Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Aciu labai SAULIKI.. na jo auksine spalva duoda prabangos "skoni"..
Atsakyti
NeiVile tu labai mane pradziuginai savo komentaru, aciu tau 4u.gif

Sauliki, remelius ir paraitymus dedu tvarkydama nuotrauka 7 photoshop elements. Jie yra paruosti, tiesiog reikia uzdeti ir tiek. Taip istikruju tai priduoda nuotraikai savit a dvasia, o prie puosniu sagiu ypac tinka.
Atsakyti
Labas vakaras labai nedrasiai bet ir as nutariau parodyti ka kurpiu laisvalaikiu ax.gif

user posted image
Atsakyti
dar keletas
user posted image

user posted image
Atsakyti
Atsiprasau uz eterio tersima, bet lyg tikrai niekur neperkelinejau nuotrauku ir juo labiau ju netryniau, o nesimato doh.gif
Bandau dar karta

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sinderela,labai idomus darbai.man labiausiai patiko 4foto.
Atsakyti
Sinderela as suzaveta, tikrai begalo grazios sages, begalo, man labai patiko wub.gif Ar galiu paklausti ant kokio pagrinduko tu jas darai? Aciu

Niu o as imetu paskutine savo ligos metu siuta sage ir einu prie auskariuku...

Labai laukiu Kaledu meto ...smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(EditaR @ 2009 10 22, 10:40)
Sinderela as suzaveta, tikrai begalo grazios sages, begalo, man labai patiko wub.gif  Ar galiu paklausti ant kokio pagrinduko tu jas darai? Aciu



Aciu uz grazius zodzius 4u.gif as imu paprasciausia storesne medziaga(paltui siuti pati geriausia) ir ant jos siuvu ar tai klijuoju o paskui odele klijuojasi ir vsio biggrin.gif
Atsakyti
Rodau savo pirma blyna blush2.gif
user posted image
Atsakyti
EditaR,kaip ir sakiau tavo darbai man tiesiog sirdi sildo,koks grozis ziuriu ir ziuriu niekaipneatsiziuriu.saunuole esi.tikrai jauciasi kad sventes arteja paziurejus i si tavo darba smile.gif
Atsakyti
Piene, kaip pirmas blynas tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sinderela @ 2009 10 22, 19:02)
Piene, kaip pirmas blynas tai  thumbup.gif


Dekui labai 4u.gif tik tada kai padariau, supratau dabar kaip ten paraukt reik,, as visai ne taip raukiau biggrin.gif as labai jau sunkiuoju budu, ir nelabai jau ten man graziai gavos...
Atsakyti