Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie vyrai vėžiai?

Pati esu vėžys, bet kai ir antra pusė buvo vėžys- doh.gif doh.gif Siaubas, o ne santykiai gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(Abandon @ 2010 09 25, 10:55)
Pati esu vėžys, bet kai ir antra pusė buvo vėžys- doh.gif  doh.gif  Siaubas, o ne santykiai gun_rifle.gif

Drįstu prieštarauti, aš vėžys ir mano brangiausiasis vėžys, tai sutariam įdealiai(tfu tfu tfu), puikiai tinkam vienas kitam, gal dar turi įtakos kad pagal metus mes tinkam, aš šernas jis avis, teko knygoj astrologijos skaityt.
Papildyta:
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 10 15, 23:41)
Mano tėtis vėžys ir turiu pasakyti, kad idealus vyras, tėvas. Tikras šeimos žmogus, jautrus, supratingas, toks labai gerietis... Mama jaučias kaip karalienė.


Va butent ir aš taip jaučiuosi thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi už jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2010 09 24, 22:58)
ir taip su visais iki vieno?  blink.gif  unsure.gif



na su kas antru.
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2010 09 23, 09:30)
g.gif  turiu 2drauges vėžius, na man jos uper fainos, draugiškos, visada padės patars ar naktis ar žiema...  tongue.gif  o vyrai vėžiai  g.gif  irgi pažįstu nemažai.. dėl mamyčiukų  sutinku, jie šeip yra šeimos žmonės, bet ir tinginiukai tokie kai kurie. retas iš jų yra ištikimas..  unsure.gif  bet bendrai paėmus man jei super faini  bigsmile.gif  4u.gif

Jie tikri mamyciukai, niekaip negali be mamos, nors ir gyvena kitam mieste blush2.gif . Taip pat pritariu ir del tinginiuko. Labai jau megsta pailset rolleyes.gif . Pritariu kazkuriai cia rasiusiai del letumo. Jau tikrai nepajudinsi. Viska is leto ir pamazu. As su vaiku greiciau susiruosiu kai reikia kazkur isvykti, nei jis vienas. Jau toks letumas... Ir nepasakysi kad greiciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida114 @ 2010 09 30, 14:38)
Jie tikri mamyciukai, niekaip negali be mamos, nors ir gyvena kitam mieste  blush2.gif . Taip pat pritariu ir del tinginiuko. Labai jau megsta pailset  rolleyes.gif . Pritariu kazkuriai cia rasiusiai del letumo. Jau tikrai nepajudinsi. Viska is leto ir pamazu. As su vaiku greiciau susiruosiu kai reikia kazkur isvykti, nei jis vienas. Jau toks letumas... Ir nepasakysi kad greiciau  doh.gif

na, greiciausiai, ne visi schmoll.gif mano tetis ir MB - veziukai wub.gif tai visishkai prieshingi, nei Jus aprashet biggrin.gif 4u.gif nei leti, nei mamyciukai schmoll.gif viskas pas abu "mygam" turiu vykt 4u.gif
Atsakyti
Aš avinas, draugas - vėžys. Utiutiū porelė, bet jau tris metus kartu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(belocka @ 2010 03 23, 10:13)
o mes abudu seimoje veziai doh.gif  ir as ir vyras, gyvenama kartu beveik 8 metus. vyras labai rupestingas, paslaugus, atsidaves seimai, darbui, nesvarbu kuo uzsiimtu, atsidaves siam reikalui 100 % (objektyvi nuomone jeigu ka  ax.gif ), ramus, jeigu pykstames, tai dazniausiai pirmas ateina taikytis, nors as ir kalta  blush2.gif laisvai bendraujanti, bet draugu beveik nera, visa laisva laika leidziame kartu, dazniausiai gamtoje. vat jo menulis neveikia, o man  doh.gif prasideda nuotaiku kaita, pati nebezinau ko noriu..tai va vienu zodiu neblogi tie vyrukai veziai  smile.gif


Lygiai ta pati galiu pasakyti ir apie musu seima. Abu esam veziai, labai gerai jauciam vienas kita, labai panasus esam, abu seimos zmones smile.gif nereikia nei draugu, nei pramogu, uztenka vienas kito. Ir kartu esam.... jau pamirsau kiek, turbut 8 metus smile.gif
Apie vyra galiu pridurti - darboholikas nerealus, turbut tai igimtas dalykas, nieko cia nepakeisi. Ir pykstu, ir dziaugiuosi, nes viska daro seimos labui. Labai rupestingas, niekada nekelia balso, labai atlaidus yra. Isvis, kartais pagalvoju, kad elgiasi su manim, kaip tetis su dukra, nors vyresnis uz mane tik 3 metais.
Vienu zodziu, dziaugiuosi, kad turim vienas kita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida114 @ 2010 09 30, 21:38)
Jie tikri mamyciukai, niekaip negali be mamos, nors ir gyvena kitam mieste  blush2.gif . Taip pat pritariu ir del tinginiuko. Labai jau megsta pailset  rolleyes.gif . Pritariu kazkuriai cia rasiusiai del letumo. Jau tikrai nepajudinsi. Viska is leto ir pamazu. As su vaiku greiciau susiruosiu kai reikia kazkur isvykti, nei jis vienas. Jau toks letumas... Ir nepasakysi kad greiciau  doh.gif



O dabar prajuokinsiu visas, tikrai pasijuoksit. Mano brolis vezys, jis tikras mamyciukas, iki 20 metu dar jam plove galva mama!!! lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo austeja11: 22 spalio 2010 - 13:45
QUOTE(austeja11 @ 2010 10 22, 14:44)
O dabar prajuokinsiu visas, tikrai pasijuoksit. Mano brolis vezys, jis tikras mamyciukas, iki 20 metu dar jam plove galva mama!!!  lotuliukas.gif

blink.gif doh.gif Tu čia rimtai? šeip net nejuokinga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 10 22, 06:44)
iki 20 metu dar jam plove galva mama!!!  lotuliukas.gif

blink.gif rimtai?! blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2010 10 22, 20:33)
blink.gif  doh.gif  Tu čia rimtai? šeip net nejuokinga  unsure.gif



rimtai rimciausiai lotuliukas.gif , man net paciai juokas ima prisiminus, as uz ji esu jaunesne, sakydavau mamai kam tu jam plauni galva kiek jam metu pagalvok, o ji nubaik tu! as nejuokauju cia tikrai taip, ji mus kaip mazus ir uzaugino, as ir pati turiu pilna visokiu kompleksu, bet man tokiam amziui galvos tikrai neplove lotuliukas.gif.
Papildyta:
QUOTE(Rashkyte @ 2010 10 22, 21:41)
blink.gif  rimtai?! blink.gif  doh.gif


joa lotuliukas.gif
Atsakyti