Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Sveikos brangiosios smile.gif
Norejau paklausti - kur Vilniuje randate filco - to dirbtinio veltinio????? kur klausiau audiniu parduotuvese tai i mane kreivai pasiziuri ir sako neturim arba isvis negirdejom verysad.gif
Atsakyti
yra Svitrigailos gatvej Senasnaujas parduotuve,Sevcenkos stotelej,yra Basanaviciaus g Siuvimo reikmenyse..
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, šiandieninė mano sagė

user posted image

ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 06 gruodžio 2009 - 22:12
labai idomi sage smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 12 06, 22:08)
Sveikutės, šiandieninė mano sagė

user posted image

ax.gif

labai grazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 12 06, 23:08)
Sveikutės, šiandieninė mano sagė


Labai graži 4u.gif O čia ji apnerta kažkaip, ar man tik atrodo?
Atsakyti
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 12 06, 23:08)
Sveikutės, šiandieninė mano sagė


Labai daili. O vis tik, kaip pakraščiukai apdoroti- gerai žiūrisi.
Atsakyti
RITELE, Pacific, Zivivi, Aruna - ačiū už įvertinimą 4u.gif

Zivivi - čia ji apsiūta tokia juostele ax.gif kažkada iš senų laikų turėjau, tai panaudojau blush2.gif
Atsakyti
Laba diena aš naujokė jūsų puslapyje tačiau taip pat turiu jau nemažai segių na tik nepasiseka jų nufotografuot taip ,kad parodučiau jas gražiai ir aiškiai ,žiūriu į jųsų nufotkintas seges ir seilė varva, o jūs su picaso ar fotošopu jas dailinat ir kaip jas reikia įkelti norėčiau ir aš pasirodyti jei priimsit į savo tarpą. blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Tai žinoma lauksim pasirodant mirksiukas.gif aš tai naudoju PhotoScape programą, o nuotraukas įkeliu iš savo internetinio puslapio nukopijavus paveikslėlio nuorodą ir įdedant per IMG mygtuką rašant žinutę... ax.gif
Atsakyti
sveikos, labai gražūs Jūsų darbeliai ir aš turiu keletą darbelių, bet paskaitinėjau, kad jų negalėsiu įkelti kol nesurinksiu atitinkamą skaičių sms
g.gif
Atsakyti