Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

neramuole,wow koks lygus ir grazus tortukas wub.gif

Cipciukas,labai puiki gelyte, ir spalvos labai grazios bigsmile.gif

jurgitasta,nu man labai patinka tavo tortas ir tikrai nepasakyciau, kad nepavykes thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Padimos ,fainas tortukas
Oi dar ir Cipciuko marmurini pamirsau pagirt, labai idomiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2009 09 29, 10:45)
mergaites, kuri esat is Klaipedos? radau maistiniu dazu pirkt thumbup.gif , jei sau pirktumet , ir man gal pasiustumet blush2.gif

parasyk kur radai, pirksiu sau nupirksiu ir tamstai mirksiukas.gif
Atsakyti
EGLUTE N,sakiau,kad esi isradinga ir fantazijos tau tikrai netruksta. Tortukas jau su visais papuosimais atrodo nuostabiai thumbup.gif ,labai dailus wub.gif .
KARNA,saunuole, pirmas tortukas ir pasiryzai daug ka ismeginti thumbup.gif .Del dengimo mases,tai galiu pasakyti,kad ir man nelabai butent sios mases isejo,beja ir ta gelyciu mase tau pavyko visai neblogai.Kita karta as tau siuliciau pameginti sokoladine saldainiu dengimo mase.As kaip pradedanti,tai labai ja dziaugiuosi.Del pacio dengimo proceso,tai kad susidarytum bendra vaizda,kaip tai daryti,kad iseitu apvilkti visa tortuka ir isvengti rauksliu,paziurek vaizdu apie tai youtube.Manau,kad kita tortuka jau bus lengviau padaryti(cia as is savo trumpos patirties) mirksiukas.gif
ASSENI,zalios spalvos tortas labai linksmas ir dailus wub.gif ,o jau vestuvinio grozis wub.gif wub.gif wub.gif ,man labai patiko,toks neeilinis,angeliukai thumbup.gif .Zodziu skiriu tau first.gif uz kruopstuma ir kantrybe.
NERAMUOLE,labai grazios lelijos,o tas kitas tortukas labai mielas wub.gif .Nezinau kodel,bet jis man labai primena KALEDAS blush2.gif (gal dar per anksti kaledinem nuotaikom rolleyes.gif ).
PINTINE,saunus seimyninis kurinelis thumbup.gif ,kaip padarei herberu viduri,labai naturaliai atrodo.
CIPCIUK,gelyte tobula wub.gif ,labai graziai padaret koteli ir lapa,aisku ir ziedas grazus biggrin.gif .Negalvokit,kad as kaip is Adamsu seimynos,tik i geliu kotus ziuriu lotuliukas.gif .
JURGITASTA,zinau ka reiskia kai norisi vienaip,o gaunasi kitaip. Man taip pat neseniai nutiko(siaip tai visada man taip nutinka biggrin.gif doh.gif ).Bet neziurint i tai,man tavo tortas grazus,tik va maisas sviesesnis galejo buti,o gelyciu spalva atrodo,kad tokia ir turejo buti,apdengiai taip pat graziai. Zodziu ,naturalu,kad pats saves niekada neivertinsi 10 balu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2009 09 29, 16:19)
Sveikos kepejos  4u.gif
Atnesu savo giganta ( apie 7 kg. ) torta - nevykeli  verysad.gif . niu nesiseke man su juo kaip su uzkeiktu. Mintis - pievelej"tupintis" maisas. Zolyte turejo but daroma is grietineles, bet perplakiau as ja - gavau zalia sviesta. Bet ranku nenuleidau, bandziau beza daryt - vel "pravalas". Kai baigesi kantrybe ir produktai - uzvoziau marcipano paklode ant virsaus ( spalva tai  unsure.gif ) bet neisejo graziai apdengt. Spalvos gelyciu isbluko, nors buvo dazytos. Zodziu nervu rijikas o ne tortas.
Pagrindas - dziovintu vaisiu ir riesutu tortas, maisas - tortas amadeusas, dengtas sokoladine saldainiu mase.
Biskeli nusivyliau savim, matyt per aukstai norejau issokt  verysad.gif , nu bet tas nevykelis neatmuse noro puost tortus blush2.gif .user posted image


Na ir kurgi tos baisios spalvos ....nematau lens.gif...mano monitoriuje superinės .... thumbup.gif

user posted image

O jei rimtai , tai labai švelnio ir gražios tavo gėlių spalvos , ir įdėja labai gera thumbup.gif su maišiuku pievoje , o į žalią tiesiog reikėjo dadėti geltonos - gautusi šiltesnio atspalvio žalia .
Papildyta:
Helpppppppppppppppppppppp....AR AŠ APAKAU , AR KAŽKUR DINGO RIMAMI TEMA " MIŠELĖS RECEPTAI " ..... unsure.gif verysad.gif .




