Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 29, 10:29)
Mergaitės po gerų 10 dienų turėsiu ...rudų , geltonų , žalių , oranžinių , dangiškų , jau nupirkti , liko parvežti po 30 pokiukų ....bus toms kurio senai laukia .

thumbup.gif tai gal ir as sulauksiu blush2.gif
Atsakyti
kaip reikia DAZIUKU
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2009 09 29, 10:45)
mergaites, kuri esat is Klaipedos? radau maistiniu dazu pirkt thumbup.gif , jei sau pirktumet , ir man gal pasiustumet blush2.gif

Kur? Prasom isduot adresiuka smile.gif

QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 29, 11:29)
Mergaitės po gerų 10 dienų turėsiu ...rudų , geltonų , žalių , oranžinių , dangiškų , jau nupirkti , liko parvežti po 30 pokiukų ....bus toms kurio senai laukia



valiooooo, lyg ir as dar ne visu gavau ax.gif Net nepamenu tiksliai, kokiu uzsisakiau, nes vienus gavau jau ax.gif jei bus jamsiu jamsiu jamsiu blush2.gif
Atsakyti
tortukas naminiam vartojimui,pavadinimo dar nesugalvojau,bet skanus gavosi tai itrauksiu i sarasiuka,taigi viduje:
biskvitas
abrikosu dzemas sumaisytas su zelatina ,kad sustingtu
kiviai(bet manau galima deti visokiu vaisiu butu dar skaniau)
zemes riesutai kepinti
grietinele
gelytes ir drugeliai is ciciuko mases,puosta grietinele
na va ir viskas ka dejau,nesveriau nuo akies tiesiog dariau ,skanus gaivus labai tortas.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 09 29, 11:11)
sveikos merginos,prisipazinkit ,kuri darete papuosima ,su siulais ir virbalais kur buvo,labai reikia patarimu,tikrai pamenu kad maciau kazkuri ismegino jau g.gif

kokiu patarimu reikia. Rasyk, patarsiu. mirksiukas.gif

Cipciuk, kaip smagu, gal pagaliau ir as gausiu dazu bigsmile.gif
Atsakyti
mano reakcija į dažus, tai atitiktų voverės vaizdelį iš Ledynmečio filmuko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 29, 11:29)

Papildyta:
Mergaitės po gerų 10 dienų turėsiu ...rudų , geltonų , žalių , oranžinių , dangiškų , jau nupirkti , liko parvežti po 30 pokiukų ....bus toms kurio senai laukia .

Oi kaip gerai, thumbup.gif
Atsakyti
Patyriau visiska fiasko su pastilazu dengimui verysad.gif verysad.gif verysad.gif viska dariau kaip Cipciukas parases, nezinau, absoliuciai neimanoma kociot -limpa visur, ko tik nebarsciau, minkiau visaip -tik bandau pakociot ant stalo, prilimpa kaip kose verysad.gif verysad.gif negaliu kaip susinervinau, nesugebu nieko padaryt doh.gif
staigiai pasidariau sokoladine mase, kazkada manes ji nepavede, gal ir dabar gerai bus, tik tiek, kad norejau baltos dangos, o dabar jau nesigaus verysad.gif
Ir kaip man padaryt melyna spalva is tos kremines? g.gif melynu dazu det, o gal kokiu kitokiu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 09 29, 13:50)
Ir kaip man padaryt melyna spalva is tos kremines?  g.gif melynu dazu det, o gal kokiu kitokiublush2.gif

Sita danga puikiai dazosi. Dek melynu dazu, tik ne daug
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 09 29, 10:29)
[size=14]Mergaitės po gerų 10 dienų turėsiu ...rudų , geltonų , žalių , oranžinių , dangiškų , jau nupirkti , liko parvežti po 30 pokiukų ....bus toms kurio senai laukia


Valio bus dažų, likiusių spalvų, kokios geros naujienos bigsmile.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 29, 10:59)
Sita danga puikiai dazosi. Dek melynu dazu, tik ne daug

o ji turi kazkiek pastovet, ar galima iskart isminkius kociot ir dengt? g.gif
Atsakyti
pumpica,nieko tokio,man cu cipciuko gelyciu mase snipstas gavosi ir su beze lotuliukas.gif o pastilazas matyt gavosi,kad dedama liejaus pamirsau apie gliukoze blink.gif biggrin.gif
Klsausykit,o pastilaza galima sokoladu dazyti g.gif
Atsakyti