Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 21:29)
O man mano darbai gražiausi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Jei rimtai, tai visų sagės yra vienaip ar kitaip gražios, vienos labiau įvaldžiusios techniką, kitos mažiau, bet tai nereiškia, kad tos, kurios technika šlubuoja, sukurtos sagytės yra negražios. Galų gale grožio samprata juk pas kiekvieną iš mūsų yra skirtinga smile.gif Man pvz visiškai nepatinka sagės su moterų motyvais, nes mano įsitikinimu nešioti svetimo žmogaus atvaizdą tolygu savintis ar užprogramuotai gyventi toje sagėje pavaizduoto žmogaus likimą...  doh.gif  Čia mano problemos, aš prietaringa esu ir tiek. Bet kai pasižiūriu, tai daugelis moterų tiesiog dievina sages su damomis, Marilyn Monroe ir pan. Bet aš niekada nesakau, kad sagės su damomis yra negražios. Kiekviena juk pagal save vertiname. Giagute jau yra minėjusi, kad ji vertina tikslumą, formos ir spalvos išlaikymą, kokybę. Tai ji pagal šiuos kriterijus ir vertina kitų žmonių padarytus darbus  4u.gif  Kitos gal ne tiek dėmesio teikia sagės atlikimo technikai ir jos kokybei, bet žiūri tarkim į bendrą vaizdą, gal speialiai ieško netaisyklingos formos ir sprendimų. Kūryba - žmogaus skonio išraiška, o mūsų visų skoniai skirtingi  4u.gif  Ir tas žodis "kritika" turėtų būti pakeistas į žodį "patarimai", nes jei atvirai, tai niekas neturi teisės kritikuoti kažkieno tai kūrinį nežinodamas koks buvo to kūrinio užmanymas, kokia kūrinio kūrimo proceso eiga..  ax.gif  Na bent jau mano mąstymas toks...

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 21:43)
Tikri menininkai į kritiką visiškai nekreipia dėmesio, nes jie tiki tuo, ką daro  4u.gif O tie, kurie netiki, laukia kritikos, ją vertina - priima arba nepriima, arba laukia palaikymo, kad pagliau pradėtų tikėti tuo, ką daro smile.gif

Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(superEglius @ 2009 12 02, 15:24)
tai as apie ji ir galvojau kai rasiau sita fraze.labai uzkabino  thumbup.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

nes Giagute pamego kabinetis prie visu.  cool.gif



Lyderio pozicija duoda galios daryti tam tikrus veiksmus smile.gif nenugincysiu kad man Giagute gana profesionali kureja tarp visu cia smile.gif tiek menine tiek kokybine prasme:)bet viskam yra ribos, susilaikymas nuo kai kuriu pasakymu vertingas ir ismintingas sprendimas taipogi smile.gif as pati daug ka nutyliu, nes nesijauciu kokia ale baisuline segiu kureja dar:)
na cia mano nuomone prasau nesikabineti tongue.gif smile.gif
Bukime draugiskos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 12 02, 23:36)
Lyderio pozicija duoda galios daryti tam tikrus veiksmus smile.gif nenugincysiu kad man Giagute gana profesionali kureja tarp visu cia  smile.gif tiek menine tiek kokybine prasme:)bet viskam yra ribos, susilaikymas nuo kai kuriu pasakymu vertingas ir ismintingas sprendimas taipogi smile.gif as pati daug ka nutyliu, nes nesijauciu kokia ale baisuline segiu kureja dar:)
na cia mano nuomone prasau nesikabineti tongue.gif  smile.gif
Bukime draugiskos wub.gif

vot! labanaktis koleges tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Oooo, kokios diskusijos....
Mylim mes visą tą grožį vienaip ar kitaip...Mes gi žmonės, o dar plius moterys....Manau, daugiau nieko nebepridėsiu...
Atsakyti
QUOTE(dalitavit @ 2009 12 02, 22:36)
Lyderio pozicija duoda galios daryti tam tikrus veiksmus smile.gif nenugincysiu kad man Giagute gana profesionali kureja tarp visu cia  smile.gif tiek menine tiek kokybine prasme:)bet viskam yra ribos, susilaikymas nuo kai kuriu pasakymu vertingas ir ismintingas sprendimas taipogi smile.gif as pati daug ka nutyliu, nes nesijauciu kokia ale baisuline segiu kureja dar:)
na cia mano nuomone prasau nesikabineti tongue.gif  smile.gif
Bukime draugiskos wub.gif



