Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie vyrai vėžiai?

QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 04 30, 09:11)
Kai manęs klausia koks vyras yra vėžis, man prieš akis iškila klasikiniai filmai apie italų mafija, kur vienoje scenoje vyras bučiuoja mamą, savo draugus į lūpas, o kitoje šaltakraujiškai šaudo į žmones. Toks yra ir vyras vėžys, atsidavęs šeimai, o pirmiausia savo mamai, ši moteris visą gyvenimą jam išliks numero uno. Tačiau dažnai vėžiai pasiekia ir karjeros aukštumų, jie linkę atlikti savo darbą kruopščiai ir profesionaliai, be didelių emocijų. Iš esmės vėžys ganėtinai emociškai šaltas žmogus, taip jis gali verkti, jei kažkas nutiktų jo šeimai, tačiau darbinėje srityje elgiasi ganėtinai šaltai ir moka atsiribot nuo aplinkos. Iš esmės tai puikus šeimos žmogus, tik vienas bet, kiek turėjau klientų vėžių, kiek pažįstu gyvai, na labai jau jie neatsparūs moterų žavesiui, gali visai netikėtai nuplasnot paskui bet kurį sijoną, tiesa visada šito labai gailisi ir slepia, bei skubiai bėga atgal į šeimą.


Čia matyt vieno recepto nėra smile.gif.. Mano tėtis vėžiukas, bet šitas aprašymas visiškai pro šalį... Kas liečia mamą, pas juos visiškai jokio ryšio nebuvo...
Atsakyti
Issisukinetojai, negalintys nejuokaut net ir apie skaudziausius dalykus besikalbant ir piktuoju su jais niekaip schmoll.gif
+ islaidunai (kiek man teko pazint tu veziu)

apie geras savybes nera noro snd kalbet biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne32 @ 2010 04 30, 16:03)
Issisukinetojai, negalintys nejuokaut net ir apie skaudziausius dalykus besikalbant ir piktuoju su jais niekaip  schmoll.gif
+ islaidunai (kiek man teko pazint tu veziu)

apie geras savybes nera noro snd kalbet  biggrin.gif


Teisingai, ka jau tos gerosios savybes pries blogasias, minusas ir pliusas duoda minusa. drinks_cheers.gif Prirasyciau tiek ir tiek apie skorpionu meile pinigams, dvyniu dviveidiskuma, zuvu sliduma, liutu isdiduma , svarstykliu neapsisprendima, oziaragiu uzsispyrima.Galo nebutu blogoms emocijoms.
Papildyta:
Ai, blink.gif cia gi tema apie vezius blink.gif Apie juos snd nera noro kalbeti.
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 04 30, 09:58)
[size=1][/size]

Čia matyt vieno recepto nėra smile.gif.. Mano tėtis vėžiukas, bet šitas aprašymas visiškai pro šalį... Kas liečia mamą, pas juos visiškai jokio ryšio nebuvo...

na tame nieko keisto, kartais pas žmogų planetos susikaupia viename kuriame ženkle ir užmuša jo zodiako ženklo savybes. aš pavyzdžiui liūtas, bet liūtiški bruožai man nelabai tinka, savo esme esu grynakraujis skorpionas dėl kitų planetų įtakos.

žinai, išimtys pateisina taisyklę bigsmile.gif
Atsakyti
As vezys. Esu normalus. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zhilius @ 2010 04 30, 19:44)
As vezys. Esu normalus.  biggrin.gif

labai adekvati informacija.Aciu, plojimai uz normaluma. brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(ugne32 @ 2010 04 30, 14:03)
Issisukinetojai, negalintys nejuokaut net ir apie skaudziausius dalykus besikalbant ir piktuoju su jais niekaip  schmoll.gif
+ islaidunai (kiek man teko pazint tu veziu)

apie geras savybes nera noro snd kalbet  biggrin.gif


nu nezinau nezinau, cia tikrai ne apie vezi, greiciau apie dvyni su oziaragiu biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras vezys ir tikrai nieko blogo api ji negaliu pasakyt... Gal tikrai kartais buna nedrasus, reikia ji 'pastumt', kad kazka veiktu. Bet yra tikras seimos zmogus, pilnai atsidaves seimai ir vaikams!Ir nepasakyciau,kad dievintu savo motina - tiesiog ja myli. Mes kartu jau 14,5 metu! thumbup.gif
Atsakyti
mano vyras vėžys : pedantas, šeimos žmogus, uždaras
Atsakyti
labai konkretūs, jei ko klausia, tai kaip kokiam interviu - be aplinkelių. Draugiški, aistringi. Kartais nežinai ką galvoja, nes labai tylūs; gali kartais nebūti apie ką kalbėti, bet jei pakibinu, tai atkunta. svajokliai jie, bet įdomūs wub.gif
Atsakyti
Na pagal mane tai vėžiai tikrai ištikimi ir atsidavę šeimai žmonės, gal net per daug, pamiršta kitus ne šeimos narius žmones...
Atsakyti
QUOTE(Marinas.rozz @ 2010 04 30, 09:11)
Toks yra ir vyras vėžys, atsidavęs šeimai, o pirmiausia savo mamai, ši moteris visą gyvenimą jam išliks numero uno. Tačiau dažnai vėžiai pasiekia ir karjeros aukštumų, jie linkę atlikti savo darbą kruopščiai ir profesionaliai, be didelių emocijų. Iš esmės vėžys ganėtinai emociškai šaltas žmogus, taip jis gali verkti, jei kažkas nutiktų jo šeimai, tačiau darbinėje srityje elgiasi ganėtinai šaltai ir moka atsiribot nuo aplinkos. Iš esmės tai puikus šeimos žmogus,

labai panasu i maniski ax.gif siaip super zmogus.. kartu jau 4 metai.. nrealus humoro jausmas (del ko ir isimylejau praktiskai ji blush2.gif ), gana uzdaras prie kitu zmoniu, truputi svajot megsta, ramus, garsiai surekia gal 1 karta per 3 menesius, atlaidus, meilus, daznai darboholikas (kai isijaucia), bet kai ne, isijaucia i tinginiavima lotuliukas.gif zodziu, jei tiket tom zvaigzdem, tai mes laaabai nesuderinami pagal zenklus.. bet gyvenam idomiai ir tai svarbiausia cool.gif
Atsakyti