verysad.gif zodziu fiasko visiskas......
Na bet, kadangi ta kuryba ne uz pinigus, o siaip, tai yra kaip yra, visa fiasko truputi atpirko tai, kad pats tortas buvo be galo skanus drinks_cheers.gif
Pagrindas Asseni tortas su vaisiais, o sijone slepiasi tinginys...
Nusivyliau sugebejimais, na bet kaip sakoma -kiekviena nesekme priartina sekme biggrin.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lolita123 @ 2009 09 29, 22:05)
Cipsiuk,o kur galima pamatyt ta torta,kur darei anukytei?  smile.gif


Sioje temoje, keli psl atgal mirksiukas.gif

Cipciukas as taip pat laukiu dazu ax.gif Kai buvo pirma partija, tai su mergaitem is Vln nusprendeme palaukti likusiu, tai as dar negavus nei vienu. Aciu aciuks.gif
Atsakyti
Lolita 123...mano paraše ax.gif .

Mergytės aš visas užsirašiusi , nepamiršiu nė vienos 4u.gif 4u.gif 4u.gif .




Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 29, 22:25)
Evelincik , dėkui , bet jau susiradau , ir iškepiau ....bet jei naitas dar pasi...... ryt jo negaus  bebe.gif  laugh.gif.

gerai, nevalgau pusryčių pioneer.gif . Oi pasigailėsi laugh.gif

QUOTE(pumpica @ 2009 09 29, 23:29)
Nu va mano nelaimelis tortas  doh.gif is tikruju reiktu sukurt tema -nevykeliai, labai tiktu paziuret, kaip nereikia daryt blush2.gif



Be reikalo čia taip.. kaip pirmas bandymas, baigus neakivaizdinę tortų kepimo ir papuošimo programą, tai "labai gerai".
Ir gražiai įsikūrus esi laugh.gif vienžo, nosytę aukščiau didis.gif
Atsakyti
merginos labas rytas,ar darete kuri papuosima su gyvomis gelemis ,man idomu ar nesuvysta gelytes per diena|?
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 09 29, 22:29)
is tikruju reiktu sukurt tema -nevykeliai, labai tiktu paziuret, kaip nereikia daryt blush2.gif

Oj, negaliu, prajuokinai lotuliukas.gif
Viskas pas tave gerai, apatinis tortukas visai neblogas, tik va barbytei suknele siek tiek pasmuko mirksiukas.gif . Bet bendras vaizdas atrodo neblogai. biggrin.gif

QUOTE(padima @ 2009 09 30, 09:29)
merginos labas rytas,ar darete kuri papuosima su gyvomis gelemis ,man idomu ar nesuvysta gelytes per diena|?

Man atrodo sitos temos pradzioje arba anoj temoje pabaigoje mergaites aiskino, ka daryti reikia su gyvom gelem

O kas del sokoladines saldainiu mases. Tai ji yra 2-ju rusiu, juodo ir balto sokolado pagrindu. Juodo sokoladp pagrindu mases receptas yra virsuje esancioje temoje. Balto sokolado mergaites rase cia. Ten mazai kas skiriasi. Vietoj grietineles vanduo, sulciu nereikia.
Atsakyti

Studijuoju ir as neakivaizdziai jusu tortu kepimo ir puosimo akademijoj mirksiukas.gif

Su puosyba kol kas-visai ne kas.
Kepiau Juodaji miska, virsutinio biskvito niekuo neaptepiau(cia tikriausia ir buvo mano klaida) , po to pasidariau ta sokoladine saldainiu mase, iskociojau ir uzdejau.
Tai ji taip ir liko-kaip staltiese ant stalo, neprikibo prie torto doh.gif

Ka padariau ne taip ?

Atsakyti
QUOTE(neaiski @ 2009 09 30, 10:12)
Studijuoju ir as neakivaizdziai jusu tortu kepimo ir puosimo akademijoj  mirksiukas.gif

Su puosyba kol kas-visai ne kas.
Kepiau Juodaji miska, virsutinio biskvito niekuo neaptepiau(cia tikriausia ir buvo mano klaida) , po to pasidariau ta sokoladine saldainiu mase, iskociojau ir uzdejau.
Tai ji taip ir liko-kaip staltiese ant stalo, neprikibo prie torto  doh.gif

Ka padariau ne taip ?

reikejo torta aptepti sviestiniu kremu
Arba as kartais aptepu grietinele, dedu pusei paros i saldytuva ir tada jau dekoras vyksta mirksiukas.gif
Nors siaip ca is manes ne kokia patareja, pati tik studijuoju tortu puosyba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 30, 10:10)
Oj, negaliu, prajuokinai  lotuliukas.gif
Viskas pas tave gerai, apatinis tortukas visai neblogas, tik va barbytei suknele siek tiek pasmuko  mirksiukas.gif . Bet bendras vaizdas atrodo neblogai.  biggrin.gif
Man atrodo sitos temos pradzioje arba anoj temoje pabaigoje mergaites aiskino, ka daryti reikia su gyvom gelem

O kas del sokoladines saldainiu mases. Tai ji yra 2-ju rusiu, juodo ir balto sokolado pagrindu. Juodo sokoladp pagrindu mases receptas yra virsuje esancioje temoje. Balto sokolado mergaites rase cia. Ten mazai kas skiriasi. Vietoj grietineles vanduo, sulciu nereikia.

nu nerandu apie gyvas geles blink.gif
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 09 30, 08:29)
merginos labas rytas,ar darete kuri papuosima su gyvomis gelemis ,man idomu ar nesuvysta gelytes per diena|?


As pirmiausia "isbandau" gele, kuria ruosiuosi det ant torto, t.y. paruosiu ja taip, kaip desiu ant torto ir palieku kambario temperaturoj ir ziuriu, kaip ji atrodo po kiek laiko, tada zinau, kaip ir ant torto atrodys. Geles perku kuo sviezesnes is bazes, tada merkiu i vandeni su vitaminais gelems ir laikau saldytuve. Kai reikia puosti, tai geles koteli pamerkiu i vaska ir leidziu jam sustingti, tada dedu ant torto.
Atsakyti