seku šią temą iš šalies ir net juokinga kartais darosi biggrin.gif Viską perskaičiau, bet nepastebėjau, kad konkrečiai ir ta pati Giagute būtų peržengus ribas.
Šiuo atveju tiesiog padarė tai, ko norėjo kūrėja - pasidalino savo nuomone. Bet panašu, kad dauguma, prašydamos nuomonės, vėlgi nori išgirsti tik "ach, och nuostabu, nerealu, nepakartojama" ir t.t. O visa kita, kas yra bent kiek kitaip nei pats kūrėjas įsivaizduoja - jau ribų peržengimas komentuojant? blink.gif Aišku, mūsų skonis visų skirtingas ir gražu/negražu subjektyvu, bet iš esmės jei nesinori išgirsti kitokios nuomonės, tai kam tada jos prašyti? biggrin.gif Iškart sakykit, kad priimat tik liaupses ir niekas nesikabins rolleyes.gif
Atsakyti
Čia tuoj bus kaip pagyrų puodas , kas gražiau ir daugiau pagirs kad tik parašytu papildoma žinutę ir pakeistu statusą naujoko i patyrusio , už tad ir komentuoja : thumbup.gif , wub.gif , 4u.gif
Man tai nepatinka tos nerealios pagyros.
Atsakyti
JE-ZAU MA-RI-JA mergos, kokį čia turgų padarėt? blink.gif Kaip sekmadienį prie bažnyčios... ačiū be abejo už reklamą ir dėmesį... bet liežuviais kapodamos net nebepastebėjot, kad yra merginų, kurios ir savo darbus parodė doh.gif matyt Giagute visoms žymiai svarbesnis gyvenime įvykis...

QUOTE
buzuka
Atėjau ir aš pasirodyt su savo pirmais blynais biggrin.gif

user posted image

user posted image


pritariu Sinderelai - kad nesimatytų valas, reikia stengtis karoliukus prisiuvinėti taip, kad skylutės būtų iš šonų mirksiukas.gif o jei jau nori slėpt, tada smulkus biseriukas visada praverčia.

QUOTE(mur`miaw @ 2009 12 02, 19:27)
Labas vakaras parodysiu ir as  dar viena savo  smile.gif
user posted image


Labai patiko viduriukas - ten akmuo toks? bigsmile.gif ir dar - pas tave čia viskas ok, bet man rodos, kad lengviau būna aplink viduriuką siūt karolėlius, kai pagrinde yra stambesni, o ant jo - smulkesni karolėliai.

QUOTE(Sinderela @ 2009 12 02, 20:01)
rodau savo. sian sukurpiau moteriskei. PAKRITIKUOKIT prasau!user posted image


jūs čia kaip susitarusios su bazuka biggrin.gif beje, man įdomu techninė tokia smulkmena - krašteliuose tokie biconiukai juodi - o jų skylutė ne per vidurį eina? Nes nematau ant galo nei karoliuko, nei valo (nebent kitoj pusėj apdairiai paslėpei hihihi.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 03 gruodžio 2009 - 08:46
Aš tada norėčiau paklausti tų, kurios nesulaukia arba nesitiki jokių pastabų/patarimų/kritikos, kodėl jūs savo sagytes čia rodote? g.gif Ar tai savotiška savireklama, ar tai noras parodyti kaip atrodo kokybiška prekė, ar dar kažkokios priežastys?.. Aš kaip suprantu čia forumas ir skirtas tam, kad parodyti savo sagę, sulaukti ir pagyrų, ir patarimų. O ne tai, kad tik į vienus vartus su visokiais 4u.gif wub.gif arba doh.gif Nelabai suprantu, jei nusibosta pagyros, tai kodėl yra toliau čia rodomi darbai? Man peršasi tik viena mintis, kad ir toliau kažkas girtų lotuliukas.gif
O tai, kad girti kitą žmogų tik dėl to, jog savo statusą SM'e pasikeisti, nu sorry - absurdas visiškas 4u.gif

Gyvenkim draugiškai 4u.gif Man kuo toliau, tuo labiau į turgų pradeda panašėti šita diskusija smile.gif
Atsakyti
Ech mergaites, gal baikti jau, man jus visos cia vienodai geros. Ar norim cia pardotyi kuri protingesne ir labiau astresni liezuvi turi? wink.gif

Kritika yra i nauda, bet - protinga ir pagrysta kritika wink.gif

Buzuka, Murmiau, Giagute labai grazios sages 4u.gif



Atsakyti
[quote=Giagute,2009 12 03, 08:38]

Labai patiko viduriukas - ten akmuo toks? bigsmile.gif ir dar - pas tave čia viskas ok, bet man rodos, kad lengviau būna aplink viduriuką siūt karolėlius, kai pagrinde yra stambesni, o ant jo - smulkesni karolėliai.



Labas rytas 4u.gif
ne ten ne akmuo smile.gif labai grazia saga pamaciau ir pagalvojau kad turetu visai nieko atrodyti smile.gif o as siaip visada ir darydavau po apacia didesni ant virsaus smulkesnis biseris tik si karta raudonu neturejau smulkiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mur`miaw @ 2009 12 03, 10:23)
ne ten ne akmuo smile.gif labai grazia saga pamaciau ir pagalvojau kad turetu visai nieko atrodyti smile.gif


Kaip išradinga thumbup.gif
Atsakyti