Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie vyrai vėžiai?

QUOTE(plecha78 @ 2010 05 11, 14:42)
Mano vyras vezys ir tikrai nieko blogo api ji negaliu pasakyt... Gal tikrai kartais buna nedrasus, reikia ji 'pastumt', kad kazka veiktu. Bet yra tikras seimos zmogus, pilnai atsidaves seimai ir vaikams!Ir nepasakyciau,kad dievintu savo motina - tiesiog ja myli. Mes kartu jau 14,5 metu! thumbup.gif

Labai graziai wub.gif kalbat apie vyra su kurio gyvenat tiek metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(barborytė009 @ 2009 09 25, 09:38)
Maniškis vėžys. Jau dešimt metų kartu. Ištikimas ir patikimesnis tris kartus už mane- aš dvynė. Pedantas, labai veikia mėnulis ( čia be mistikos), žodžiu jei nemylėčiau, būtų nuobodu.[SIZE=1]


Teisybė, lyg apie mus sakoma....
Atsakyti
Vaikinas vėžys. Ištikimas, aktyvus, nenustygstantis vietoje, mėgstantis kompaniją, norintis ekstremalių pramogų, naktinio gyvenimo, nes dieną yra tarsi išsunktas. Santykiuose - labai teisingas, be skrupulų norintis žinoti viską iki galo, kad ir nemalonią tiesą. PAVYDUS. Norintis šilumos, kartais perdėto švelnumo, nepakenčiantis, kai su juo kalbama pakeltu tonu arba garsiau nei įprasta. Aš vandenė, jei nemylėčiau, būtume nesuderinami, nes nuomonės visais klausimais skiriasi, pradedant nuo spalvos iki svarbiausių dalykų. Gal čia tik mums taip. Nepaskubinamas, pyksta kai kas tai bando daryti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Damapupika: 21 rugpjūčio 2010 - 15:10
Mano vyras vezys.. kartu jau 6 metus, susituoke 4 smile.gif tikrai seimos zmogus.. jam zmona ir vaikai yra idealus dalykas, namai yra jo tvirtove, jo kiautas kur jis pailsi nuo visu darbu.. nezinau ar tai kaltas jo zodiako zenklas, bet vyra turiu tikrai nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaškė @ 2009 09 23, 13:25)
Tai gi nemanau kad horoskopas viska pasako apie zmogu. Pazistu daug vyru veziu ir nei vienas nera istikimas savo seimai, kaip rasoma horoskope: yra istikimi seimai ar tevynei. deja ne... g.gif  gal tik moterys daugiau seimyniskos ir istikimos seimai 4u.gif Vyrams aplamai labai svarbu gyvenime yra seksas ir tarpusavio supratingumas, tad ir eina i kaire ar i desne. Ir visai nesvarbu koks tai horoskopo zenklas tongue.gif



Veziai yra gryni SUDAI gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 09 22, 17:10)
Veziai yra gryni SUDAI gun_bandana.gif

g.gif kodėl? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2010 09 22, 19:10)
g.gif  kodėl? smile.gif



na nezn tiesiog musu laukai su veziais nesutampa, man moterys po vezio zenklu atrodo savanaudes ir egoistes, tokios fyfos, labai gerai apie save galvoja, o vyrai tai tokie mamiciukai, lepuneliai, irgi apie juos blogai nieko nesakyk, nes ant taves kai varys tai vajei doh.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 09 22, 22:47)
na nezn tiesiog musu laukai su veziais nesutampa, man moterys po vezio zenklu atrodo savanaudes ir egoistes, tokios fyfos, labai gerai apie save galvoja, o vyrai tai tokie mamiciukai, lepuneliai, irgi apie juos blogai nieko nesakyk, nes ant taves kai varys tai vajei  doh.gif

g.gif turiu 2drauges vėžius, na man jos uper fainos, draugiškos, visada padės patars ar naktis ar žiema... tongue.gif o vyrai vėžiai g.gif irgi pažįstu nemažai.. dėl mamyčiukų sutinku, jie šeip yra šeimos žmonės, bet ir tinginiukai tokie kai kurie. retas iš jų yra ištikimas.. unsure.gif bet bendrai paėmus man jei super faini bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Viena vezi pazistu - kosmosu kosmosas. Neisizeiskite veziukai ir vezytes, tikrai nemanau, kad visi tokie 4u.gif tiesiog man taip pasitaike....
Atsakyti
vėžiukai labai šeimyniški žmogiukai :)ir labai pavydūs (čia iš patirties kalbu;)), nes šalia tokį turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2010 09 23, 08:30)
g.gif  turiu 2drauges vėžius, na man jos uper fainos, draugiškos, visada padės patars ar naktis ar žiema...  tongue.gif  o vyrai vėžiai  g.gif  irgi pažįstu nemažai.. dėl mamyčiukų  sutinku, jie šeip yra šeimos žmonės, bet ir tinginiukai tokie kai kurie. retas iš jų yra ištikimas..  unsure.gif  bet bendrai paėmus man jei super faini  bigsmile.gif  4u.gif



na o as nuo mazu dienu su veziais daug nemalomniu dalyku turejau, kurie mane ilgus metus traumavo ir dar dabar tie dalykai tebetraumuoja, man jie siaip patiktu, bet yra toks dalykas, kad jie manes nelabai megsta o tai ir mane daveda iki nemaloniu situaciju, as jiems nemoku itikti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(austeja11 @ 2010 09 24, 15:30)
na o as nuo mazu dienu su veziais daug nemalomniu dalyku turejau, kurie mane ilgus metus traumavo ir dar dabar tie dalykai tebetraumuoja, man jie siaip patiktu, bet yra toks dalykas, kad jie manes nelabai megsta o tai ir mane daveda iki nemaloniu situaciju, as jiems nemoku itikti  blink.gif

ir taip su visais iki vieno? blink.gif unsure.gif
Atsakyti