Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(Daivulyte @ 2009 12 03, 22:04)
Naujas darbelis 2in1  thumbup.gif
Galima atskirai nesiot kaip sage ir perverus juostele kaip pakabuka mirksiukas.gif
user posted image

liuks darbelis thumbup.gif
Atsakyti
o gali parodyti, kaip atrodo vien sagė? Įdomu, kas lieka nusegus virvelę ax.gif

QUOTE(Daivulyte @ 2009 12 03, 21:04)
Naujas darbelis 2in1  thumbup.gif
Galima atskirai nesiot kaip sage ir perverus juostele kaip pakabuka mirksiukas.gif

Atsakyti
user posted image
user posted image

Atsakyti
na Daivulyte net isiziojau kaip originalu thumbup.gif
Pacific manau uzsakymas pagal pavyzdi pavyko wink.gif

Imetu as savo keleta dar dovaneliu artimiesiems, oi artimosioms lotuliukas.gif . Juk jie dziausi manau musu darbu gerbejai wub.gif

Sage i plaukus

user posted image


O cia fainuolei kolegei.....ech zinau yra tu klaidediu, bet ziuriu kuo toliau tuo labaiu po darbo pavargsta akytes bedarant sages sad.gif

user posted image

Neissigasiu galit pakritikuoti, vistiek zinau kad artimiesiems patiks wink.gif bet aisku svarbi ir jusu nuomone blink.gif
Atsakyti
EditaR - man antroji sagė patiko, manau viduriukas labai dera su krašteliuose esančiu tinkliuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaR @ 2009 12 03, 23:37)
na Daivulyte net isiziojau kaip originalu  thumbup.gif

Imetu as savo keleta dar dovaneliu artimiesiems, oi artimosioms  lotuliukas.gif . Juk jie dziausi manau musu darbu gerbejai  wub.gif


ACIU ax.gif

Man asmeniskai antroji labiau patiko blush2.gif
Atsakyti
Smagu kad nors viena patiko mirksiukas.gif 4u.gif
O man tai kazkaip pirmoji sage labiau limpa, gal del to kad sviesiuose plaukuose atrodo tikrai puosniai g.gif
Atsakyti
Mano pačios plaukai nėra ilgi , tik iki pečiu, tai nelabai ką turiu segti mirksiukas.gif doh.gif
turiu labai daug paciu susegimu , bet kazkaip iki plaukams sagiu neprieinu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivulyte: 04 gruodžio 2009 - 10:28
EditaR, nerodo antrosios nuotraukos man g.gif

O pirmosios.. gal čia tik nuotraukoj atrodo, kad dešinė pusė didesnė už kairę? unsure.gif Bet šiaip ar taip, puošnu mirksiukas.gif
Atsakyti
EditaR antra sege labai grazi wub.gif pirmojoj kazko lyg truksta:)bet irg idomi.. smile.gif
Papildyta:
Daivulytes ta sege su pakabuku super wub.gif thumbup.gif labai grazi ant kokio sviesesnio rubo, marskinuku..mmm.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiesiogmamyte @ 2009 09 24, 14:41)
Pagaliau ir as pasirodysiu, ka sugebejau padaryti
user posted image
user posted image
o sita tai buvo pirmas mano blynas
user posted image


Labas vakaras,

labai saunios sages. thumbup.gif Norejau pasiteirauti, o kaip tuos zalius karoliukus pritvirtinote?
Kokia zalios sages kaina?

Dekui.
Lina
Atsakyti
Parasyk sages autorei i az , tai gausi tikslu atsakyma apie kaina, o tie zali karokliukai suvesiami ir prisiuvami
Atsakyti