Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(neramuole @ 2009 09 28, 18:21)
taip be galo grazu, dabar ivairiu spalvu ju prisidariau  wub.gif  pasakiskas grozis  wub.gif

asseni aciu uz pamokele atrodo ismokau kaip teisingai dayt  mirksiukas.gif

ėėėėėėėėė, o mes tai irgi norim išmokti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 28, 18:43)
ėėėėėėėėė, o mes tai irgi norim išmokti  verysad.gif

Olesta, cia apie zinutes citavima. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 28, 18:52)
Olesta, cia apie zinutes citavima. biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif vajetus persiprašau, man mat gėlikės labai aktualu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 28, 18:57)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif vajetus persiprašau, man mat gėlikės labai aktualu  lotuliukas.gif

Zinai, cia isigudrinau kai kurias gelytes daryti visiskai be formeliu. Tas eustomas, kur vestuviniam dariau, ten irgi be formeliu buvo. Kaip tik ruosiuos dar savaitgaliui tortuka daryti su gelykem, tik dar neapsisprendziu kokios jos ten bus. Tai galesiu pafotkint, kaip darau be formeliu, jei tokiu darysiu. Gal kam pravers.
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 28, 19:16)
Zinai, cia isigudrinau kai kurias gelytes daryti visiskai be formeliu. Tas eustomas, kur vestuviniam dariau, ten irgi be formeliu buvo. Kaip tik ruosiuos dar savaitgaliui tortuka daryti su gelykem, tik dar neapsisprendziu kokios jos ten bus. Tai galesiu pafotkint, kaip darau be formeliu, jei tokiu darysiu. Gal kam pravers.


aisku praves, laukiam fotoreportazo bigsmile.gif
Atsakyti
Laba vakara, mergytes, 4u.gif
Norejau Jusu paklausti blush2.gif nzn gal zinosite, noriu daryti zele slogsniuota torta su jogurtu ir kiek man i ta jogurda zelatinos deti kad sustingtu normalei.
i 1l jogurto... As kiek suprantu man ji tarp trupucio vandens tirpdinti?
uijjj kokia zalia as ant saldumynu darymo lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2009 09 28, 19:41)
Laba vakara, mergytes,  4u.gif
Norejau Jusu paklausti  blush2.gif  nzn gal zinosite, noriu daryti zele slogsniuota torta su jogurtu ir kiek man i ta jogurda zelatinos deti kad sustingtu normalei.
i 1l jogurto... As kiek suprantu man ji tarp trupucio vandens tirpdinti?
uijjj kokia zalia as ant saldumynu darymo  lotuliukas.gif  blush2.gif

Su zele tortais reikia eiti i zeles tortu ir zele tema. Stai cia http://www.supermama...howtopic=442701

Mergaites, laikykimes tvarkos mirksiukas.gif
Atsakyti
hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 28, 20:16)
Zinai, cia isigudrinau kai kurias gelytes daryti visiskai be formeliu. Tas eustomas, kur vestuviniam dariau, ten irgi be formeliu buvo. Kaip tik ruosiuos dar savaitgaliui tortuka daryti su gelykem, tik dar neapsisprendziu kokios jos ten bus. Tai galesiu pafotkint, kaip darau be formeliu, jei tokiu darysiu. Gal kam pravers.

dar ir kaip pravers ax.gif dekui tau ir kitoms kurios netingi ir padaro puikias nuotraukas is kuriu mes pradedancios galim pasimokinti 4u.gif
Atsakyti
mergytes HEEELP,kokios konsistencijos turi buti aisingas?kiek ji laiko mazdaug sukti,o tai jau suku suku suku suku....koselena kazkokia ir tiek,ar turi jaustis pudros krisleliai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pintikė: 28 rugsėjo 2009 - 20:30
QUOTE(Pintikė @ 2009 09 28, 21:26)
mergytes HEEELP,kokios konsistencijos turi buti aisingas?kiek ji laiko mazdaug sukti,o tai jau suku suku suku suku....koselena kazkokia ir tiek,ar turi jaustis pudros krisleliai?

aisingą plaku apie 9 minutes, konsistencija tokia, kad dzibai išeina, tik įsidėk prieš baigiant plakti citrinos rūgštelės, jei nori dzibuoti mirksiukas.gif

mergaitės, torto „Pasaka“ receptą arba jo nuorodą galėtumėt gal mestelėti į tortų temą 4u.gif 4u.gif 4u.gif baisiai giria skonį, o aš net nežinau kas per tortas, nors pavadinimas kažkur girdėtas, Miglut, ne Tavo čia kartais??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 28, 21:46)
mergaitės, torto „Pasaka“ receptą arba jo nuorodą galėtumėt gal mestelėti į tortų temą  4u.gif  4u.gif  4u.gif  baisiai giria skonį, o aš net nežinau kas per tortas, nors pavadinimas kažkur girdėtas, Miglut, ne Tavo čia kartais???  g.gif

Jeigu tinka rusu kalba, galiu tau i Skype imest
Tingiu verst
Atsakyti