Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Tiesa, EgluteN, labai aciu uz batuku iskarpas 4u.gif

Neramuole, nu gi grazuolis tavo zalais tortukas. Labai efektnai atrodo tie zgus lapeliai. Cia vestuvinis?

QUOTE(neramuole @ 2009 09 28, 09:35)
asseni kada tu mestelsi savo zaliaji stebukla? laukiu nesulaukiu  ax.gif

Neramuole, nera ten stebuklo. Buvo man atsiunte zalia tortuka, 3-ti, tik prase viena auksti padaryt. Tai va is ieskojau. Nes viskas issirtyne . Tn toks paprastutis kuklutis su rutuliukais ir gelytem.

QUOTE(Olesta @ 2009 09 28, 09:38)
man regis tas stebuklas neturėjo būti žalias, tik internetinis pavyzdys tokios spalvos buvo, o gal aš klystu  g.gif bet Asseni parašas yra pasipildęs pora gražuolių  ax.gif tik kažkodėl Asseni neatneša čia parodyti  ax.gif

Nu gi juokinat Jus mane su stebuklu, negaliu lotuliukas.gif Zalias jis turejo but, tik vienaaukstis. smile.gif .
Usb buvo mano isvaziaves su visom nuotraukom, tai nieko ir nekeliau, o kompe nuotrauku neturiu.

Nesu parodyt, nieko stebuklingo neparodysiu.
Paprastutis zalias su rutuliukais ir gelytem. Nuotrauka daryta nakti, tai tikros spalvos visiskai ne tokios, o daug svelnesnes. Dar nuotraukoje labai nuo padeklo atspindi doh.gif Viduje medutis su zele, visa kita sokoladine saldainiu mase.
user posted image

Ir dar vienas vestuvinis, toks kuklutis su angeliukais. Apacia - medaus tortas, viduriukas - tortas su bananais, ir virsus - otelas. Dengtas pastilazu pagal Cipciuka. 2-ju normu buvo per akis, dar liko kokiam 23 cm tortukui apdengt. Visas dekoras irgi pastilazas. Kiekvieno auksto apacioje aisingo taskiukai. Gelytes klijavau visa nakti doh.gif , ju nezinau kiek, bet kai priklijavau 250 skaiciuot nustojau. Svoris virs 6,5 kg. Skersmuo 27, 20, 13 cm, aukstis su arka 37 cm. Nu va ataskaita padariau smile.gif

user posted image

user posted image user posted image

Net uzraso ant nuotrauku nededu, o tai tada visas ryskumas dingsta. Tiesa, jokiu zymiu, duobiu ir pan ant torto nera. Tai atspindi nuo padeklo.

Naitai, as pasitaisiau biggrin.gif

Psio. Stai tokie mano savaitgalio darbai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 28 rugsėjo 2009 - 15:00
šito darbelio labai laukiau, labai dailus thumbup.gif lelijos ir kitos gėlytės pasakiškos, papasakok prašau, kaip viduriukus darei, lelijų tai maždaug nutuokiu, jei pagal nuorodas, o tų kitų bigsmile.gif
Papildyta:
nieko kito, kaip aleliuja, po šito torto negalima ir pridurti, pakankamai kuklus dekoro prasme, bet jau matomumo prasme, tai toks sotus atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Asseni- super. Kaip ir visada tobula 4u.gif




As toki panasu norejau isiulyti jauniesiems, bet vel eilini karta teko daryti su gyvomis gelemis. Et, gaila, kad nesutiko, man toks grozis nerealus ax.gif










QUOTE(Asseni @ 2009 09 28, 15:59)
Tiesa, EgluteN, labai aciu uz batuku iskarpas  4u.gif

Neramuole, nu gi grazuolis tavo zalais tortukas. Labai efektnai atrodo tie zgus lapeliai. Cia vestuvinis?
Neramuole, nera ten stebuklo. Buvo man atsiunte zalia tortuka, 3-ti, tik prase viena auksti padaryt. Tai va is ieskojau. Nes viskas issirtyne . Tn toks paprastutis kuklutis su rutuliukais ir gelytem.
Nu gi juokinat Jus mane su stebuklu, negaliu  lotuliukas.gif Zalias jis turejo but, tik vienaaukstis. smile.gif .
Usb buvo mano isvaziaves su visom nuotraukom, tai nieko ir nekeliau, o kompe nuotrauku neturiu.

