Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie vyrai vėžiai?

naudos siekiantys. jei bus iš kažko nauda, sieks; jei matys, kad ne, spjaus ir net nesigilins.
Atsakyti
Buves vezys, tai super demesingas, tiesiog dievino mane, linksmas, kompanijos siela, bet trukumas, kad nebuvo toks vyras "uz kurio kaip uz sienos", dar neatsakingas.
Atsakyti
na mano vyras vezys, man tai jis visai superinis,aisku turi ir trukumu,bet su jais imanoma susigyventi (priprasti lotuliukas.gif ).didziausias trukumas tai neskubejimas ka nors darant doh.gif , bet tai kompansuoja kaip pamatai galutini rezultata thumbup.gif
Atsakyti
sveikos,kas del veziu nesutinku su jumis.vezio vyro neturiu bet uz tat tetis mano vezys.visu pirma visko pagal horoskopa sprest negalima nes dar ir charakteriai skirtingi.o apie wezius tai jie begalo geri zmones,pades bet kada,jiems pirmoj vietoj yra seima.tik turi minusa jei jiem bloga nuotaika tj butinai ja sugadins ir salia esantiems.
Atsakyti
QUOTE(ugne32 @ 2010 04 30, 15:03)
Issisukinetojai, negalintys nejuokaut net ir apie skaudziausius dalykus besikalbant ir piktuoju su jais niekaip  schmoll.gif
+ islaidunai (kiek man teko pazint tu veziu)

apie geras savybes nera noro snd kalbet  biggrin.gif

Pas mane draugas lygiai tas pats. viens prie vieno. unsure.gif
Atsakyti
sveikos, mano vyras vezys bet labai jau maisytas smile.gif pirmiausia labai myli savo pirminę šeimą puikiai sutare tiek su tėvais seneliais ir seserimi. Aš pati geresnio sau vyro neįsivaizduoju, apie trūkumus vėliau biggrin.gif atsidavęs savo šeimai, tvarkingas, netinginys, viską mėgsta daryt skubėdamas ir su rizika tai aš jį stabdau, ir šiaip su gudrybėmėmis pasiukioju jei jau matau kad pušinėja biggrin.gif turintis tiklsus ir jų siekiantis, begalo myli gamta ir mėgsta keliauti, nemėgsta didelių kompanijų ir naujų žmonių, nereikia alkoholio ir kitų svaigalų, padeda buityje gerai planuoja finansus, neišlaidūnas, mėgsta būti glostomas, reikia palaikymo ir kartais paskatinimo, tiek dėl išlaidų ar laisvalaikio viską mėgsta tartis, nepriima sprendimo vienas(kartais tai nepatinka). domisi daug dalykų, yra protingas bet sunku ginčytis, na liuks vyras tik reikia jį įvertinti ir neerzinti

o dabar minusai, manau didžiausias trūkumas kategoriškumas jei balta tai balta pilkos nera arba juoda, sunku perkalbėti, sunku jam bendrauti jei žmogus jam nepatinka ir nesugeba lengvai prisitaikyti prie naujos aplinkos, kadangi aš esu dvynė tai mes labai gerai papildom vienas kitą, jisai mane moko siekti tikslų o aš bendravimo su žmonėmis, melegysčių ar neištikimybės nepastebiu, gal lb gerai slepia bet juk moterys turi 6 nuojautą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vika.21 @ 2011 02 16, 22:19)
sveikos,kas del veziu nesutinku su jumis.vezio vyro neturiu bet uz tat tetis mano vezys.visu pirma visko pagal horoskopa sprest negalima nes dar ir charakteriai skirtingi.o apie wezius tai jie begalo geri zmones,pades bet kada,jiems pirmoj vietoj yra seima.tik turi minusa jei jiem bloga nuotaika tj butinai ja sugadins ir salia esantiems.

drinks_cheers.gif žinokite aš esu vėžys ir kai vyrui perskaičiau šitą tekstą tai jis sutiko, kad kai neturiu nuotaikos būtinai sugadinsiu šalia esantiems blush2.gif bet tai būna labai retai, nes begalo linksmas žmogus.
žinokite viskas priklauso nuo charakterio, o ne nuo zadiako ženklo, nes daug kur skaičius, kad vėžliai begalo lieti žmonės, bet asmeniškai aš visiškai nesutinku, nes esu priešingybė ir dar yra nemažai dalykų su kuriais nesutikčiau ax.gif
Atsakyti
Mano buvęs taip pat buvo vėžys. Taigi, labai atsidavęs šeimai, dėmesingas, pagarbus, lipšnus, prieraišus, paslaugus, padedantis, rūpestingas, netinginys... Na net nežinau, šiaip super vyras šeimai. Pinigų nešvaisto, viską skiria šeimos gerovei. smile.gif Bet minusai, kad baisiai pavydus, reikalauja perdėto dėmesio, savininkiškas be proto, kompanijos nereikia, nieko nereikia, tik savo mylimosios (kas galiausiai ir išvedė iš kantrybės, nes pavydėdavo, net jeigu leisdavau laisvalaikį su draugėm, prisigalvodavo nesąmonių...) doh.gif Visada nori būti teisus ir susiginčijus būtinai reikėdavo įrodinėti konkrečiais faktais savo tiesą.
Bet reziumė, tai šiaip geri žmonės tie vėžiukai, tik neduokite pagrindo nė trupučio pavyduliauti ir pasiruoškite visą savo dėmesį skirti tik jam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bozenyte @ 2011 03 18, 21:24)
drinks_cheers.gif žinokite aš esu vėžys ir kai vyrui perskaičiau šitą tekstą tai jis sutiko, kad kai neturiu nuotaikos būtinai sugadinsiu šalia esantiems blush2.gif  bet tai būna labai retai, nes begalo linksmas žmogus.
žinokite viskas priklauso nuo charakterio, o ne nuo zadiako ženklo, nes daug kur skaičius, kad vėžliai begalo lieti žmonės, bet asmeniškai aš visiškai nesutinku, nes esu priešingybė ir dar yra nemažai dalykų su kuriais nesutikčiau ax.gif

ups čia eina kalba apie vyrus 4u.gif netyčia susipainiojau(galvojau čia apskritai apie vėžius)
Atsakyti
Kiek teko pažinti vyrų vėžių, tai jie superiniai draugai, bet šio ženklo vyro niekuomet nenorėčiau. Nes jiems, mano akimis, žiauriai trūksta vyriškumo, atsakomybės, jie ganėtinai dideli egoistai ir gyvena savo svajonių pasaulyje.
Atsakyti
QUOTE(Gegytė @ 2011 02 01, 19:47)
naudos siekiantys. jei bus iš kažko nauda, sieks; jei matys, kad ne, spjaus ir net nesigilins.


GEGYTE, sutinku su Jumis drinks_cheers.gif mano EX vyrelis toks ir buvo...jeigu nauda garantuota, tai sieks iki paskutinio, jeigu nauda abejotina, tai net pirsto nepajudins... doh.gif
Aisku, yra isskirtiniu atveju, kai vyras Vezys idealus partneris...tiesiog, mano kelyje toks nepasitaike......... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akvilchikas: 04 balandžio 2011 - 14:56
veziai vyrai labai moteriski - minksti, ne vyriski tiek sudejimu, tiek charakteriu. labai prisirise, megsta, buti itin lepinami, demesio centre, pavydus, truputi klastingi, turi polinki i gejiskuma (nesupykit, ne visi gi smile.gif, draugiski, labai seimyniski, konfliktu metu labai giliai ima viska i sirdi ir labai isgyvena. Skriaudu greit nepamirsta, megsta priminti, rupinasi savo higiena, nevengia stilingu rubu, daznai buna 'mamytes vaikeliai', nes mazyliai tikrai fainuoliai ir pagalbininkai mamytems, tad naturaliai kitaip mamoms neiseina kaip tik dar labiau juos myleti ir lepinti:) Todel labai stipria reiksme net ir suaugus teikia mama, jos nuomone, patarimai, globa. Jie nera linke i technika, paprastai buna mandagus, issilavine, nors ne itin gabus mokiniai, turi polinki i menus. Siaip jei gauna pakankamai daug demesio veziai vyrai tiesiog zydi ir moteris apdovanos romantika, nuolatiniu demesiu ir rupesciu. Jiems labai svarbu kad esantis salia asmuo butu patenkintas jo draugija - uzmyluos, uzbuciuos, uzglostys. Taciau blogoji to puse, kad megsta mylima zmogu kontroliuoti.

Atsakyti