Įkraunama...
Įkraunama...

Baimės jausmas mamai

Man taip buvo tik pirmaji Upytes menesi... lakstydavau kas 15 min pas ja ir ziuredavau ar kvepuoja vaikas doh.gif
O dar daktare pripasakojo apie staigios kudykiu mirties sindroma, tai buvo toks laikotarpis, kad net mazaja nakciai migdyt bijodavau doh.gif doh.gif doh.gif
o dabar jau viskas thumbup.gif ir tikra svente buna jeigu mazyle 2-3 h ismiega... blush2.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi, kai ilgiau ismiega thumbup.gif bet visada begioju paziureti ar viskas gerai wub.gif
Ir netgi nakty, jei prabundu nuo to, kad mazius dar neprabudo valgyti, atsikeliu patikrinti ar kvepuoja ar nesalta jam wub.gif 4u.gif
O atsimenu, kai tik grizome is ligonines , isvis negalejau palikti nei minutei schmoll.gif rolleyes.gif bijojau, kad tik nepaspringtu as siaip kas neatsitiktu rolleyes.gif 4u.gif nakty su vyru isvis nemiegodavom pirmom dienom, vis klausydavom, kada gi atsikels lotuliukas.gif doh.gif blush2.gif
Atsakyti
kazkur girdejau kad neisnesiotukai net iki 1 metuku gali pamirsti kvepuoti miego metu ir gali uzdusti.... blink.gif ar cia teisybe?
Atsakyti
Kazkaip per daug nesijaudinu ir nebegioju ziureti. Na nebent diena, kai miega daugiau nei 3 valandas, tada nueinu pasiziuret, gal atsikelusi ir liudna ten jai vienai, nes paskutiniu metu atsibunda ir kalbasi su aplinkiniais daiktais. Su vyru net juokiames, kad nematomu draugu susirado smile.gif
Atsakyti
as tai pasiziuriu karts nuo karto, o nakti , buna net pasoku is lovos ar viskas tvarkoj smile.gif
Atsakyti
pirmaisiais menesiais nubusdavau nuo menkiausio garso ir vis tikrindavau ar viskas gerai mano mazytei. kai jai tebuvo 5 dienos, ji sugebejo ismiegoti 6 val, tada vos is proto neisejau doh.gif o dabar naktimis nebetikrinu, jei tik dienos metu miega ilgiau nei 2 val, einu ziuret ar viskas tvarkoje 4u.gif
Atsakyti
man ir taip budavo ax.gif kas 15min ateidavau i kambary ir ziuredavau ar tikrai kvepuoja, naktim atsikeldavau irgi daznai pasiziureti ar viskas ok, + apie ta miego mirties sindroma as ir girdejau, matyt tas labiausiai ir asgazdino mane, todel taip ir laksciau, bet palaipsniui viskas baigesi, visi ziurejimai visi tikrinimai... ir dziaugiausi jei mazylis numiega 2-3h, bet ilgiau neleizdavau, nes daktare yra sakiusi kad tris valandas maximum vaikui reik leisti miegoti, po to eidavau zadinti
o apie mobilia aukle tai tik gerai galiu atsiliepti, labai geras dalykas, kol mazylis miega antrame aukste, pirmame gali susitvarkyti, valgyt pasidaryti, o kai mazylis atsibus viska girdesi, net menkiausia sujudejima. as turiu is AVEN firmos, labai geras pagalbininkas
Atsakyti
QUOTE(catyte @ 2009 09 23, 12:49)
cia gal kaip anglai vadina babe blues, ash irgi turejau ta depresija pima menesi , o pirma savaite neisheidavau ish vaiko kambario, pasimdavau ant ranku ir sededavau, ziuredavau , verkdavau , galvodavau kad tai per daug gera dievo dovana man, kaip sako is too good to be thrue , vaidendavosi kad vaikas gali numirti jei as isheisiu ish kambario, drauges skambindavo klausdavo ar ziurejau ta laida , ar ana laida per telika o ash sakydavau ar ishprotejote ,kokia laida ziureti kai ash turiu tokia mazyle, ash dar i ja tebeziuriu smile.gif)) ir ligonineje psimdavau vaika ant ranku ir ziuredavau iki vakaro, ateidavo midvifes ir liepdavo vaika paguldyti i lovyte nes galiu uzmigti pavargusi ir suzeisti vaikuti. zodziu nenormaliai saugodavau nuo piktu smile.gif)) dvasiu. bet praejo nes zinojau kad tai hormonai siaucia. dabar irgi visada nakti" ignybiu" i kojyte paziureti ar gyva. mano mama pasakojo kad kai ash gimiau ir miegodavau lb ilgai- kviesdavo greitaja smile.gif)))) kol ciut jos nenubaude uz tai.
ir dar nemegdavau kai draugai per ilgai uzsibudavo, paprashydavau eit lauk ish kambario smile.gif)  nes sakydavau ishtrauksit ish vaiko energija wink.gif))  IR PALAIKYT NIEKAM NEDUODAVAU , bijodavau kad neishmestu netycia. bet praejo tos "babyblues" po menesio
kas liecia del miego tai skaiciau kad gali buti apsigimimas - abnormality jei vaikas istisai miega. niu bet ishtisai tai turbut diena ir nakti.


nu cia taj gal jau biski per daug.. o siaip taj ir as,dar ir dabar karrtajs nuajnu pasiziureti ar kvepuoja:)bet siaip dabar taj ajnu tik del to kad maziukas atsikloja,nusispardo kaldryte,taj nuajnu paziuret ar per daug neatsiklojo:)
Atsakyti
pirmom dienom ir as keldavausi nakti ziureti ar viska gerai, o dabar diena mazoji miega tik po pusvalandi, tai as begu greiciau ka nors nuveikt tuo metu doh.gif
Atsakyti

Mano kudikis ismiegojo visa diena, issimaude vakare ir vel miega, pieno beveik neprase, nerandu sau vietos... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietaus_alisa: 07 lapkričio 2009 - 23:56
QUOTE(lietaus_alisa @ 2009 11 07, 22:56)
Mano kudikis ismiegojo visa diena, issimaude vakare ir vel miega, pieno beveik neprase, nerandu sau vietos... verysad.gif

o tai kodel jus laukiat kol paprasys, pati pasiulykit, nelaukit!
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 08, 02:05)
o tai kodel jus laukiat kol paprasys, pati pasiulykit, nelaukit!


As siulau !!! du kartus tik ilgeliau zinde, o kitus kartus pora minuciu ir nuluzta vel. verysad.gif argi gali vaikas sitiek miegot... verysad.gif Man labai baisu, perskaiciau kad yra toks apsigymimas kai pastoviai miega. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lietaus_alisa: 08 lapkričio 2009 - 01:00