Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

antroji man labai patiko,nors gaila neryskiai matosi verysad.gif
Atsakyti
Dalitavit - ne, sagių pagrindas - modelinas mirksiukas.gif

QUOTE(dalitavit @ 2009 10 16, 20:06)
tai ten viduriukas ant tikro akmenuko uzdekupazinta?


Atsakyti
laba diena 4u.gif parodysiu ir as paskutinia savo sage kuria pasidariau sau pasipuosti smile.gif zinoma man iki jusu groziu dar labai toli bet smile.gif man ji vistiek grazi user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 10 17, 12:33)
Dalitavit - ne, sagių pagrindas - modelinas  mirksiukas.gif



Giagute , o tu ta modelina priklijuoji darydama sege, ar skylutes pasidarai ir prisiuvi? g.gif

aciu uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
truputi vasarai atminti,tik kazko spalvas neina atitaikyti,seip ten tokia svelniai salotine turetu buti g.gif
user posted image
Atsakyti
Dalitavit begalo grazios sages, tokios stilingos, nematytos. 4u.gif

Mur irgi graziai sagute ziurisi ir Barsiles daili 4u.gif

Patiko man krapstytis su sagem, tai pabandziau dar viena smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EditaR: 18 spalio 2009 - 15:35
Merginos, žaviuosi visų jūsų darbeliais wub.gif wub.gif Norėjau paklausti tų, kurios sagių viduriukus gaminasi iš modelino. Išduokite paslaptį, kaip Jums pavyksta padaryti tokią tikslią geometrinę viduriuko formą? Ta prasme arba apvalią arba ovalą? Ir dar, kaip pavyksta padaryti tokį glotnų modelino paviršių, ar kiekvieną kartą darbuojatės švitriniu popieriumi? g.gif Iš anksto dėkoju už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Modelino forma padaroma išspaudžiant su kokiu nors daiktu ar spec. formele. O paviršius taip, šlifuojamas...

Dalita - o kaip tau atrodo? smile.gif ar bandei kada modeline skylutes daryt ir siūt ką nors? hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 10 18, 18:55)
Modelino forma padaroma išspaudžiant su kokiu nors daiktu ar spec. formele. O paviršius taip, šlifuojamas...


Taip ir maniau g.gif Na formelių kaip suprantu ir pirkti turbūt būna biggrin.gif Atsiprašau už kvailus klausimus, tiesiog labai intensyviai siurbiu visą sagių gaminimo teoriją ir kitus niuansus blush2.gif Bet kaip turėtų būti atkalta ranka, kad taip idealiai lygiai sagės paviršių padaryti... g.gif Juk ir išgaubimas, ir paties blyno storis vienodas turi būt... Baltai pavydžiu toms, kas tokius grožius moka daryti 4u.gif
Atsakyti
Giagute, turiu prisipazinti niekada nieko nedariau is modelino blush2.gif ax.gif blush2.gif del to ir klausiu kvailu klausimuku, sorry blush2.gif
zodziu kiek supratau jokiu skyluciu padaryti neina? blush2.gif
Atsakyti
dalitav - priklausomai nuo modelino.. bet siūlau pirma pasivartyti naujausią temą "sagės sagytės" - ir daug dalykų pačiai paaiškės, nes po klausimėlį gaudytis nei pačiai smagu, nei efektyvu.
Atsakyti
Rodausi savo pirmaja sage ir as ax.gif
user posted image
Atsakyti