Įkraunama...
Įkraunama...

Baimės jausmas mamai

sveikutes mirksiukas.gif
susiduriau su tokiu jausmu kaip baime, kai vaikutis kitame kambaryje ar kitame namo aukste vienas snaudzia ilgesni laiko tarpa... iprastai pasnaudzia 1h, o kai snaudzia ilgiau nei 2,30h suima nerimas gal kas ne taip, baime kad vaikas gali uzdusti, nors musu uogai jau 7menesiai....
gal mums reikia mobilios aukles, net nzn ko, kad pranyktu si baime.
mamytes ar jums taip buna? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cererra @ 2009 09 23, 14:26)
sveikutes mirksiukas.gif
susiduriau su tokiu jausmu kaip baime, kai vaikutis kitame kambaryje ar kitame namo aukste vienas snaudzia ilgesni laiko tarpa... iprastai pasnaudzia 1h, o kai snaudzia ilgiau nei 2,30h suima nerimas gal kas ne taip, baime kad vaikas gali uzdusti, nors musu uogai jau 7menesiai....
gal mums reikia mobilios aukles, net nzn ko, kad pranyktu si baime.
mamytes ar jums taip buna? g.gif

man taip nenebuna nes mano vaikas miega maks 1.5 val lotuliukas.gif doh.gif o siaip patariu tau aukle nusipirkti ir manau ramiau jausiesi.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Raselelyte @ 2009 09 23, 13:38)
man taip nenebuna nes mano vaikas miega maks 1.5 val lotuliukas.gif  doh.gif  o siaip patariu tau aukle nusipirkti ir manau ramiau jausiesi.... 4u.gif


pradejau galvot apie aukle, nors kai tik gime masciau kad be jos issiversim kaip nors, bet geriau isigyt nei pati nuprotesiu nuo tokiu minciu doh.gif
Atsakyti
cia gal kaip anglai vadina babe blues, ash irgi turejau ta depresija pima menesi , o pirma savaite neisheidavau ish vaiko kambario, pasimdavau ant ranku ir sededavau, ziuredavau , verkdavau , galvodavau kad tai per daug gera dievo dovana man, kaip sako is too good to be thrue , vaidendavosi kad vaikas gali numirti jei as isheisiu ish kambario, drauges skambindavo klausdavo ar ziurejau ta laida , ar ana laida per telika o ash sakydavau ar ishprotejote ,kokia laida ziureti kai ash turiu tokia mazyle, ash dar i ja tebeziuriu smile.gif)) ir ligonineje psimdavau vaika ant ranku ir ziuredavau iki vakaro, ateidavo midvifes ir liepdavo vaika paguldyti i lovyte nes galiu uzmigti pavargusi ir suzeisti vaikuti. zodziu nenormaliai saugodavau nuo piktu smile.gif)) dvasiu. bet praejo nes zinojau kad tai hormonai siaucia. dabar irgi visada nakti" ignybiu" i kojyte paziureti ar gyva. mano mama pasakojo kad kai ash gimiau ir miegodavau lb ilgai- kviesdavo greitaja smile.gif)))) kol ciut jos nenubaude uz tai.
ir dar nemegdavau kai draugai per ilgai uzsibudavo, paprashydavau eit lauk ish kambario smile.gif) nes sakydavau ishtrauksit ish vaiko energija wink.gif)) IR PALAIKYT NIEKAM NEDUODAVAU , bijodavau kad neishmestu netycia. bet praejo tos "babyblues" po menesio
kas liecia del miego tai skaiciau kad gali buti apsigimimas - abnormality jei vaikas istisai miega. niu bet ishtisai tai turbut diena ir nakti.
Atsakyti
Turbūt su šia baime susiduria kiekviena nauja mama, mano vyras net juokdavosi, kas man darosi, nuo kada tokia bailė ir jautruolė pasidariau... g.gif rolleyes.gif Mobilioji auklė šiam reikalui tikrai padeda, nors mums tik dvi saitėlės, bet jau ramiau galiu palikti vieną savo mažutę miegučio kambary ir eiti tvarkytis ar paprasčiausiai ramiai pavalgyti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaarra @ 2009 09 23, 14:39)
Turbūt su šia baime susiduria kiekviena nauja mama, mano vyras net juokdavosi, kas man darosi, nuo kada tokia bailė ir jautruolė pasidariau... g.gif  rolleyes.gif Mobilioji auklė šiam reikalui tikrai padeda, nors mums tik dvi saitėlės, bet jau ramiau galiu palikti vieną savo mažutę miegučio kambary ir eiti tvarkytis ar paprasčiausiai ramiai pavalgyti... smile.gif


turbut kad kiekvienai naujai iskeptai mamai sis jausmas pazystamas, tik su tai nesusiduriau su tuo, nes gyvenom mazam bute tai vaikas visada budavo matomas, o dabar kai taip nebera kyla visokios mintys.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cererra @ 2009 09 23, 15:09)
turbut kad kiekvienai naujai iskeptai mamai sis jausmas pazystamas, tik su tai nesusiduriau su tuo, nes gyvenom mazam bute tai vaikas visada budavo matomas, o dabar kai taip nebera kyla visokios mintys.... doh.gif



Butu keisciau, jei to jausmo nebutu. As irgi einu pasiziureti ar viskas gerai, jei vaikas miega ilgiau nei paprastai.
Atsakyti
Man ir taip buvo, bet manau, kad tai labiau harmonai itakoja. Ir pirma menesi as nuolat vyra siusdavau paziuret ar viskas gerai vaikui, ar tikrai jis tik miega... blush2.gif
Dabar kazkaip jau taip nestresuoju... ax.gif
Atsakyti
man taip buvo su pirmu vaiku ax.gif o dabar, jei jau ilgiau pamiega - ikisu nosi i kambari, pilvukas kelnojasi - apsisuku ir iseinu biggrin.gif
as tokiu atveju siulyciau neimti taip giliai i sirdi ir isigyti aukle mirksiukas.gif
Atsakyti
As iki dabar karts nuo karto vis pasiziuriu ar maziukei mieganciai viskas gerai. O kai nakti ilgeliau nesikelia valgyti, tai pati prabundu kas pusvalandi ir tikrinu ar dar kvepuoja... doh.gif Negaliu atsikratyti to nerimo, nors tai ir antras mano vaikelis verysad.gif
Atsakyti
Ir man taip buna,bet tik del to kad ji nemiegale siaip,numiega kokia pusvalandi po rytinio miego,tada pusvalandi po pietu ir jau tada visa nakti pucia.Bet buna tokiu atveju kad kai minga pietu tai dvi valandas,o va tada man jau neramu buna.....
Atsakyti
Ar pas jus pirmas ar trečias vistiek pažiūrėsit, patikrinsit ar viskas tvarkoj su vaiku, ar kvėpuoja (sakau tiesiog iš savo patirties) blush2.gif
Atsakyti