Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

rikke, aisingas yra Cipciuko temoje, berodz, pirmame lape

laurindre, pasaka jau ikelta i tortus. Ten manau geriausiai diskutuoti apie biskvitus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 29, 09:23)
rikke, aisingas yra Cipciuko temoje, berodz, pirmame lape

aciu ,praziurejau
Atsakyti
mergaites, kuri esat is Klaipedos? radau maistiniu dazu pirkt thumbup.gif , jei sau pirktumet , ir man gal pasiustumet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2009 09 29, 09:45)
mergaites, kuri esat is Klaipedos? radau maistiniu dazu pirkt thumbup.gif , jei sau pirktumet , ir man gal pasiustumet blush2.gif

man ir reiketu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arrivederici @ 2009 09 29, 11:45)
mergaites, kuri esat is Klaipedos? radau maistiniu dazu pirkt thumbup.gif , jei sau pirktumet , ir man gal pasiustumet blush2.gif

labukas as ir noreciau gal gali pasakyt kur adresiuka nors as ne is klaipedos 4u.gif
Atsakyti
sveikos merginos,prisipazinkit ,kuri darete papuosima ,su siulais ir virbalais kur buvo,labai reikia patarimu,tikrai pamenu kad maciau kazkuri ismegino jau g.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif senai bebuvau uzejus nu kiek graziu tortuku as cia pamaciau labai grazus net nevardinsiu visu nuostabus 4u.gif
Atsakyti
Vakar pusnaktinis darbas .....eilinė gėle numeris - 2 doh.gif ...prasideda doh.gif ...net formos neleido pakeisti ....

Medutis su žele , beze ....

user posted image

user posted image


O čia toks namų valgymui , nieko gero , tik marmuro įdėja , gal kuri panaudos ax.gif .
Šviesus biskvitas su aguonom , plakta grietinėlė su šviežiom avietėm , pastilažas , šokoladinės gėlės .

user posted image

user posted image
Papildyta:
Mergaitės po gerų 10 dienų turėsiu ...rudų , geltonų , žalių , oranžinių , dangiškų , jau nupirkti , liko parvežti po 30 pokiukų ....bus toms kurio senai laukia .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 29 rugsėjo 2009 - 10:30
thumbup.gif liuks naujienos
Atsakyti
QUOTE(padima @ 2009 09 29, 11:11)
sveikos merginos,prisipazinkit ,kuri darete papuosima ,su siulais ir virbalais kur buvo,labai reikia patarimu,tikrai pamenu kad maciau kazkuri ismegino jau g.gif

Jei neklystu,tai Asseni dare,paziurek jos parase,turbut sitas http://public.fotki....i/mociutei.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jonė*: 29 rugsėjo 2009 - 10:55
Cipciuk-kaip visad-zavinga wub.gif
aciu mergytes uz siltus zodzius,va,siryt paziurejau imase jau visai kitokia ji gerokai pakietejus,gal sakau sita mase reikia,,pabrandinti,, o tik po to kocioti?gal bandete kuri nors ja?(cia as apie kondensuoto,pieno milteliu ir cukraus pudros)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pintikė: 29 rugsėjo 2009 - 10:58
Labas rytas 4u.gif
neramuole,kokie grazus tortukai.ypac tas mazasis bigsmile.gif
Cipciuk,be galo grazi gelyte 4u.gif
Asseni,be galo grazu bigsmile.gif
Pintike,koks mielas 4u.gif
SSSema grazus torciukas
As taip pat kaupiuosi naujam tortukui-sunucio pirmasis gimtadienis.Galvoju kaip isgauti ruda spalva su skystais maistiniais dazais,kadangi ju atspalviai gaunasi gan blankus g.gif
Atsakyti