Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(Liusii @ 2009 09 27, 15:13)
nu kadangi pas mus visi paprasti zmones tai mano tortas visiems labai patiko ,netikejo kad pati padariau  ax.gif aisku nemokejau graziai, turiu jums daug klausimu ta tema  blush2.gif

ar sutepus torta ir pries puosiant reikia ji peiliu aplyginti?
ar imanoma plakta grietinele graziai papuosti? manes ji neklauso, neiseina sonu graziai ir lygiai padaryti  doh.gif


Tu tik klausk, va matau grietineles karaliene jau raso. Gausi visa info del puosimo grietinele biggrin.gif
Atsakyti
Ar pastilazas su aliejum tinkamas bus Barbes sijonui? blush2.gif ar per minkstas gal? g.gif noriu kad truputi su klostemis gautusi...
Atsakyti
ačiū, nemaniau, kad svočios tortas sulauks tiek dėmesio, taigi dabar plačiau apie jį... kai man paskambino dėl svočios torto neturėjom nei aš nei svočia jokios vizijos, aš tik žinojau, kas svočios tortas turėtų būti stačiakampis, su skyle šampanui ir paknisau kelis pavyzdžius internete, vienas jų buvo tokio pat tipo tortukas su rožyčių puokšte tik baltu pagrindu.... jis labiausiai patiko svočiai, tai nutarėm, kad tokio tipo ir padarom, tik ne baltą, nes jaunųjų tortas jau bus baltas..... tada pradėjom kalbėti, kuo pošti, o jinai man ėmė pasakoti kad jaunųjų vestuvinis stalas bus puoštas šermukšniais, taip man iškilo vaizdelis prieš akis, kad ant žalio fono turėtų neblogai žiūrėtis, taurių skersmenų dekoravimo idėja kilo jau vėliau, nes grynai baltos kaip internetinėje foto man nelabai žiūrėjosi, ir kilo idėja imituoti vestuvinius žiedus pabarstukais (negavau geltonojo cukraus), inicialų prašė svočia.... taurės yra skaidraus plastiko, funkcija tik kaip puošimo elementas, pačius kraštelius plonai apvedžiau tuo pačiu aisingu ir puikiai stabiliai prisiklijavo prie torto, plonai tam, kad nereikėtų plėšti paskui su masėmis nuo torto, kad lengvai nusiimtų ir kad tauryčių apačios liktų skaidrios ir nenukreiptų dėmesio ten kur nesinorėjo

user posted image
šermukšnių lapai buvo smarkiai apvytę, tai nulėkusi pas floristę išsirinkau kitokios žalumos, šiek tiek darbo su floristine vielute ir tipavimo juostute ir minimali puokštytė buvo baigta....taures dėjau puošdama po vieną, nes jau sudėjus jas, būtų sunku prieiti prie kiekvienos atskirai... kitam kartui jei dar kada tektų puošti panašiai turiu tokią idėją pripilti į taures citrininės želė, kuri būtų lyg šampanas taurėse, kita vertus reikėtų galvoti, ar nerasotų ištraukus iš šaldytuvo ir ar tai nepakenktų aisingo raštui g.gif
na ir tortas kitu kampu
user posted image anoj foto nelabai matosi apatinio apvado aisingu blush2.gif o šiaip pagal visą mandrumą tas tortas turėjo būti baklažano spalvos su baltomis gladiolėmis, bet aš neturėjau dažų ir gladiolės pasirodė per gležnas reikalas, kad išsilaikytų ant torto visame gražume.....


Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 27, 15:31)

matosi apatinio apvado aisingu  blush2.gif o šiaip pagal visą mandrumą tas tortas turėjo būti baklažano spalvos su baltomis gladiolėmis, bet aš neturėjau dažų ir gladiolės pasirodė per gležnas reikalas, kad išsilaikytų ant torto visame gražume.....


man tai super tie sermuksniai cia atrodo, nu labai graziai, neina akiu atitraukti bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
kol parašiau litaniją žiūriu dar klausimų atsirado, ai tiesa, nepuoštas tortas svėrė 4 kg, su danga nebesvėriau, bet masės buvau pasidarius pilną normą, tai apdengiau šitą tortą, antrą aukštą vaikiško ir dar man liko šis tas ax.gif

grietinėle tikrai įmanoma gražiai papuošti, tik ji turi būti standžiai išplakta, o paviršiai turi būti lygūs kas be ko 4u.gif gal sutariam taip, kad sekantį kartą kai puošiu grietinėle, paprašysiu mb padaryti fotosesiją kaip dirbu... nes nupasakoti aš deja nemokėsiu, man tai atrodo elementaru, taigi ir aš nemokėjau ir ne pirmas ar antra tortas buvo bent jau torto formos, viskas ateina su praktika 4u.gif

dėl pastiliažo buvo Cipciukas atsakius, kad tinka barbės sijonui ir net labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 27, 16:40)


grietinėle tikrai įmanoma gražiai papuošti, tik ji turi būti standžiai išplakta, o paviršiai turi būti lygūs kas be ko  4u.gif  gal sutariam taip, kad sekantį kartą kai puošiu grietinėle, paprašysiu mb padaryti fotosesiją kaip dirbu... nes nupasakoti aš deja nemokėsiu, man tai atrodo elementaru, taigi ir aš nemokėjau ir ne pirmas ar antra tortas buvo bent jau torto formos, viskas ateina su praktika  4u.gif


oi kaip noreciau fotosesijos bigsmile.gif lauksiu labai ax.gif gaila kad tu ne is Kauno tai i svecius isiprasyciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2009 09 27, 15:47)
oi kaip noreciau fotosesijos  bigsmile.gif lauksiu labai  ax.gif gaila kad tu ne is Kauno tai i svecius isiprasyciau  blush2.gif

kiek čia iki to Panevėžio yra irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 09 27, 16:31)
ačiū, nemaniau, kad svočios tortas sulauks tiek dėmesio,

nu nežinau, ar gladiolės geriau žiūrėtųsi už šermukšnius.. nors gal.. baklažano spalva turėtų būti buvus graži.. bet ar kelianti apetitą unsure.gif ar valgable apetitable būtų tokios spalvos tortas unsure.gif
Atsakyti
cipciuk wub.gif wub.gif wub.gif va kur meile wub.gif wub.gif
Atsakyti

Ačiū, Mergaitės, už gražius atsiliepimus apie mano tortuką 4u.gif Draugė sakė, kad padariau stebuklą - vaikai suvalgė tortą (Juodasis miškas) nesiraukydami dėl vyšnių. Draugė užsisakydama sakė, kad ji suvalgys vyšnias, o vaikai biskvitą ax.gif
O dėl originalumo, tai ... ką jau ... nėra čia originalumo, pasikaptai internete ir susirenki detales. Taip kad - mano darbas, idėjos kažkieno kito blush2.gif

Cipciuk wub.gif wub.gif wub.gif kriauklytės juvelyrinės, na o meilė, aišku, žodžiais nenusakoma. Prisidedu ir aš prie sveikinimų Adrytei happybday.gif
Atsakyti
Mergaitės, vienos forumietės prašymu nuskanavau Wiltono knygutę kaip daryti gėlytes (ji buvo pridėta prie gėlyčių formelių rinkinuko), jei kurias domina štai nuoroda - parsisiuntimui:

Wilton_flowers.pdf - 29.2 Mb
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 27 rugsėjo 2009 - 19:05
QUOTE(RiMami @ 2009 09 27, 20:04)
Mergaitės, vienos forumietės prašymu nuskanavau Wiltono knygutę kaip daryti gėlytes (ji buvo pridėta prie gėlyčių formelių rinkinuko), jei kurias domina štai nuoroda - parsisiuntimui:

Wilton_flowers.pdf - 29.2 Mb


Gal is kart dek sita i virsutine papuosimu tema?
Atsakyti