Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Asseni @ 2009 09 27, 20:07)
Gal is kart dek sita i virsutine papuosimu tema?


Įkelta pioneer.gif tikiuosi manęs neapšauksit, kad užteršiau temikę hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 09 27, 22:04)
Įkelta pioneer.gif tikiuosi manęs neapšauksit, kad užteršiau temikę hihihi.gif

lotuliukas.gif sia tau uz eterio tersima pomidorai2.gif juokauju liezuvis.gif
O istikruju tai cia mano prasymu, sirdingai didelis aciu aciuks.gif
ir baik cia su savo tersimais irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(wiwi @ 2009 09 27, 11:56)
Pradesiu sios dienos vaizdus tortu "baisinu-pabaisinu".
Nepergyvenk, man daug kartų taip atsitikdavo. Dažniausiai vieną planuoju, o kitkas gaunasi schmoll.gif Bet visuomet save nuraminu, sakydama sau "Aš gi ne profesionalė, o tik mėgėja" ax.gif
Svarbu, kad radai išeitį ir visai neblogą 4u.gif Tortukas su braškėmis thumbup.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 09 27, 14:40)
gal sutariam taip, kad sekantį kartą kai puošiu grietinėle, paprašysiu mb padaryti fotosesiją kaip dirbu.
Lauksiu su nekantrumu 4u.gif
Aš irgi vis prisimenu tavo tortuką su šermukšniais. Nu labai, labai mielas wub.gif

Pradėjau ir aš po truputį mokytis "kreminio" meno. Taip, kad labai nebarkite rolleyes.gif
Pristatau jūsų teismui rudeninį tortą mirksiukas.gif
user posted image

Torto viršus arčiau:
user posted image

Raštas iš šonų:
user posted image

Viduje - baltas biskvitas, grietinės-grietinėlės kremas, ananasai, kivi. Puošta sviestiniu kremu smile.gif Lapai, gėlės, moliūgai, cukinijos (ar aguročiai) - pastilažas.
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 09 28, 00:16)

Pristatau jūsų teismui rudeninį tortą mirksiukas.gif


nu tobulas jis man bigsmile.gif pasakyk kaip tu taip lygiai sugebi aptepti kremu torta blush2.gif as niekaip nesugebu doh.gif
Atsakyti
migles 79 tortai visad ispudingi ir nepakartojami wub.gif cia kaip dizainerio sukurti rubai,vieninteliai ir nepakartojami smile.gif labai dailu,kruopstu,zodziu viskas laaaaaaaabai wub.gif
Atsakyti
Migle79...pasikartosiu , bet ...tobula , viskas ką tu darai - tobula ploja.gif ploja.gif ploja.gif .



Atsakyti
Liusii, JOLKA999, Cipciuk, ačiū wub.gif

QUOTE(Liusii @ 2009 09 27, 22:20)
pasakyk kaip tu taip lygiai sugebi aptepti kremu torta  blush2.gif as niekaip nesugebu  doh.gif
Kai pertepu tortą kremu, jis dažnai būna nelygus. Tada imu biskvito ar sausainių trupinukus, sumaišau juos su kremu (naudoju sviestinį kremą Šarlot) ir lyginu tortą. Ant jau išlyginto torto viršaus užtepu plonu sluoksniu kremą be trupinukų. Jei tortą dengiu mase, tai atskirai kremo netepu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 27 rugsėjo 2009 - 22:47
QUOTE(Migle79 @ 2009 09 28, 00:46)

Kai pertepu tortą kremu, jis dažnai būna nelygus. Tada imu biskvito ar sausainių trupinukus, sumaišau juos su kremu (naudoju sviestinį kremą Šarlot) ir lyginu tortą. Ant jau išlyginto torto viršaus užtepu plonu sluoksniu kremą be trupinukų. Jei tortą dengiu mase, tai atskirai kremo netepu.

bet kokiu irankiu tu padarai ta tobula lyguma????
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 09 27, 22:59)
bet kokiu irankiu tu padarai ta tobula lyguma????
Eiliniu virtuviniu peiliu. Specialių įrankių neturiu. Vis gaila pinigų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 09 28, 01:03)
Eiliniu virtuviniu peiliu. Specialių įrankių neturiu. Vis gaila pinigų blush2.gif

ispudinga smile.gif as gal darau klaida kad sutepus torta pastatau per nakti o kita diena bandau lyginti su grietineles kremu g.gif gal reikia pradzioje tais trupiniais? ir dar o sutepus kai pastovi tu ji apipjaustai peiliu? nu sonus sakykim?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liusii: 27 rugsėjo 2009 - 23:08
MIGLE79,labai grazus rudeninis tortas thumbup.gif .As jau vakar ji nuziurejau,buvau uzsukusi pasicekavinti i tavo saldzius rankdarbius ax.gif
Atsakyti
migle prisidedu prie mergaiciu pagyru, TOBULA bigsmile.gif tortuka nusikopijavau, man kaip tik reikia su lapais padaryt tai dabar gaudaus idejas ax.gif
Atsakyti