Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Egluten,super tortas,o batukai kazkas nerealaus thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, merginos 4u.gif

norėjau jums padėkoti, už tokią temą, už įkvėpimą ir idėjas. kokių gražių tortų prikepat wub.gif
aš čia visai pradedančioji, va, kepiau du tortukus dukros gimtadieniui, besimokydama iš jūsų temų ir besikonsultuodama su viena mergaite telefonu 4u.gif

dukrai suėjo devyneri, tai meškiukai ar barbės jos nebedomina. triukšmingam namų vakarėliui pagaminau tokį tortuką:

user posted image

viduj - cipciuko klasikinis medutis (pavyko super, purus, burnoj tirpstantis wub.gif )

"staltieses" išbandžiau dvi, vieną cipciuko cukrinę masę tortams dengti (dengiau viršutinį tortuką), kitą - Meyan masę. labiau pavyko pastaroji, cipciuko kažkodėl labiau sutrūkinėjo ir buvo ne tokia balta (turbūt dėl to, kad neturėjau bespalvio aliejaus)

gėlytes lipdžiau tris vakarus, visokių masių išbandžiau. Meyan masė nelabai man tiko rožėms, pastilažas kažkodėl visai neišėjo, o va cipciuko cukrinė mase gėlytėms tiko super. prisukau rožyčių iki valiai biggrin.gif

kaip matote iš tortuko, man visiškai nepavyko tortukų apdengimas "staltiesėm" unsure.gif ir taip bandžiau, ir kitaip, net su MB pasitelkę fizikinius skaičiavimus bandėm išsiaiškinti, bet kad akivaizdu, kad dengiamų torto šonų plotas yra mažesnis, nei staltiesės g.gif tai be raukšlių (ir didelių raukšlių) nepavyko niekaip verysad.gif

žodžiu, čia liko man mįslė, kaip jūs, patyrusios, viens du užmetat tą masę ir gražiai šoniukus užlyginat g.gif na bet mes šitą mįslę su laiku išsiaiškinsim biggrin.gif

o į mokyklą dukrai neštis irgi iškepiau medutį, iškirpau drugelio formą iš kartono, ir pagal ją apipjausčiau lakštus. neturėjau laiko puošti, tai tik apliejau cukraus pudros glajum ir pribarsčiau pirktinių papuošaliukų:

user posted image

žodžiu, mergaitės, labai ačiū jums, kad dalinatės informacija ir idėjom 4u.gif
kiti tortukai, tikiuosi, man geriau pavyks ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 09 28, 00:16)
Nepergyvenk, man daug kartų taip atsitikdavo. Dažniausiai vieną planuoju, o kitkas gaunasi schmoll.gif Bet visuomet save nuraminu, sakydama sau "Aš gi ne profesionalė, o tik mėgėja"  ax.gif 

Tobula profesionalė wub.gif Labai jaukus, labai šiltas tortas.

QUOTE(Karna @ 2009 09 28, 13:19)
dukrai suėjo devyneri, tai meškiukai ar barbės jos nebedomina. triukšmingam namų vakarėliui pagaminau tokį tortuką:

Labai gražios Tavo gėlės. Gal ne pati mėlyna spalva, bet žiedų forma yra nuostabi.
Atsakyti
ooo, aciu, nereikia jau biggrin.gif , bet jeigu grazus, gali mestelt, gal pravers kaip idejos

Migle, tobulumui ribu nera, tai apie tave 4u.gif

EgluteN
, na gi viskas labai grazu. Ziurek ir trupiniai puikia tiko.

Karna, sveika prisijungus ir dar ne su tusciom rankom. Kaip buvo malonu skaityti tavo komentara. Jis toks siltas, kaz kiek sukele juoko del mases dengimo mirksiukas.gif . Bet darba atlikai puikiai. Nepabijojai surizikuot ir iskart isbandyti kelis variantus. Malacius
Tu tik klausk, padesim. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 09 28, 12:32)
ooo, aciu, nereikia jau  biggrin.gif , bet jeigu grazus, gali mestelt, gal pravers kaip idejos

prasom biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ooo: 28 rugsėjo 2009 - 12:00
,,as rudeninis paukstis rudeninis...,,taip ir norisi uzdainuoti pamacius Migles torta,tobula wub.gif

QUOTE(lotute @ 2009 09 28, 11:39)
Mergaites, prasau konsultacijos, kaip reikia daryti torto papuosima iš tokios mases: kondensuotas pienas, pieno milteliai ir cukraus pudra, labai laukiu komentaru, ar skani ta mase, as ja reikia minkyti ar ne ar ja riekia standinti ar ne nu vienu zodziu nuo a iki z 4u.gif

mergaites ,help as irgi del tos mases,siandien bandysiu ja daryti(tikiuosi ne i siuksliadeze)sakykit 1prie 1,tai kaip?ar mases santykiu t.y. 100 gr kondensofkes;100 gr pieno milteliu;100 gr pudros,ar kiekio atzvilgiu tarkim 5 saukstai kondensofkes;5 saukstai pieno milteliu,5 saukstai pudros?juk saukstas kondensuoto tirkai daugiau sveriai nei tarkim pieno milteliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pintikė @ 2009 09 28, 13:21)
,,as rudeninis paukstis rudeninis...,,taip ir norisi uzdainuoti pamacius Migles torta,tobula wub.gif
mergaites ,help as irgi del tos mases,siandien bandysiu ja daryti(tikiuosi ne i siuksliadeze)sakykit 1prie 1,tai kaip?ar mases santykiu t.y. 100 gr kondensofkes;100 gr pieno milteliu;100 gr pudros,ar kiekio atzvilgiu tarkim 5 saukstai kondensofkes;5 saukstai pieno milteliu,5 saukstai pudros?juk saukstas kondensuoto tirkai daugiau sveriai nei tarkim pieno milteliai g.gif



jau rase merginos - 1:1:1

o jei penkiagubai - tai 5:5:5


nu tai , jei su kaupu imsit kondensuoto, tai su kaupu ir milteliu ir pudros

siaip reikia bandytis ir pasikoreguoti pagal save, nes saukstai skirtingi, pudros bei milteliai irgi.

Sekmes naujuose eksperimentuose.




Migle - Jusu tortas rudeninis super. Galetumet issamiau apie lapukus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meduolytee: 28 rugsėjo 2009 - 12:27
EgluteN, man labai patiko tavo tortas wub.gif žinant, kad viduj Napoleonas tai tie šoniukai trupiniukais puošti laaaaaaabai man gražiai atrodo wub.gif Batukai ir gėliukės irgi laaaabai faini wub.gif

QUOTE(Karna @ 2009 09 28, 12:19)
Gėytes lipdžiau tris vakarus, visokių masių išbandžiau. Meyan masė nelabai man tiko rožėms, pastilažas kažkodėl visai neišėjo, o va cipciuko cukrinė mase gėlytėms tiko super. prisukau rožyčių iki valiai biggrin.gif


Karna, visai gražiai atrodo tavo tortai thumbup.gif ypač gėlytės ir drugelis thumbup.gif o su masėm dar susidraugausi pamažu, svarbu noro yra mirksiukas.gif Man tik keistai nuskambėjo, kad Meian gėlyčių masė netiko tau rožėms blink.gif o Cipciuko tiko - tai kad ten praktiškai vienas ir tas pats cukraus pudra+želatinos tirpalas, skirtumas tik kad Meiana minkydama gėlyčių masę pasisviestuoja rankas, aš dabar visad truputėlį pasitepu minkydama rankas kartais sviestu kartais alyvuogių aliejumi - man tai super thumbup.gif todėl, kad pastebėjau tuomet masė elastingesnė gaunasi ir lengviau pasiduoda "lamdymui" norint išploninti pvz. rožytės žiedlapį ir pabanguoti kraštelį thumbup.gif

O šiaip tai jau pasiilgau Meianos ir jos tortų unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 28 rugsėjo 2009 - 12:45
Aciu mergaites 4u.gif ir labai dekoju visoms uz pagalba,nes jusu visu patarimu deka musu sunelis gavo mamos ranku kriksto torta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 09 27, 20:16)
Nepergyvenk, man daug kartų taip atsitikdavo. Dažniausiai vieną planuoju, o kitkas gaunasi schmoll.gif Bet visuomet save nuraminu, sakydama sau "Aš gi ne profesionalė, o tik mėgėja"  ax.gif 
Svarbu, kad radai išeitį ir visai neblogą 4u.gif Tortukas su braškėmis thumbup.gif

Lauksiu su nekantrumu 4u.gif
Aš irgi vis prisimenu tavo tortuką su šermukšniais. Nu labai, labai mielas  wub.gif

Pradėjau ir aš po truputį mokytis "kreminio" meno. Taip, kad labai nebarkite rolleyes.gif


Tiesiog akiu negalima atplesti thumbup.gif kaip grazu,bet ko cia stebetis,pas tave visaks labai grazu ir dailu wub.gif
QUOTE(EgluteN @ 2009 09 28, 08:42)
O stai cia...ai,pacios matot,apart tu batuku niekas padoriai ir nesigavo.Kitaip norejau,bet neisejo.Pastilaza negraziai nupjoviau-teko nupjauti iki pat virsasu,beze nesigavo,tai susinervinus  apiforminau su pirktiniu icing ir tuo visas dekoravimas baigesi doh.gif .Napoleonas+pastilazas+icing.

Grazus tavo tortukas,tie baciukai tai is koju verciantys wub.gif man tokiu reikia,laikyciau ant lentynos kaip suvenyra.

Atsakyti
atnesu paskutini savo sio savaitgalio darbeli, fotografuota jaunuju, baliaus eigoje, tik dabar pastebejau koks nelygus doh.gif
tortukas vaisinis, dengta sokoladine saldainiu mase, gelytes pastiliazas

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neramuole: 28 rugsėjo 2009 - 14:01
neramuole,kokios lelijos bigsmile.gif
Atsakyti