Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(lukasta @ 2009 12 02, 19:37)
o man nepasiūlė po mažiau, tai ėmiau įpakavimais  doh.gif


O man atvirkščiai - norisi, kad įpkavimai kuo didesni būtų ir kuo daugiau gramų lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Atėjau ir aš pasirodyt su savo pirmais blynais biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas vakaras parodysiu ir as dar viena savo smile.gif na man tai svarbiausia kad man paciai ji grazi o kiek zmoniu tiek ir nuomoniu smile.gif beje gi normalu ir negali buti kad visiems turi patikti darbelis smile.gif as ne profesionalas tik megejas user posted image 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif druzja davajte zit druzna mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Buzuka, labai gražios sagės - burbulytės 4u.gif
Mur`miaw, ką čia šneki? Superine sagė 4u.gif wub.gif wub.gif

Jeigu atvirai, tai man tie nukrypimai nuo "normos" labai patinka. Jaučiasi, kad darbelis šiltas, rankomis atliktas, kad kiekviens net ir nelabai lygiai prisiūtas karoliukas buvo rankdarbietės pirštais apčiupinėtas, priderintas, susiųtas... Tokie darbeliai tiesiog savo sielą turi. O kai viskas per duag idealiai atrodo, tai man kvepia mašiniškumu, tokios šilumos jau nebespinduliuoja. g.gif blush2.gif Čia tik mano nuomonė, kažko konkrečiai neturėjau, įžeisti taip pat nieko nenoriu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 20:37)
Buzuka, labai gražios sagės - burbulytės  4u.gif


Vat kas man nepatinka ,kad matos valas,bet kaip visa tai paslėpt,dar technikos neišlavinau,bet su laiku pramoksiu viską paslėpt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buzuka @ 2009 12 02, 20:41)
Vat kas man nepatinka ,kad matos valas,bet kaip visa tai paslėpt,dar technikos neišlavinau,bet su laiku pramoksiu viską paslėpt ax.gif


Oj nežinau šito, gal net ne visada įmanoma tą valą paslėpti?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 11 30, 16:04)
Pačiu dekupažu nenustebinsi, bet gali būti ryški savo darbų atlikimo technika, kompozicija, spalvų pajautimu ir net foto kokybe (nes pripažinkim, gyvos prekybos labai mažėja šiais laikais, tad tas labai svarbu).

O dėl naujų idėjų - ilgai pranašas nebūsi. Pvz. kad ir naujai suderinus tą patį dekupažą su natūraliais akmenimis, nereikia laukti net poros savaičių ir aplink kaip grybai pradeda dygti tokios pačios stilistikos darbai. Tad tada ir lieka tik kokybė ir įdirbis, kas skiria iš kitų - bet tai pasakytina apie bet kokius darbus, kuriems priemonės ir medžiagos yra lengvai prieinamos.

O dekupažo niekas nenuvalkiojo - tiesiog rinką užplūdo prastos kokybės mėgėjiški darbai, ir tai paprasčiausiai vargina.

Bet vien dėl to aš tikrai nenustosiu dirbti ir rodytis  biggrin.gif



Nu liuksiskai pasakyta thumbup.gif pirma ir antra sages labai grazios o sege su karnavaline kauke tai aukstasis pilotazas wub.gif wub.gif
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 12:32)
Noriu ir aš parodyti savo naują sagytę-žvaigždelę  

wub.gif

rodau savo. sian sukurpiau moteriskei. PAKRITIKUOKIT prasau!user posted image

P.S kaip man patinka kai uzverda cia tokios siltai karstos diskusijos thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(buzuka @ 2009 12 02, 20:41)
Vat kas man nepatinka ,kad matos valas,bet kaip visa tai paslėpt,dar technikos neišlavinau,bet su laiku pramoksiu viską paslėpt ax.gif


