Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Nu Barsiles sages tiesiog apakau, tiek derinciu spalvu, tiek formu tiek grozio, apsisuko galva wub.gif wub.gif wub.gif

As tai imesiu savo tokia kuklesne pirmaja mano daryta sage blush2.gif , bet su marskinukais po kakliuku atrodo dailai rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
EditaR, labai graži thumbup.gif Net nepasakyčiau, kad pirma smile.gif
Atsakyti
Aciu tau Cindy, palengveja kai auksarankes ivertina bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(EditaR @ 2009 10 12, 13:57)
Nu Barsiles sages tiesiog apakau, tiek derinciu spalvu, tiek formu tiek grozio, apsisuko galva  wub.gif  wub.gif  wub.gif

As tai imesiu savo tokia kuklesne pirmaja mano daryta sage blush2.gif , bet su marskinukais po kakliuku atrodo dailai    rolleyes.gif

aciu uz pagyras,prizadu kai padarysiu,ikelsiu butinai dar,bet kazko retai uzeina noras jas gaminti doh.gif

o tavo tikrai tokia kukli,labai patiko,nes primena geles zieda,puikiai padirbeta,man kazko neina paprastu pagaminti,visad perkraunu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2009 10 11, 18:42)
moment crystal. 4u.gif


Kur tuos klijus perki ?
Atsakyti
http://audra.ucoz.ru 4u.gif

pabandžiau blush2.gif
Papildyta:
nesigauna ikelt nuotraukos blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2009 09 29, 20:26)
parodau ir as savo paskutine sage
user posted image



Dabar perziurejau dar Pacific labai patiko sege wub.gif
Atsakyti
Sagutė
Karoliukai, liuminoscentiniai karoliukai, biseris, organza.
Matmenys: 5,5cm x 6 cm
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Angelina 2007 @ 2009 10 14, 15:39)
Sagutė
Karoliukai, liuminoscentiniai karoliukai, biseris, organza.

labai grazi sage,tokia subtili g.gif
Atsakyti
Angelina man irgi daili, bet kaskaip noretusi, kadvidurinis akmenelis butu daugiau islindes i virsu nei biseriukai ant jo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-barsyle- @ 2009 10 14, 16:12)
labai grazi sage,tokia subtili g.gif



QUOTE(EditaR @ 2009 10 14, 16:14)
Angelina man irgi daili, bet kaskaip noretusi, kadvidurinis akmenelis butu daugiau islindes i virsu nei biseriukai ant jo blush2.gif


Dariau is karoliuku likuciu, pradziai buvo sugalvota visai kitaip, bet darbo eigoje visi karoliukai jau taip susideste ax.gif
Atsakyti