Įkraunama...
Įkraunama...

Kokie vyrai vėžiai?

QUOTE(Melia @ 2011 02 02, 15:54)
Buves vezys, tai super demesingas, tiesiog dievino mane, linksmas, kompanijos siela, bet trukumas, kad nebuvo toks vyras "uz kurio kaip uz sienos", dar neatsakingas.

Labai pritariu thumbup.gif
ir dar...melagiai, bet jie ne iš piktos valios unsure.gif , tiesiog jie labai bijo, kad juos kuo nors apkaltins, todėl ir meluoja arba "nepasako" (kai ką nors prisidirba), kadangi aš vandenė, tai labai skaudžiai į tai reaguodavau ax.gif
ir dar jie labai mėgsta, kai juos giria biggrin.gif taigi jei nori turėti vėžį šalia, tai turi jį girti ir glostyti, pati turi būti jiems siena tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(inesse @ 2011 04 29, 20:35)
veziai vyrai labai moteriski - minksti, ne vyriski tiek sudejimu, tiek charakteriu. labai prisirise, megsta, buti itin lepinami, demesio centre, pavydus, truputi klastingi, turi polinki i gejiskuma (nesupykit, ne visi gi smile.gif, draugiski, labai seimyniski, konfliktu metu labai giliai ima viska i sirdi ir labai isgyvena. Skriaudu greit nepamirsta, megsta priminti, rupinasi savo higiena, nevengia stilingu rubu, daznai buna 'mamytes vaikeliai', nes mazyliai tikrai fainuoliai ir pagalbininkai mamytems, tad naturaliai kitaip mamoms neiseina kaip tik dar labiau juos myleti ir lepinti:) Todel labai stipria reiksme net ir suaugus teikia mama, jos nuomone, patarimai, globa. Jie nera linke i technika, paprastai buna mandagus, issilavine, nors ne itin gabus mokiniai, turi polinki i menus. Siaip jei gauna pakankamai daug demesio veziai vyrai tiesiog zydi ir moteris apdovanos romantika, nuolatiniu demesiu ir rupesciu. Jiems labai svarbu kad esantis salia asmuo butu patenkintas jo draugija - uzmyluos, uzbuciuos, uzglostys. Taciau blogoji to puse, kad megsta mylima zmogu kontroliuoti.



Na atsiprašau, bet juokiausi kokias 5 min lotuliukas.gif lotuliukas.gif *****, vyras mano vėžys, brolis vėžys, dar pažįstu ne vieną vyrą vėžį, bet tai kas čia parašyta visiškai neatitinka nei vieno. Sakyčiau daugelis dalykų kaip tik viskas priešingai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vijamija @ 2011 03 31, 15:15)
Nes jiems, mano akimis, žiauriai trūksta vyriškumo, atsakomybės, jie ganėtinai dideli egoistai ir gyvena savo svajonių pasaulyje.


nesutinku schmoll.gif

QUOTE(inesse @ 2011 04 29, 21:35)


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
daug tiesos, bet daug ir blefo tongue.gif
visgi matyt yra svarbu kas šale to vėžio smile.gif

QUOTE(rittux'e @ 2011 05 02, 13:04)
ir dar jie labai mėgsta, kai juos giria  biggrin.gif


g.gif maniškis šiaušiasi kai jį giriu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(doska @ 2011 05 04, 15:23)
Na atsiprašau, bet juokiausi kokias 5 min  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif *****, vyras mano vėžys, brolis vėžys, dar pažįstu ne vieną vyrą vėžį, bet tai kas čia parašyta visiškai neatitinka nei vieno. Sakyčiau daugelis dalykų  kaip tik viskas priešingai  doh.gif  doh.gif