buzuka smulkiu biseriuku siulai vala slept ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sinderela: 02 gruodžio 2009 - 19:59
Čia gal foto ji didelė,bet naudojau mažus karoliukus,nors palyginus su biseriu ,jei dideli skaitos g.gif
Atsakyti
pasisakysiu dar savo nuomone smile.gif bet cia tik mano nuomone smile.gif taigi Giagutes sages man asmeniskai labai grazios, kai pasiziuriu net seile nutysta, iki jos man dar toli, bet yra daug cia pasirodanciu su labai graziomis sagemis, pvz aistienes be galo grazios sages, ingusios lygtais toks nikas irgi labai grazios ir daugelio kitu smile.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mur`miaw: 02 gruodžio 2009 - 20:14
QUOTE(mur`miaw @ 2009 12 02, 21:12)
pasisakysiu dar savo nuomone smile.gif bet cia tik mano nuomone smile.gif taigi Gegutes sages man asmeniskai labai grazios, kai pasiziuriu net seile nutysta, iki jos man dar toli, bet yra daug cia pasirodanciu su labai graziomis sagemis, pvz aistienes be galo grazios sages, ingusios lygtais toks nikas irgi labai grazios ir daugelio kitu smile.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


O man mano darbai gražiausi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jei rimtai, tai visų sagės yra vienaip ar kitaip gražios, vienos labiau įvaldžiusios techniką, kitos mažiau, bet tai nereiškia, kad tos, kurios technika šlubuoja, sukurtos sagytės yra negražios. Galų gale grožio samprata juk pas kiekvieną iš mūsų yra skirtinga smile.gif Man pvz visiškai nepatinka sagės su moterų motyvais, nes mano įsitikinimu nešioti svetimo žmogaus atvaizdą tolygu savintis ar užprogramuotai gyventi toje sagėje pavaizduoto žmogaus likimą... doh.gif Čia mano problemos, aš prietaringa esu ir tiek. Bet kai pasižiūriu, tai daugelis moterų tiesiog dievina sages su damomis, Marilyn Monroe ir pan. Bet aš niekada nesakau, kad sagės su damomis yra negražios. Kiekviena juk pagal save vertiname. Giagute jau yra minėjusi, kad ji vertina tikslumą, formos ir spalvos išlaikymą, kokybę. Tai ji pagal šiuos kriterijus ir vertina kitų žmonių padarytus darbus 4u.gif Kitos gal ne tiek dėmesio teikia sagės atlikimo technikai ir jos kokybei, bet žiūri tarkim į bendrą vaizdą, gal speialiai ieško netaisyklingos formos ir sprendimų. Kūryba - žmogaus skonio išraiška, o mūsų visų skoniai skirtingi 4u.gif Ir tas žodis "kritika" turėtų būti pakeistas į žodį "patarimai", nes jei atvirai, tai niekas neturi teisės kritikuoti kažkieno tai kūrinį nežinodamas koks buvo to kūrinio užmanymas, kokia kūrinio kūrimo proceso eiga.. ax.gif Na bent jau mano mąstymas toks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zivivi: 02 gruodžio 2009 - 20:30
Aš čia įsipiešiau su savo sagėm,bet pasakysiu Menas yra priimt kritiką kokia ji bebūtų,ir jei tau labai gražu,tai nereiškia,kad kitiem gražu.O jei tu priimi kritika sveikai,be išsišokimo,tai vadinas esi menininkas biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buzuka @ 2009 12 02, 21:37)
Aš čia įsipiešiau su savo sagėm,bet pasakysiu Menas yra priimt kritiką kokia ji bebūtų,ir jei tau labai gražu,tai nereiškia,kad kitiem gražu.O jei tu priimi kritika sveikai,be išsišokimo,tai vadinas esi menininkas biggrin.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Tikri menininkai į kritiką visiškai nekreipia dėmesio, nes jie tiki tuo, ką daro 4u.gif O tie, kurie netiki, laukia kritikos, ją vertina - priima arba nepriima, arba laukia palaikymo, kad pagliau pradėtų tikėti tuo, ką daro smile.gif
Atsakyti