Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 12 08, 12:11)
Dar viena sagė Jūsų teismui  ax.gif

user posted image


Na labai graži thumbup.gif Aš tai dar neįvaldžiusi tos akučių klijavimo technikos g.gif Ar čia vėl gal saga tokia graži su akutėm?
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 08, 12:36)
Na labai graži  thumbup.gif  Aš tai dar neįvaldžiusi tos akučių klijavimo technikos  g.gif  Ar čia vėl gal saga tokia graži su akutėm?

ačiū blush2.gif viduryje saga, bet ten įdubimai nudažyti blizgančiai, atrodo kaip akutės smile.gif (prisipirkau tokių įdomesnių specialiai sagėm) o aplinkui tai tikrai apklijavau akutėm, bet irgi nesu įvaldžius dar tos technikos, nelengvai jos man ten klijavosi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 08 gruodžio 2009 - 13:19
Nesenai pabaigiau
user posted image
Atsakyti
Persiprašau jei ne į temą, bet ieškojau tokios informacijos ir neradau kažkaip tai. Gal kas nors žino kur Kaune galima būtų gauti tų kailiukų kuriuos naudojate sagėms? Šiandien perėjau daugumą karoliukų parduotuvių ir neradau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 07, 17:19)
Bet kad čia praktiškai šitos JBijoux sagės kopija, tik kitaip pasukta  g.gif

user posted image

man JBijoux darbai nuostabūs, ir tikiu, kad ji gali būti įkvėpėja, bet merginos, savo fantaziją irgi reikia turėt...  g.gif

man ta sage labai grazi. ir tiesiog mamytes irgi sag puiki wub.gif

QUOTE(sauluutte @ 2009 12 07, 22:41)
labai seniai besirodžiau.. rolleyes.gif štai kelios naujesnės sagytės..  smile.gif
user posted image


super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 12 08, 12:11)
Dar viena sagė Jūsų teismui  ax.gif

user posted image

wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eiryn @ 2009 12 08, 19:50)
Persiprašau jei ne į temą, bet ieškojau tokios informacijos ir neradau kažkaip tai. Gal kas nors žino kur Kaune galima būtų gauti tų kailiukų kuriuos naudojate sagėms? Šiandien perėjau daugumą karoliukų parduotuvių ir neradau  doh.gif

Buvusiame Pasimatyme (2aukšte) yra siuvinių parduotuvė, ten mačiau kailiukų.
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 07, 18:19)
Bet kad čia praktiškai šitos JBijoux sagės kopija, tik kitaip pasukta  g.gif

user posted image

man JBijoux darbai nuostabūs, ir tikiu, kad ji gali būti įkvėpėja, bet merginos, savo fantaziją irgi reikia turėt...  g.gif


Tikrai labai panasu blink.gif , nori kazkas apkaltinti plagijavimu?
Taip iseitu, kad ir auskarus, apyrankes nukopijavau ne karta, nes perkames tose paciose parduotuvese.
Beje minciu semiuosi rusiskuose puslapiuose, tik ten radau begale kabosonu, kokiu pas musu merginas ne panasiu nemaciau padarytu.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2009 12 08, 21:45)
Buvusiame Pasimatyme (2aukšte) yra siuvinių parduotuvė, ten mačiau kailiukų.


Oj kaip ačiū 4u.gif Ryt lėksiu pirkti hihihi.gif
Atsakyti
Pacific sege- nuostabi:)) wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NeiVile @ 2009 12 08, 19:48)


aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 12 08, 22:30)
Pacific  sege- nuostabi:)) wub.gif  thumbup.gif

aciukas bigsmile.gif
Atsakyti