na as rasiau pagal savo aplinkos stebejimus smile.gif neklijuoju to visiems, priklauso ir nuo aplinkos, genetikos, ir nuo auklejimo. Mano stebejimai tik bendri is to ka man asmeniskai teko susikti, bendrauti ir vis dar nemazai tenka smile.gif tad neisizeiskit taip, jei kazkur ir nepataikiau wink.gif
Atsakyti
O maniškis Vėžys, tai jooo...mėgsta kai ji giriu,lepinu, ypač kai giriu biggrin.gif prie technikos silpnai..., daugiau toks...na nesijaučiu kaip už "sienos", santūrus, labai jau emocijų nereiškia. LABAI mėgsta filosofuoti, visokius egzistencinius klausimus spręsti,problemas nagrinėti rolleyes.gif turi per daug didelę sąžinę,kad ką nors iškrėsti,saugo tai ką turi ir nenori rizikuoti prarasti. tai tiek,šįkart,gal apibendrintai ir sutinka kažkiek su tais horoskopais...nors jais per daug ir nepasitikiu smile.gif
Atsakyti
mano vyras taip pat vėžys - tai ką galiu pasakyti, kad labai šeimyniškas - šeimos žmogus, labai geras visomis prasmėmis thumbup.gif truputi svajoklis, labai dėl visokių smulkmenų pergyvena vis, nėra iš tų kurie atvirai jausmus demonstruoja, tvarkingas, net labai labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rittux'e @ 2011 05 02, 12:04)
Labai pritariu  thumbup.gif
ir dar...melagiai, bet jie ne iš piktos valios  unsure.gif  , tiesiog jie labai bijo, kad juos kuo nors apkaltins, todėl ir meluoja arba "nepasako" (kai ką nors prisidirba), kadangi aš vandenė, tai labai skaudžiai į tai reaguodavau  ax.gif
ir dar jie labai mėgsta, kai juos giria  biggrin.gif  taigi jei nori turėti vėžį šalia, tai turi jį girti ir glostyti, pati turi būti jiems siena  tongue.gif

Va cia aukso zodziai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ir dar pas juos viskas-kas geriausia lotuliukas.gif Bent jau pas maniski lotuliukas.gif .Niekada nemeluoja,viska moka ir ismano,tvirtai galiu sakyti,kad uz jo galiu jaustis kaip uz sienos.
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 05 28, 14:35)
Ir dar pas juos viskas-kas geriausia lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif pas manishki taip pat lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyras ir keletas draugu yra veziai, kaip pasake taip ir bus,stengiasi pasiekti uzsibrezto tikslo, labai greit prisirisantys zmones bet griezti,tvirto charakterio ir labai isizeidziantys doh.gif pyktis labai greit uzeina ir labai greit praeina. su tokiu vyru tikrai jauciuosi kaip uz sienos, dar ziaurei pavydus doh.gif bent jau as pazystu tokius vezius, manau kiekvieno zmogaus charakteris priklauso ir nuo tevu auklejimo, kaip issaukleja toks ir buna nesvarbu kox jo zodiako zenklas blush2.gif gal kazkas papriestaraus? 4u.gif
Atsakyti
Manasis taip pat vezys. Tvirtas, grieztas, siekiantys uzsibreztu tikslu, labai reiklus sau ir kitiems. Atrodo seimyniskas, rupinasi vaikais.
O is minusiuku, tai kad nuolat bamba ir kritikuoja, retai kada prisipazysta klydes ir... slapukas. Net pagautas uz rankos issisukineja, meluoja. Ir, kas man atrodo keista, turi drasos pasakyti "Ne" tokiose situacijose, kai jau man nei minties tokios nebebuna (pvz. perkeltine prasme: matau kad turi daikta rankoje, slepia uz nugaros - sakau parodyk - atsako - ne, nieko neturiu). Ar ta ju baime tokia didele?
Atsakyti
QUOTE(inesse @ 2011 04 29, 20:35)
veziai vyrai labai moteriski - minksti, ne vyriski tiek sudejimu, tiek charakteriu. labai prisirise, megsta, buti itin lepinami, demesio centre, pavydus, truputi klastingi, turi polinki i gejiskuma (nesupykit, ne visi gi smile.gif, draugiski, labai seimyniski, konfliktu metu labai giliai ima viska i sirdi ir labai isgyvena. Skriaudu greit nepamirsta, megsta priminti, rupinasi savo higiena, nevengia stilingu rubu, daznai buna 'mamytes vaikeliai', nes mazyliai tikrai fainuoliai ir pagalbininkai mamytems, tad naturaliai kitaip mamoms neiseina kaip tik dar labiau juos myleti ir lepinti:) Todel labai stipria reiksme net ir suaugus teikia mama, jos nuomone, patarimai, globa. Jie nera linke i technika, paprastai buna mandagus, issilavine, nors ne itin gabus mokiniai, turi polinki i menus. Siaip jei gauna pakankamai daug demesio veziai vyrai tiesiog zydi ir moteris apdovanos romantika, nuolatiniu demesiu ir rupesciu. Jiems labai svarbu kad esantis salia asmuo butu patenkintas jo draugija - uzmyluos, uzbuciuos, uzglostys. Taciau blogoji to puse, kad megsta mylima zmogu kontroliuoti.

thumbup.gif thumbup.gif mano vyras ir sunus veziai. tai visiskai atitinka jusu aprasyma drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano nuomonė apie vyrus vėžius, jie visuomet linksmi, turi nuostabų jumoro jausmą, o tas jiems padeda visuomet ir visur. Manlabai lengva bendrauti su vyrais vėžiais smile.gif
Atsakyti