Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

ach, o jau būčiau klausus kur tokį akmenėlį radai.. vienoj užsienio parduotuvėj labai gražių matinių juodų agatų su lakuotais raštais buvau radus, tai pamislijau, kad gal čia pas tave irgi toks variantas.. ax.gif

QUOTE(mur`miaw @ 2009 12 03, 09:23)
ne ten ne akmuo smile.gif labai grazia saga pamaciau ir pagalvojau kad turetu visai nieko atrodyti smile.gif 

Atsakyti
labas rytas! grazus rytas siandien! visoms kurybingu minciu ir geros nuotaikos linkiu! ypac Giagutei! biggrin.gif biggrin.gif na visoms visoms.juokauju 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo superEglius: 03 gruodžio 2009 - 09:47
QUOTE(Giagute @ 2009 12 03, 09:36)
ach, o jau būčiau klausus kur tokį akmenėlį radai.. vienoj užsienio parduotuvėj labai gražių matinių juodų agatų su lakuotais raštais buvau radus, tai pamislijau, kad gal čia pas tave irgi toks variantas..  ax.gif




o apsimoka siusti is uzsienio parduotuves ? 4u.gif
Atsakyti
Žiūrint ką ir iš kur.. Aš pati beveik viską iš užsienio e-shop'ų siunčiuosi - visgi LT skurdokas pasirinkimas, jei nori neįprastesnių ar tiesiog kitokių medžiagų. Tiesa, minusas tas, kad reikia laukti - tad kai prireikia "ant karštųjų", tenka LT ekonomiką remt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 03, 10:19)
Žiūrint ką ir iš kur.. Aš pati beveik viską iš užsienio e-shop'ų siunčiuosi - visgi LT skurdokas pasirinkimas, jei nori neįprastesnių ar tiesiog kitokių medžiagų. Tiesa, minusas tas, kad reikia laukti - tad kai prireikia "ant karštųjų", tenka LT ekonomiką remt  biggrin.gif


o kuri geriausia parduotuve ? bejek aip su apmokejimais ten ?
Atsakyti
geriausios, deja, nėra verysad.gif tad ir rankiojuosi iš skirtingų vis..
apmokėjimą darau per paypal.

bet man rods, čia jau poster_offtopic.gif gavosi, nors SM tokios temos apie parduotuves iš užsienio nėr g.gif apsilankyk auksarankių forume, ten atskiras forumas apie siuntimusis iš užsienio yra.
Atsakyti
Kazkas klause, kam mes rodomes darbus... Manau, kad kartais norisi pasidziaugti kad kazkas gavosi ir su kitais pasidalinti tuo dziaugsmu, kartais pasigirti ka sugebam, kartais patarima isgirsti, bet turbut niekas nededa tam, kad isgirstu kokia negrazi ar panasiai biggrin.gif
Cia, kad nebutu vien snekos idedu pasigirti tongue.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 03, 11:11)
geriausios, deja, nėra  verysad.gif tad ir rankiojuosi iš skirtingų vis..
apmokėjimą darau per paypal.

bet man rods, čia jau poster_offtopic.gif  gavosi, nors SM tokios temos apie parduotuves iš užsienio nėr  g.gif  apsilankyk auksarankių forume, ten atskiras forumas apie siuntimusis iš užsienio yra.


aciu 4u.gif 4u.gif
bandziau as su kamejom bet man jos atrodo visos kaip is konvejerio kazkuom panasios, idomesniu viduriuku ne taip jau ir daug kur galima rasti smile.gif pvz cia irgi saga user posted image
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2009 12 03, 11:29)
...



sage matos tvarkingai padaryta, karoliukai lygiai graziai susiuti, bet spalvos man nepatinka... per daug ju, margumynas truputi.
ir prasom neuzpykti, tiesiog issakau savo nuomuone...

Atsakyti
As ir nepykstu, nes zinau, kad margumynas, cia dar margiau turejo buti, tik karoliuku pritrukau. lotuliukas.gif O realybej ji dar ryskesne...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saullute: 03 gruodžio 2009 - 12:06
QUOTE(Giagute @ 2009 12 03, 08:38)
JE-ZAU MA-RI-JA mergos, kokį čia turgų padarėt?  blink.gif Kaip sekmadienį prie bažnyčios... ačiū be abejo už reklamą ir dėmesį... bet liežuviais kapodamos net nebepastebėjot, kad yra merginų, kurios ir savo darbus parodė doh.gif matyt Giagute visoms žymiai svarbesnis gyvenime įvykis...
pritariu Sinderelai - kad nesimatytų valas, reikia stengtis karoliukus prisiuvinėti taip, kad skylutės būtų iš šonų  mirksiukas.gif o jei jau nori slėpt, tada smulkus biseriukas visada praverčia.
Labai patiko viduriukas - ten akmuo toks?  bigsmile.gif ir dar - pas tave čia viskas ok, bet man rodos, kad lengviau būna aplink viduriuką siūt karolėlius, kai pagrinde yra stambesni, o ant jo - smulkesni karolėliai.
jūs čia kaip susitarusios su bazuka  biggrin.gif beje, man įdomu techninė tokia smulkmena - krašteliuose tokie biconiukai juodi - o jų skylutė ne per vidurį eina? Nes nematau ant galo nei karoliuko, nei valo (nebent kitoj pusėj apdairiai paslėpei hihihi.gif )

Sinderella neužpyks manau, bet ten ne bikoniukai, o vadinami ežiukai berods. Jų skylutė viršuje (na kaip ir lašelių viršuj per šoną)
Atsakyti
saullute, man tai dabar, kai dienos pilkos, taip smagiai atrodo tas margumynas bigsmile.gif spalvų pritariu, laaabai daug, bet jos "klijuojasi" su paveikslėliu visgi.. o ant kokios juodos palaidinės turėtų griūk negyvas kaip fantastiškai atrodyt... wub.gif

o, geras, globusyt, net nesusimąsčiau kad tokie gali būt.. ačiū 4u.gif

mur' miaw - fotkytė sugraužė tavo grožį... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 03 gruodžio 2009 - 12:28