Atsakyti
Miseles receptai
Atsakyti
atsiprasau uz tersima temos,bet gal galit pasikartoti,kur perkate "staltieseliu"kurias tiesiate ant padekliuko po tortu?folija ne taip graziai ziuris ir seip man atrodo nelabai ax.gif tikrai zinau,kad buvot rasiusio,bet dabar nerandu,o galvoj nieko neliko verysad.gif Asseni,Cipciuk,Migle79,gal pasikartosit?
Nuosirdziai dekoju!!!!!!!
dar klausimelis del kringeliu,nuo kur reiktu pradet ar torto sonu ar virsaus,noriu tortuka pamegint taip papuosti,bet nezinau nuo kurios vietos pradet ax.gif
Laabai aciu!!!!!!!!!
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 29, 12:29)
Vakar pusnaktinis darbas .....eilinė gėle numeris - 2  doh.gif ...prasideda  doh.gif ...net formos neleido pakeisti ....

Cipciukas, kokie man juokingi Tavo tokie pabambėjimai: eilinis, nusibodęs, net formos neleido pakeisti, prasideda .. bigsmile.gif

QUOTE(pumpica @ 2009 09 29, 15:11)
o ji turi kazkiek pastovet, ar galima iskart isminkius kociot ir dengt? g.gif

man tas pasitlažas gaunas, kai aš naudoju viską pagal receptą, na 120 gr krakmolo ir atrodo 225 gr cukraus pudros.. tokią visą limpančią, šaukštu išsuktą masę sudedu į maistinę plėvelę ir gerai gerai susuku. Sandariai. Palieku kambario temperatūroj bent per naktį.
Kitą dieną ji tikrai būna kitokia - pabrendusi, mažiau limpa. Na net neina nupasakot pasikeitimo, ji tikrai būna kitokia.
Iš tos masės pasiimu reikiamą gabaliuką ir aišku, dar dedu cukraus pudros, minkau. Ir jeigu norisi, dažau.

QUOTE(pumpica @ 2009 09 29, 16:19)
na taip, taip ir padariau, nes kazkaip niekur nebuvo akcentuota, kad reik laukt, kol praves..  verysad.gif vat tokia maza kvaila klaidele ir visus nervus isgadina  doh.gif
Laukt labai laiko neturiu, kazkaip uztempiau ta nelemta pastilaza ant torto, aisku vaizdelis tai  doh.gif

ir pastilažą kai darau, leidžiu gerokai pravėsti ištirpintos želatinos ir medaus mišiniui.

QUOTE(jurgitasta @ 2009 09 29, 17:19)
Kai baigesi kantrybe ir produktai - uzvoziau marcipano paklode ant virsaus ( spalva tai  unsure.gif ) bet neisejo graziai apdengt. Spalvos gelyciu isbluko, nors buvo dazytos. Zodziu nervu rijikas o ne tortas.

tai kad gražus Tavo tortas.
Man tik įdomu kaip su tuo marcipanu yra - ar jis užklotas ant torto pasiduoda klostės išlyginimui be žymės g.gif ar įmanoma taip marcipaną išlygint, kad nesimatytų klostės?
kai su mase darau, ir jeigu susimeta klostė, jos nepavyksta "išmasažuoti". DAugiau ar mažiau vistiek ji matosi..
Papildyta:
QUOTE(kersiene @ 2009 09 29, 22:00)
atsiprasau uz tersima temos,bet gal galit pasikartoti,kur perkate "staltieseliu"kurias tiesiate ant padekliuko po tortu?

visokiausių lėkštelių, padėkliukų plastikinių po 2 - 3,5 lito ir tų karpytų servetėlių yra AREVITOJ, šv.Gertrūdos gatvėj. Numerio nepamenu.. reik pagooglint. Servetėlės kaina, jeigu gerai pamenu, 30 centų. Kai aš buvau, buvo baltos ir švelniai oranžinės..
Atsakyti
MERGAITES SOOOOOOOS!!!!!!!!
Turiu uzsakyma,tortuka jubiliejaus kaltininkui ,bet jis turi buti labai puosnus ir mazas (apvalus istrizaine 10cm).Pas mane ideju tai nulis g.gif doh.gif
Atsakyti
Evelincik , dėkui , bet jau susiradau , ir iškepiau ....bet jei naitas dar pasi...... ryt jo negaus bebe.gif laugh.gif.

kersiene ...Arevitos yranga ( brangoka ir mažos " išmieros " , Urmo bazė - įvairios formos ir dydžiai , deje reikia pirkti poką , kaina jo apie 12 litų , bendrai tai priklauso nuo dydžio ....daugiau arba mažiau ...poke 100 servetėlių .....Thomas Philips , mažas asortimentas , bent pas mus . 4u.gif

wiwi , turiu bet moteriai , tiks ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 29 rugsėjo 2009 - 20:27
QUOTE(wiwi @ 2009 09 29, 19:20)
PINTIKE,saunus seimyninis kurinelis thumbup.gif ,kaip padarei herberu viduri,labai naturaliai atrodo.

pats viduriukas sokoladinis,perkeliau nuo kepimo popieriaus kai sustingo,o aplink kaip mane mokino padariau-padazytas cukrus (tarp pirstu patrini cukru su dazais)patepiau aplink su cukraus sirupu ir pabarsciau ta dazyta cukru
Atsakyti
Taip tiks rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, tobulų grožių kūrėjos - taip, aš kalta, pasireikšiu ne į temą, bet tikrai tikrai neįsivaizduoju, kur to galėčiau paklausti.. blush2.gif
Sakykit, kur perkate popierines dėžutes tortams? Kur jų rasti Kaune galėčiau? smile.gif

Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wild Flower: 29 rugsėjo 2009 - 21:01