Nesu parodyt, nieko stebuklingo neparodysiu.
Paprastutis zalias su rutuliukais ir gelytem. Nuotrauka daryta nakti, tai tikros spalvos visiskai ne tokios, o daug svelnesnes. Dar nuotraukoje labai nuo padeklo atspindi doh.gif  Viduje medutis su zele, visa kita sokoladine saldainiu mase.
user posted image

Ir dar vienas vestuvinis, toks kuklutis su angeliukais. Apacia - medaus tortas, viduriukas - tortas su bananais, ir virsus - otelas. Dengtas pastilazu pagal Cipciuka. 2-ju normu buvo per akis, dar liko kokiam 23 cm tortukui apdengt. Visas dekoras irgi pastilazas. Kiekvieno auksto apacioje aisingo taskiukai. Gelytes klijavau visa nakti doh.gif , ju nezinau kiek, bet kai priklijavau 250 skaiciuot nustojau. Svoris virs 6,5 kg. Skersmuo 27, 20, 13 cm, aukstis su arka 37 cm. Nu va ataskaita padariau  smile.gif

user posted image

user posted image user posted image

Net uzraso ant nuotrauku nededu, o tai tada visas ryskumas dingsta. Tiesa, jokiu zymiu, duobiu ir pan ant torto nera. Tai atspindi nuo padeklo.

Naitai, as pasitaisiau  biggrin.gif

Psio. Stai tokie mano savaitgalio darbai  smile.gif

Atsakyti
[quote=Asseni,2009 09 28, 15:59]
Tiesa, EgluteN, labai aciu uz batuku iskarpas 4u.gif

Neramuole, nu gi grazuolis tavo zalais tortukas. Labai efektnai atrodo tie zgus lapeliai. Cia vestuvinis?

jis buvo skirtas vestuvems bet ne jaunuju ax.gif pagrindinio dar ilgai nesiimsiu daryt biggrin.gif

olesta, gelytems viduriukai tai pirktines kuokeles, is kulinarijos meno prisisiunciau ju visokaiusiu tai zaidziu dabar ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 09 27, 23:08)
as gal darau klaida kad sutepus torta pastatau per nakti o kita diena bandau lyginti su grietineles kremu  g.gif gal reikia pradzioje tais trupiniais? ir dar o sutepus kai pastovi tu ji apipjaustai peiliu? nu sonus sakykim?
Aš darau skirtingai, lyginu tą pačią dieną, kaip pertepu, ar kitą. Priklausoimai, kiek turiu laiko. Gal kitą dieną ir geriau, tada tortas pastovi, įgauna savo formą.
Visuomet lyginu sviestiniu kremu su trupiniais ar be jų, jei nelabai kreivas. Anksčiau lygindavau grietinėle be nieko, bet sviestiniu su trupiniais geriau.
Šonus apipjaustau, kai matau kad jie nelygūs. Tą daryti reikia tortui pastovėjus, nes jis nusėda ir, kaip minėjau, įgauna savo formą.

QUOTE(skristyn @ 2009 09 28, 08:24)
Kaip laukiu to laiko kada medziu lapai nusidazo auksaspalvem spalvom, man pats graziausias metu laikas  wub.gif
Aš irgi labai mėgstu rudenį, būtent tas rudenines spalvas, lapų kvapą ir aišku bobų vasarą wub.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 09 28, 08:32)
Migle79 - N-E-Į-T-I-K-Ė-T-I-N-A lapus irgi išpjaustei virtuviniu peiliu  bigsmile.gif 
Gali juoktis, bet lapus irgi išpjausčiau virtuviniu peiliu biggrin.gif

QUOTE(RiMami @ 2009 09 28, 10:32)
papasakok kaip taip natūraliai margai juos nuspalvinai bigsmile.gif
Migle, ir tu dar sakai, kad dzibuot nemoki   bigsmile.gif įsižiūrėk atidžiau į savo dzibukus - jie pas tave lygut lygutėliai, tai pas tave čia į kursus prašytis reikia  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif
Aš prirenku tikrų lapų, žiūriu į juos ir spalvinu. Pvz. padažau lapelį geltona spalva, kai dažai išdžiuna, imu kitą spalvą - pvz. rudą, ir teplioju ant viršaus ne per visą paviršių, o tik lapelio kraštuose. Taip ir su kitomis spalvomis.
O dėl dzibukų, tai man asmeniškai sviestiniu kremu yra lengviau dzibuoti, nei su beze. Matyt, praktikos reikalas smile.gif

QUOTE(EgluteN @ 2009 09 28, 10:42)
O stai cia...ai,pacios matot,apart tu batuku niekas padoriai ir nesigavo.
Nematau, kas nesigavo. Labai mielas ir švelnus tortas thumbup.gif

Karna, gera pradžia 4u.gif Gražios rožytės. O torto lygumas, gražus padengimas ateis su laiku, svarbu turėti norą smile.gif

QUOTE(meduolytee @ 2009 09 28, 12:25)
Migle - Jusu tortas rudeninis super. Galetumet issamiau apie lapukus  4u.gif
Norėčiau, kad vadintum mane "Tu" smile.gif
Kaip spalvinu lapukus, parašiau aukščiau.
Pačius lapukus darau taip: iškočioju masę, pridedu tikrą lapelį ir išpjaustau virtuviniu peiliu. Viskas smile.gif

neramuole, kokios lelijos thumbup.gif Torto spalva labai graži!

