Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(Giagute @ 2009 12 03, 12:24)
saullute, man tai dabar, kai dienos pilkos, taip smagiai atrodo tas margumynas  bigsmile.gif  spalvų pritariu, laaabai daug, bet jos "klijuojasi" su paveikslėliu visgi.. o ant kokios juodos palaidinės turėtų griūk negyvas kaip fantastiškai atrodyt...  wub.gif

o, geras, globusyt, net nesusimąsčiau kad tokie gali būt.. ačiū  4u.gif



niu va kaip nuomuones skiriasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 03, 12:24)
saullute, man tai dabar, kai dienos pilkos, taip smagiai atrodo tas margumynas  bigsmile.gif  spalvų pritariu, laaabai daug, bet jos "klijuojasi" su paveikslėliu visgi.. o ant kokios juodos palaidinės turėtų griūk negyvas kaip fantastiškai atrodyt...  wub.gif

o, geras, globusyt, net nesusimąsčiau kad tokie gali būt.. ačiū  4u.gif

mur' miaw - fotkytė sugraužė tavo grožį... verysad.gif



aha zinau bet jau nebeturiu tos sages kad perfotografuociau smile.gif
Papildyta:
as ir dar viena turiu smile.gif sage bet man ji kazkodel nelabai 4u.gif user posted image
Atsakyti
teip, bet mūsų spalviniai skoniai skiriasi, tad čia jau nebediskutuotini tokie dalykai.. Užtat abi pritariam, kad pagaminta labai kruopščiai ir dailiai mirksiukas.gif

QUOTE(juratata @ 2009 12 03, 12:27)
niu va kaip nuomuones skiriasi  smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 03 gruodžio 2009 - 13:08
Saulute daili sage, tikrai labai kruopsciai padaryta, tik vat jei man leistu savo trigrasi ikisti tai viena spalvele isimciau is visu karoliuku 4u.gif

Murmiau idomaii sugalvota sage, bet man atrodo dar geriau atrodytu jei karoliukai tiesiog lygiau guletu wink.gif


Dziaugiuso, kad visos susitaikem lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
mur'miaw, manau kad čia tiesiog nesulipo apdaila, sendinimas, paveikslėlis ir spalvos - tiesiog būna taip, ir tiesiog lengviausiai bent man tokios dilemos išsisprendžia išskirsčius apdailą kažkokiam kitam motyvui, motyvui pritaikius kitą apdailą ir pan.

bet pritariu EditaiR - apvalioj sagėj nesižiūri kreivas karoliukų apipynimas, ir net kūrybine netvarka nelabai pasiaiškina tai hihihi.gif
Atsakyti
mirksiukas.gif supratau
Atsakyti
Aš tai ir kartais padarau sagę, paguli ji kurį laiką , jei neprilimpa , tai viska perdarau iš naujo mirksiukas.gif
Svarbiausiai kad man patiktu rolleyes.gif
Atsakyti
noriu parodyti nauja darbeli-uzsakymeli 4u.gif
cia salia ideja ir stai kas gavos wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 03, 09:38)

pritariu Sinderelai - kad nesimatytų valas, reikia stengtis karoliukus prisiuvinėti taip, kad skylutės būtų iš šonų  mirksiukas.gif o jei jau nori slėpt, tada smulkus biseriukas visada praverčia.

jūs čia kaip susitarusios su bazuka  biggrin.gif beje, man įdomu techninė tokia smulkmena - krašteliuose tokie biconiukai juodi - o jų skylutė ne per vidurį eina? Nes nematau ant galo nei karoliuko, nei valo (nebent kitoj pusėj apdairiai paslėpei hihihi.gif )


Jo aš kai pamačiau pradžiai maniau,kad o ir vėl mano,o po to tik į spalvas pažiūrėjau lotuliukas.gif
Kas liečia biseriuko įkišima,o tai nebus perdaug visko,kaip koks gūzas,aš kažkodėl manau ,kad blogai išdėliojau g.gif Nalabai supratau sakinio "reikia stengtis karoliukus prisiuvinėti taip, kad skylutės būtų iš šonų" ax.gif

O jei apie tuos įdomius karoliukus,tai čia yra swarovskio biconiukai pakabukai kodu 6301 mirksiukas.gif

Atsakyti
jei imsi labai smulkų biseriuką - pvz, 15 numerio - tikrai nebus perdaug. Žinoma, spalvą reikia atitaikyti - arba imti bespalvį.

o dėl karoliukų siuvimo - skylučių nesimatys, jei skylutės bus atsuktos horizontaliai - na kaip būna kad suverti vėrinukai. Nes kai skylutė žiūri į viršų, natūralu, kad matosi valas.
Ar aiškiau pasakiau? smile.gif

QUOTE(buzuka @ 2009 12 03, 19:10)
Kas liečia biseriuko įkišima,o tai nebus perdaug visko,kaip koks gūzas,aš kažkodėl manau ,kad blogai išdėliojau g.gif Nalabai supratau sakinio "reikia stengtis karoliukus prisiuvinėti taip, kad skylutės būtų iš šonų" ax.gif


Atsakyti
Supratau 4u.gif
Atsakyti
Naujas darbelis 2in1 thumbup.gif
Galima atskirai nesiot kaip sage ir perverus juostele kaip pakabuka mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti