Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie vyrai vėžiai?

Mano vyras vezys. Labai atsakingas, tvarkingas, punktualus, geras. Nemegsta pyktis, niekada nesaukia, viskas ramiai. Labai seimos zmogus. Santuokoj jau 6 metai.
Atsakyti
Cia tai daug tiesos,bent jau man viskas atitinka.gal todel kad as skorpione rolleyes.gif siaip maniskis mielas zmogus gan uzdaras,bent nesipasakoja man savo problemu,nes nenori man ju kraut,atrodo istikimas ir romantiskas wub.gif vyras toks kokio man reikia smile.gif
Atsakyti
Perskaičiau viską. Ir labai skirtingos nuomonės apie juos. Vienų - šeimos žmogus, kitų - ne. Kitų - pedantas, kitų išvis ne. Vieni namisėdos, kiti klubininkai, vakarėlių žmonės ir t.t. Taip ir nesusidariau vienos nuomonės apie juos, nes kiekvienas atskiras vėžys yra kitoks...
Atsakyti
siaip manau jei tiket horoskopais tai reik atsizvelgt kokiais metais gimes smile.gif
Atsakyti
mano vyras vežys,rupestingas,viska daro dėl namų ir šeimos.mėksta dauk kalbėti,nestokoja jumoro jausmu,viskuo domisi,bet biski prie tinginių mėksta pamiegoti ir pagulėti.minkštos širdies,mylintis vyras.
Atsakyti
Na čia viskas labai panašu...Mes abu esame vėžiai ax.gif , turime ir panašumų ir skirtumų... Kartais labai patinka pasižnaibyti... smile.gif
vėžiai šeimyniški,ištikimi, tikrai dramatiški, viska daro atbulai, gyvena daugiau svajonių pasaulyje, o ne realybėje , išsiblaškę šiek tiek,darbus padaro iki galo, nemėgsta kritikos schmoll.gif .
Atsakyti
mano MB vėžys,kartu gyvenam jau 6m. Labai uždaras,niekad nepasakys ką galvoja,nors jei jaučiasi blogai būtinai ir man sugadins nuotaiką. Nepakenčia kritikos. Visada vadovaujasi protu,o ne širdim. Nemėgsta dramų,nori ramaus gyvenimo,lb vertina šeimą,draugus. Šiaip kol negyvenom kartu,maniau kad jis yra begalo pedantiškas,bet pasirodo jog palyginus su manim jis yra nevala:)
Atsakyti
Nu siaip pazistu 4 vezius ir visi skirtingi.PIRMAS-nepataisomas babnikas,melagis,ANTRAS-labai geros nuomones apie save,beje visai nepagristai,dviveidis,kokiu reta,nesavarankiskas,skupus iki tokio lygio,kad net jei savo sesriai paskolins 10litu,tai butinai susigrazins skola,labai megsta juodinti kitus zmones,pats pasisiks,bet dar kaltins kitus,neprisipazins nieku gyvu savo kaltes,issiskyres su viena iskart puls pas kita,nes visdada turi kazkoki atsargini var.,TRECIAS-intrigantas kaip boba,melagis,suktas kaip zaltys,savo antraja puse sekioja kaip koks maniakas ir net kitiems aplinkiniams del to gyvenimo nera,KETVIRTAS-gerietis,nuosirdus,dosnus,atiduotu net savo dusia,grynai seimos zmogus,seima pirmoj vietoj,tikras dziaugsmas savo zmonai ir seimai,zmona gyvena kaip karaliene(cia as apie savo vyra thumbup.gif lotuliukas.gif )Bet jau jei pagristai uzrustinsi,iskresi kokia tikrai didele kiaulyste,tai saugokis,gali riaumoti garsiai. lotuliukas.gif Taigi spreskite pacios,nors sakoma,kad veziai yra vienintelis zodiako zenklas,kur daug kas priklauso nuo to,kokia dekada jis gimes.Siaip labai idomu buvo pasiskaityt kitu nuomoniu,idomi tema 4u.gif
Atsakyti
oi oi neperprantami zmones!! mano tetis vezys visus 18 metu galvojau kad idelus seimos zmogus.. turintis labai gera humoro jausma, seimyniskas kompanijos siela, mokantis vadovauti ir verslinikas.... bet dabar pamaciau kas yra istikruju; labai geri melagei, apsukrus is betkokios padeties sugebes ishisukti nekaltas.bet per paskutiniuosius penkius metus pamaciau kas per melagis, pasirodo galyma turet meiluze 10 metu ir net niekas nesupras..galyma ir savo vaika laikyti svetimu..ir turi talenta nuskriaudes kita buti pats auka...
na zodziu veziai ziauriai paslaptngi zmones turntys antrus veidus..reikia buti labai atsargiems su tokiais zmonemis... beja pusbrolis irgi vezys ir lygiai tokia pat natura.... neveltui mama sako vezys kitam vezi varo biggrin.gif
Atsakyti
seimyniski, paplauke. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spoily @ 2010 02 28, 02:35)
mano MB vėžys,kartu gyvenam jau 6m. Labai uždaras,niekad nepasakys ką galvoja,nors jei jaučiasi blogai būtinai ir man sugadins nuotaiką. Nepakenčia kritikos. Visada vadovaujasi protu,o ne širdim. Nemėgsta dramų,nori ramaus gyvenimo,lb vertina šeimą,draugus. Šiaip kol negyvenom kartu,maniau kad jis yra begalo pedantiškas,bet pasirodo jog palyginus su manim jis yra nevala:)

Labai atitinka maniski rolleyes.gif Dar mano niekad nekaltas, visad issisuks is visko. Nepripazins save kaltu, nors istiesu ir bus jo kalte doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alisia28 @ 2010 03 01, 23:43)
seimyniski, paplauke. smile.gif



Pati su veziu pragyvenau 13 metu , sunkus zmogus , viskas turi buti pagal ji , pastoviai nurodineja visiems kada valgyti ,kada keltis, kas sveika , kas nesveika, vienu zodziu kaip armijoje. Visus moko o patys atvirksciai daro, juokiasi , saiposi is pazistamu o apsisukes tas pacias klaidas kartoja. Draugai , linksma kompanija + buteliukas ,kurio niekad neatsisakys, cia jauciasi laimingas. Niekad neatsiprasys , o izeisti tai puikiai moka. Jau nebegyvenam 3 metus ir atrodo viska pamirso ka tu jam per tuos metus davei; meiles ,silumos ir ttt. Kaip nieko nebuvo. Zmogus su gelezine sirdimi.
Atsakyti