Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie vyrai vėžiai?

QUOTE(Victorious @ 2009 09 27, 14:11)
Pamiršau neigiamas savybes biggrin.gif Dažnai būna pažadukas ir nepunktualus doh.gif Nors jeigu tikrai apsiima kokį darbą atlikti, kažkuo pasirūpinti, tai labai stengiasi ir viską atlieka rūpestingai.

Nu čia tai kaip pirštu į akį smile.gif
Turėjau draugą vėžį, su kuriuo išgyvenau 8 metus, ir niekada gerai jo nepažinau. bent jis tai buvo neišikimybės simbolis, o meluoti kaip mokėjo, net neraudonuodavo mirksiukas.gif Jis tik mane žavėjo savo humoro jausmu, dėl kurio turbūt ir mylėjau jį smile.gif Bet šiaip ne šeimos žmogus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dianulis @ 2009 10 08, 14:18)
Nu čia tai kaip pirštu į akį  smile.gif 
Turėjau draugą vėžį, su kuriuo išgyvenau 8 metus, ir niekada gerai jo nepažinau. bent jis tai buvo neišikimybės simbolis, o meluoti kaip mokėjo, net neraudonuodavo  mirksiukas.gif Jis tik mane žavėjo savo humoro jausmu, dėl kurio turbūt ir mylėjau jį  smile.gif Bet šiaip ne šeimos žmogus  schmoll.gif


kaip apie mane rasytum smile.gif)) praleidau 6 metus su veziu, iki siol jo nesuprantu ir net nebesitikiu suprasti, o humoro jausma turejo neralu- kiekviena diena juokdavaus iki asaru, turejom labai daug draugu- zodziu kompanijos siela, tik seimai deja jis netinkamas.... o gaila
Atsakyti
Mano tėtis vėžys ir turiu pasakyti, kad idealus vyras, tėvas. Tikras šeimos žmogus, jautrus, supratingas, toks labai gerietis... Mama jaučias kaip karalienė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 15 spalio 2009 - 22:45
QUOTE(trintukas @ 2009 10 15, 22:49)
kaip apie mane rasytum smile.gif)) praleidau 6 metus su veziu, iki siol jo nesuprantu ir net nebesitikiu suprasti, o humoro jausma turejo neralu- kiekviena diena juokdavaus iki asaru, turejom labai daug draugu- zodziu kompanijos siela, tik seimai deja jis netinkamas.... o gaila

cia tiksliai pasakete apie mano vyra su kuriuo skiriuosi dabar doh.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota 123 @ 2009 11 11, 16:41)
cia tiksliai pasakete apie mano vyra su kuriuo skiriuosi dabar  doh.gif


as zuvis, jis vezys, va jau pusmeti issiskyre o vis dar susitinkam pabendrauti, tik nemanau kad grisiu pas ji, nors susitike elgiames kaip seni geri draugai, tikiuosi bent tokius santykius islaikyti, nes kad ir kaip bebutu vis delto zmogiskos silumos tai niekas kitas tiek neturi kiek jis... smile.gif
Atsakyti
as -mergele,jis - vezys, kartu 8 metai, santuokoj 7+ 4u.gif nerealiai tvarkingas, myli vaikucius, uzsiima su jais wub.gif turi nerealu humoro jausma, labai megstamas kompanijose pasibuvimui, sheimynishkas thumbup.gif kritkos ypac nemegsta schmoll.gif nes visose srityse "laiko"save geriausiu lotuliukas.gif toks kazkiek "atbulas" g.gif bet, spejau perprasti, nes tetis -vezys,maciau,kaip mamyte gudraudavo rolleyes.gif
Atsakyti
Aplink visada pilna gerbėjų doh.gif
bet svarbiausia jam aišku islieka šeima
Atsakyti
Mano vyras- vezys...Kartu jau ...po poros menesiu bus 25 m. Taip, labai myli seima, ir vaikus- viska del ju padarytu, as kartais pagalvoju, kad net daugiau uz mane... Mano meile- tokia rami, o jo- verzli, meluoti- taip, megsta labai. Darbus daro pedantiskai iki pazaliavimo, as- tiap. liap mastera. Visur kol issikrapsto, tai laukiu jo as iki paskutines minutes.
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 09 27, 13:11)
Pamiršau neigiamas savybes biggrin.gif Dažnai būna pažadukas ir nepunktualus doh.gif Nors jeigu tikrai apsiima kokį darbą atlikti, kažkuo pasirūpinti, tai labai stengiasi ir viską atlieka rūpestingai.

