Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Olesta @ 2009 09 28, 20:46)
mergaitės, torto „Pasaka“ receptą arba jo nuorodą galėtumėt gal mestelėti į tortų temą  4u.gif  4u.gif  4u.gif  baisiai giria skonį, o aš net nežinau kas per tortas, nors pavadinimas kažkur girdėtas, Miglut, ne Tavo čia kartais???  g.gif
Taip, aš dėjau receptą, pažiūrėk čia.

dažnai jį kepu, man jis labai skanus, ypač patinka paplotėliai su džiovintomis slyvomis ir graikiškais riešutais.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 28, 21:46)
aisingą plaku apie 9 minutes, konsistencija tokia, kad dzibai išeina, tik įsidėk prieš baigiant plakti citrinos rūgštelės, jei nori dzibuoti  mirksiukas.gif


jau nebesulaukiau atsakymo tai gavosi ,kd plakiau apie 30 min doh.gif
na ka,mergaites,baigiau vakar ,,neakivaizdinius teorinius,, tortu puosimo kursus biggrin.gif (damusiau visas temeles nuo pat pirmos)tai noriu pristatyti ka tik baigta savo pirmaji praktini darba ax.gif aisku ,po jusu savaitgaliniu sedevru labai jau nedrasu listi i eteri,bet as tik ,,pirmoke,,-pirma klase-pirmas trimestras biggrin.gif
tortas-grietininiu biskvitu su vynuogemis,kivi ir kons.persikais,pertepimas-grietineles-grietines-varskes surelio,mase-,,karaliska,,(nu nesusinekejom mes su ja niekaip schmoll.gif tfu,tikra karaliska-kaprizna,nepaklusni,tasi kazkokia ir visai neatitinka 1:1:1: nenooliaa as daugiau jos verysad.gif )gelytes-cukrinukes Cipciuko,raituzai-aisingas(pradzioj dariau be ju,bet mb sako,nu blyn kaip ant nuogo uzpakalio tos geles,arba as nesuprantu tokio meno doh.gif ,tai vadavausi raituzais,ar jie cia tinka,spreskit jus)
user posted image

aciu jums,kad esate,kad dalinates ziniomis 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pintikė: 28 rugsėjo 2009 - 21:29
man tai labai grazus tortelis!
Atsakyti
Nu jau wow merginos jusu tortai tai kazkas nerealaus, skaitau temute visada ale nevisada lieka laiko parasyt blush2.gif Tortu groziu apsakyt neimanoma, nes jie visi tobuli ir nepakartojami wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
As irgi parodysiu savo torcika, nieko labai grazaus ir ypatingo, tiesa sakant, prie jusu tortu tai ir kvailokai atrodo, ale gal kam kokia ideja bus blush2.gif
user posted image
Atsakyti
kol cia ramu tyliai atnesu savo mazyti vaisini tortuka, puosta sokoladine saldainiu mase, grazinta aisingu, ir maunu i lovyte 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Migle tiesiog žavinga wub.gif man tokiems grožiams trūksta žodžių blush2.gif

Pintike labai mielas tortukas - ir raitūzai tinka , ir gerberos labai gražiai žiūrisi, Iš masės uždengimo tai nepasakyčiau kad pirmo trimestro pirmokė tongue.gif


SSSema skanuuuu ...

Neramuole o wow bigsmile.gif

Rimami tai tada laukiu ir tavo tortuko mirksiukas.gif nesimiega? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spanguolia :): 29 rugsėjo 2009 - 00:17
Neramuole, tortas su lelijom atrodo tikrai laaaaabai įspūdingai thumbup.gif o jau lelijų grožis neišpasakytas tiesiog user posted image negaliu akių nuo jų atplėšt biggrin.gif ir mano slapta svajonė tokias išmokt pasidaryt blush2.gif

Asseni, nieko sau kokį efektingą vestuvinį tortą sulipdei user posted image angeliukai labai simpatiški ir nuotaikingi tokie wub.gif o jau gėlyčių jūra tiesiog wub.gif ot darbelio gražaus su jom turėjai doh.gif Žalias tortukas atrodo paprastutis toks, bet labai labai mielas wub.gif

Pintike, nustebinai bigsmile.gif laaaaaabai žavus tavo tortukas wub.gif gerberos nuotabios thumbup.gif