Asseni, kaip visuomet gražūs, skoningi bei dailūs tortai thumbup.gif Jau darbelio turėjai su tom gėlykėm rolleyes.gif Su angeliukais irgi turiu išsaugojusi, labai jis man patinka (atrodo jo autorė Žana Z.?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 28 rugsėjo 2009 - 15:56
Neramuole,kokios lelijos dailios,kaip tikros wub.gif

Asseni,kaip visada parodo meistriskumo klase thumbup.gif
Atsakyti
Asseni, eina sau, kaip grazu bigsmile.gif bigsmile.gif o tos mazytes gelytes irgi is pastilazo su aliejum? g.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 09 28, 15:59)
tortukas vaisinis, dengta sokoladine saldainiu mase, gelytes pastiliazas

Labai gražios lelijos. O kodėl sakai - nelygus? na gal ten kiek prie apačios.. bet čia gali būti ir nuo transportavimo.

aš tai noriu paklausti - ten šalia lelijų yra tokie smulkesni žiedeliai - kas ten per forma naudojama?
Mačiau ir Cipciuko puokštėjo tokių gėlių.. nuo to laiko ir suku galvą g.gif

QUOTE(Asseni @ 2009 09 28, 16:59)
Ir dar vienas vestuvinis, toks kuklutis su angeliukais.

kokie man juokingi tie angeliukai wub.gif jau tos lūpos tooookios atkištos bučkiams wub.gif privargai, kol juos nulipdei karsta.gif

nu niekaip nepasakyčiau, kad čia >250 žiedų. Bet žinau, reikia tik pradėti skaičiuoti.. tada jau žiauriai daug jū būtų..

o aš niekaip nesugalvoju.. moteriai, 40 metų proga. Norėjau dėti 40 drugelių.. nu bet kaip jie atrodys, jeigu aš visus juos tokius skirtingus spalvotus sulipdysiu ant torto g.gif
o gal va daryti tokį tortą, su daug daug smulkių rausvų žiedukų ir ant tų žiedelių tupdyti tuos drugelius.. tai man reikia pasidaryt kokius 300 žiedelių ir kokia 50 drugelių karsta.gif

Migle79, betgi Tavo tortas išskirtinis yra savo forma bigsmile.gif Jis yra šešiakampis. Apie tai, kad jis tobulas, jau rašiau..

Kartą parodžiau vyrui Jūsų visų darytus tortus - su meškučiais, su angeliukais.. jis žiūrėjo žiūrėjo ir sako: - šitie tortai turi būti labai brangūs.
Tai va.. ateitis priklauso Jums. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 09 28, 17:31)
Labai gražios lelijos. O kodėl sakai - nelygus? na gal ten kiek prie apačios.. bet čia gali būti ir nuo transportavimo.

aš tai noriu paklausti - ten šalia lelijų yra tokie smulkesni žiedeliai - kas ten per forma naudojama?
Mačiau ir Cipciuko puokštėjo tokių gėlių.. nuo to laiko ir suku galvą  g.gif



naudojau tokia metaline formele is arevitos pirkta, va tokia

http://www.arevitosi...ts/RRonRdvo.jpg

ilgai gulejo pas mane nenaudojama, o kai uzklausiau cypciuko apsiziurejau kad pati tokia turiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 09 28, 17:47)
naudojau tokia metaline formele is arevitos pirkta, va tokia

http://www.arevitosi...ts/RRonRdvo.jpg

ilgai gulejo pas mane nenaudojama, o kai uzklausiau cypciuko apsiziurejau kad pati tokia turiu  wub.gif

ir aš turiu bigsmile.gif tai tuos galiukus tik suspausti ir viskas, gaunasi toks grožis bigsmile.gif ale kuokelių neturiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2009 09 28, 18:47)
ilgai gulejo pas mane nenaudojama, o kai uzklausiau cypciuko apsiziurejau kad pati tokia turiu  wub.gif

bigsmile.gif pasirodo, ir Tu užkibai ant tų gėlių bigsmile.gif gražios jos, įdomios.

QUOTE(Olesta @ 2009 09 28, 18:54)
ir aš turiu  bigsmile.gif tai tuos galiukus tik suspausti ir viskas, gaunasi toks grožis  bigsmile.gif ale kuokelių neturiu  g.gif

kuokelius mokė Meian kaip pasidaryt. Aš jau nepamenu, kaip padaro juos, bet gi skaityk labai pigiai.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 28, 17:54)
ir aš turiu  bigsmile.gif tai tuos galiukus tik suspausti ir viskas, gaunasi toks grožis  bigsmile.gif ale kuokelių neturiu  g.gif



QUOTE(naitas @ 2009 09 28, 18:17)
bigsmile.gif  pasirodo, ir Tu užkibai ant tų gėlių  bigsmile.gif  gražios jos, įdomios.
.


taip be galo grazu, dabar ivairiu spalvu ju prisidariau wub.gif pasakiskas grozis wub.gif

asseni aciu uz pamokele atrodo ismokau kaip teisingai dayt mirksiukas.gif
Atsakyti