Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

zodziu sokoladine mase irgi streikuoja, nesuprantu, jau pilnai pravesus, bet darosi sunki minkyt ir vistiek limpanti doh.gif verysad.gif pagelbekit, ka daryt, nebezinau, gal aliejum rankas pasitept? g.gif as tokios jos neiskociosiu tikrai verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 09 29, 14:41)
zodziu sokoladine mase irgi streikuoja, nesuprantu, jau pilnai pravesus, bet darosi sunki minkyt ir vistiek limpanti  doh.gif  verysad.gif pagelbekit, ka daryt, nebezinau, gal aliejum rankas pasitept? g.gif as tokios jos neiskociosiu tikrai  verysad.gif  verysad.gif

palik ją ramybėj dabar atsikabink nuo rankų, truputį nedaug pabarstyk cukraus pudra ir susuk ją į kepimo popierių tik galus nepamiršk užsandarint ir leisk jai pilnai atvėsti, už kokių poros valandų galėsi su ja dirbti, reikės įkišt į mikrobangę ir paminkyt.... matyt į per karštą masę pradėjai dėti cukraus pudrą, ko rezultate nuo šilumos vis dar tirpsta cukraus pudra ir reikalauja dėti dar daugiau.... taip bus pasaka be galo, kol prasikietinsi masę..... susidėsi krūvą c.p. ir rezultate turėsi skilinėjančią masę.... duok jai dabar pastovėt ir viskas bus ok....
Atsakyti
Pintikė, gražios gerberos 4u.gif

SSSema, vaisinis tortukas labai gundančiai atrodo rolleyes.gif

neramuole, labai gražus, dailus tortukas thumbup.gif

Cipciuk, labai graži gėlytė thumbup.gif Pirmą jau turiu savo "archyve". Vis svajoju kada nors tokią padaryti.
Marmurinė masė - gera idėja 4u.gif

QUOTE(padima @ 2009 09 29, 10:11)
sveikos merginos,prisipazinkit ,kuri darete papuosima ,su siulais ir virbalais kur buvo,labai reikia patarimu,tikrai pamenu kad maciau kazkuri ismegino jau g.gif
Aš irgi dariau siūlus iš marcipano. Klausk, kas neaišku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 29 rugsėjo 2009 - 13:59
padima , matai, tu rik klausk, o mes padesim.
Turesi paaiskinima 2-ju siulu variantu. Migles is marcipano, mano is sokoladines mases mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 29, 11:49)
.. matyt į per karštą masę pradėjai dėti cukraus pudrą, ko rezultate nuo šilumos vis dar tirpsta cukraus pudra ir reikalauja dėti dar daugiau....

na taip, taip ir padariau, nes kazkaip niekur nebuvo akcentuota, kad reik laukt, kol praves.. verysad.gif vat tokia maza kvaila klaidele ir visus nervus isgadina doh.gif
Laukt labai laiko neturiu, kazkaip uztempiau ta nelemta pastilaza ant torto, aisku vaizdelis tai doh.gif
Atsakyti
PRASAU PADEKIT!

turiu beda pasidariau sekmadieni sokoldo ir saldainiu mase tortui apdengti, laikiau salde, pasidariau siandien torta, reik apdengti. isimu is saldo, pasildau mikrobangej, o ta mase tokia i gabaliukus trukineja ir visai neelastinga,ir tokia labai riebaluota sad.gif( klausimas ar kazka dar galima pakeisti ar jau mesti i siuksliu deze??? o sekmadieni ta mase minkiau ir gelytes dariau tai liuksiska buvo. prasau patarimo. aciu
Atsakyti
pumpica ...be panikos su pastilažu .....man pastoviai pirmą kočiojimą prilimpa , nuimu , vėl suminkau ( ji dar gauna krakmolo kuris buvo ant stalo ) , va jau tada nebelimpa schmoll.gif ....bet ...krakmolo barstosi be galo dauk , pabrėžiu be galo ......jis su šepetėliu kuo puikiausiai nusivalo ( pudra sunkiau ) .....dirbdama su panika nieko nepeši , klausk ir bus paaiškinta .



Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2009 09 29, 15:25)
PRASAU PADEKIT!

turiu beda pasidariau sekmadieni sokoldo ir saldainiu mase tortui apdengti, laikiau salde, pasidariau siandien torta, reik apdengti. isimu is saldo, pasildau mikrobangej, o ta mase tokia i gabaliukus trukineja ir visai neelastinga,ir tokia labai riebaluota sad.gif( klausimas ar kazka dar galima pakeisti ar jau mesti i siuksliu deze??? o sekmadieni ta mase minkiau ir gelytes dariau tai liuksiska buvo. prasau patarimo. aciu

Kaz kaip man nesiderina. jeigu rebaluota, tai turetu buti elastinga g.gif .
Paimk, islydyk siek tiek sokolado ant vandens voneles, dadek saldainiu, tik labai mazai, i karsta mase dek savo jau pagaminta mase ir isminkyk is naujo. Tik nepadaugink pudros
Atsakyti
tgerai aciu bandysiu, einu vaiko is darzelio, dar i yamahos mokyklele leksim, tai vakare parasysiu kaip sekes smile.gif
aciu jum labai
Atsakyti
Sveikos kepejos 4u.gif
Atnesu savo giganta ( apie 7 kg. ) torta - nevykeli verysad.gif . niu nesiseke man su juo kaip su uzkeiktu. Mintis - pievelej"tupintis" maisas. Zolyte turejo but daroma is grietineles, bet perplakiau as ja - gavau zalia sviesta. Bet ranku nenuleidau, bandziau beza daryt - vel "pravalas". Kai baigesi kantrybe ir produktai - uzvoziau marcipano paklode ant virsaus ( spalva tai unsure.gif ) bet neisejo graziai apdengt. Spalvos gelyciu isbluko, nors buvo dazytos. Zodziu nervu rijikas o ne tortas.
Pagrindas - dziovintu vaisiu ir riesutu tortas, maisas - tortas amadeusas, dengtas sokoladine saldainiu mase.
Biskeli nusivyliau savim, matyt per aukstai norejau issokt verysad.gif , nu bet tas nevykelis neatmuse noro puost tortus blush2.gif .user posted image
Atsakyti
CYPCIUK, ir man reikia dazu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 29, 11:29)
Mergaitės po gerų 10 dienų turėsiu ...rudų , geltonų , žalių , oranžinių , dangiškų , jau nupirkti , liko parvežti po 30 pokiukų ....bus toms kurio senai laukia .

Kaip gerai thumbup.gif nors nebėra kada tortų daryt, bet dažų reikia lotuliukas.gif

Visų tortai nuostabūs, Asseni, Cipciuko, Miglės, neramuolės ypač wub.gif bet ir visų kitų puikūs, oi man dar toli iki jūsų doh.gif niekaip su masėm nesusidraugauju doh.gif

jurgitasta- labai fainas tortukas thumbup.gif

Atsakyti