Pritariu 100 proc. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Parasysiu savo atsiliepimus apie viena veziuka, su kuriuo intensyviai 3 menesius bendraujam darbe. Kadangi iki siol nebuvau susidurusi su siuo zenklu, pasidare ydomu panagrineti, kas cia per padarelis ir kodel as daznai jo nesuprantu smile.gif Pradekime nuo to, kad tai zmogus, kuris nesistengdamas vistiek yra demesio centre. Daznai linksmas, laimingas, besisypsantis, jeigu gauna daug demesio. Jo jam reikia kaip oro. Bet atgal duoda tiek pat, gal netgi daugiau mirksiukas.gif Nera labai ryztingas ir veiklus zmogus, taciau oro piliu irgi nezada, atrodo gan realistiskas, nors daznai susimastes ir iskeliaves kazkur mintimis. Sunkiai prisileidzia zmones, bet jeigu pavyksta pamatyti tikrajy JY, iskrapstyti is kiauto, tai jau jis taves nebepaleis ax.gif Puikus humoro jausmas. Nepasakyciau, kad neistikimas, gal tiesiog meile reikalinga jam kaip oras, troksta idiles seimoje visomis prasmemis, nepakencia buti neyvertintas, nepastebetas, nenuglostytas, nenubuciuotas - tada to demesio pradeda ieskoti kazkur kitur. Bet net tada abejoja, ar palikti antraja puse. Skyrybos - peilis. Daznai nesuprasi ka galvoja, daug ka pasako juoku forma, galbut bijodami buti atstumti, nesuprasti, neyvertinti. Jeigu kazkas patinka, tai padarys viska, pades, kuo gales, bus laimingas, jei tas zmogus bus laimingas del jo. Man tai vienas idealiausiu sutiktu vyru mano gyvenime mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2009 09 27, 11:59)
Mano tėtis vėžys. Apskritai toks gerietis, jautrus, pakankamai uždaras. Visada padės, jei kažkas paprašo pagalbos. Labai myli gyvūnus, jais rūpinasi ir prisiriša. Pakankamai šeimyniškas, jam labai svarbi kitų žmonių parama, palaikymas, supratimas. Ką daro, daro lėtai, bet atlieka tobulai iki smulkmenų. Rūpestingas, atidus. Bent jau man mano tėtis toks smile.gif

Pažodžiui aprašytas mano tėtis smile.gif
Tik mano tėtis super šeimyniškas, mamą be proto mylėjo. Bet išsiskyrė jie, ir iki jau daug metų po skyrybų praėjo, iki šiol jis labai ją myli...
Atsakyti
Kagi kagi bigsmile.gif mano suzadetinis vezys kartu gyvenam 2,5 metu smile.gif galiu pasakyti,jei bus kaltas ar siaip prigautas vistiek meluos iki pajuodavimo ir tiesos nesakys nebent eitu iki skirybu tada net pasirodydavo asaros g.gif kurioms as neatsisaikydavau nu gaila zmogeliuko doh.gif nu galiu pasakyti,kad mergisius aisku pas kitu neidavo bet sms flirtuoti tai buvo vos ne asas lotuliukas.gif jau kai pasako tai nei pati madona neatsilaikytu schmoll.gif o pazadukas ,tiek daug sneka bet mazai kada istesi doh.gif na o,kad yra seimos zmogus tas tai tiesa mylintis ir rupestingas kiek laiko esame kartu tai beveik kiekviena diena jis man pagamina pusrycius na ir pinigu prasme nieko negaili 4u.gif jis labai jautrus jei kanors netaip pasakysi tai ima giliai i sirdi( kadangi as skorpione ir kitaip negaliu taigi reikia kazkur issilieti rolleyes.gif na as irgi jautri nes gimus kiskio metais tai jei izedziam vienas kitas tai pradedam atsiprasineti ir visaip meilintis ax.gif ) na galiu pasakyti,kad jis mano svajoniu vyras pavydus stiprus manes niekam neleidzia skriausti gina na o jei kas is vaikinu i mane ziuri tai zvilgsnis pasidaro skvarbus ir zudantis kaip skorpiono lotuliukas.gif na o nemazai meginu rase,kad vezys ne seimos zmogus nepamirskit,kad kiekvienas seima issivaizduoja kitokia ax.gif vadinasi tiesiog jums nebuvo lemta buti kartu skyresi harakteris ir t.t taigi vezys negali atitikti visiems 11 zenklu schmoll.gif


Atsakyti