SSSema, taviškio tortuko neatsiskyčiau paskanauti essen.gif

Kol rašiau neramuolė dar vieną pritrenkiančiai gražų tortuką atnešė thumbup.gif jau tie pasidabruoti lapeliai kaip efektingai atrodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 29 rugsėjo 2009 - 00:17
Merginos, nu gi baikit Jus su tais tortais. Per JUSU grozius greit pamirsiu kas yra miegas doh.gif
Pati daba sedziu lipdau tokius juokingus gyvunelius. Sakau per tuos tortus greitas su visais filmukais ir zaisliukais susipazinsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 28, 16:59)
Naitai, as pasitaisiau  biggrin.gif

vis galvojau, apie ką čia kalbi g.gif dašuto - taigi apie padėklą bigsmile.gif Nugis gražiai ir efektingai tortas "paserviruotas" thumbup.gif , ir dar gėlyčių pabirę.. labai gražu wub.gif

QUOTE(Pintikė @ 2009 09 28, 22:26)
mergytes HEEELP,kokios konsistencijos turi buti aisingas?kiek ji laiko mazdaug sukti,o tai jau suku suku suku suku....koselena kazkokia ir tiek,ar turi jaustis pudros krisleliai?

kol aš nesivadovavau aisingo receptais, man taip gražiai gaudavos grybukų kojeles nudažyti.. tiesiog dėdavau kiaušinio baltymo, cukraus pudros ir pamaišydavau.. o kai pradėjau pagal receptus.. vsio.. aišku, gavos kažkas, panaudojau, bet teko ir daug išmesti..

QUOTE(Pintikė @ 2009 09 28, 23:28)
baigiau vakar ,,neakivaizdinius teorinius,, tortu puosimo kursus biggrin.gif (damusiau visas temeles nuo pat pirmos)tai noriu pristatyti ka tik baigta savo pirmaji praktini darba ax.gif aisku ,po jusu savaitgaliniu sedevru labai jau nedrasu listi i eteri,bet as
.....
bet mb sako,nu blyn kaip ant nuogo uzpakalio tos geles,arba as nesuprantu tokio meno doh.gif ,tai vadavausi raituzais,ar jie cia tinka,spreskit jus)

kad būtų galima įteikti diplomą, tai įteikčiau su aukso apdovanojimu wub.gif
ir gerą akį turi Tavo vyras. Tie raitūzai tai man čia labai gerai tinka thumbup.gif .
Kepykla neteko dar vienos klientės cool.gif

QUOTE(neramuole @ 2009 09 29, 02:06)
kol cia ramu tyliai atnesu savo mazyti vaisini tortuka, puosta sokoladine saldainiu mase, grazinta aisingu, ir maunu i lovyte  4u.gif

nu koks dailumas wub.gif

QUOTE(Asseni @ 2009 09 29, 02:28)
Merginos, nu gi baikit Jus su tais tortais. Per JUSU grozius greit pamirsiu kas yra miegas doh.gif
Pati daba sedziu lipdau tokius juokingus gyvunelius. Sakau per tuos tortus greitas su visais filmukais ir zaisliukais susipazinsiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

pastebiu, kad kai kurios eina miegoti tikrai vėlai.. unsure.gif mamkos.. saugokit sveikatą rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(SSSema @ 2009 09 28, 23:38)
As irgi parodysiu savo torcika, nieko labai grazaus ir ypatingo, tiesa sakant, prie jusu tortu tai ir kvailokai atrodo, ale gal kam kokia ideja bus blush2.gif

Man patinka Tavo tortikas. Toks visas valgomas. Žiūriu, ir jau žinau, matau skonius thumbup.gif ir žinau, kad skanu.
Nereikia nukrapštinėt masės, nustumt į lėkštės šoniuką gėlyčių.. Nors man mase dengti tortai yra labai gražūs.
Atsakyti
Pintike, tokiai tempais tuo šausi į pirmūnes thumbup.gif
Neramuole aš be žodžių wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Paciu laiku cia ta Pasaka iskelet i pavirsiu. Kazko tokio ir man reikejo thumbup.gif Kaip tik prabudau paryciais ir galvoju koki torta dukrytes gimtaieniui padaryti,o tie ivairus biskvitai kaip tik man, nes turiu tokia formike, kur vienu metu galima iskepti keliu rusiu skirtingus biskvitus. Noreciau isbandyti. Kaip galvojate, ar aukstas jis iskeptu g.gif
Atsakyti
o kaip pasigaminti aisinga nerandu niekaur blush2.gif
Atsakyti