Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(Giagute @ 2009 12 02, 15:20)
Beje, merginos, kas iš rankdarbiai.com užsisakinėja - o jūs žinojot, kad vietoj viską galima atsiimt? t.y. Vilniuj?.. blink.gif  Ot atradimą šiandien padariau, net pačiai juokas ima - nes prieš tai visąlaik siunčiausi kaip kvailelė iš Vilniaus į Vilnių  lotuliukas.gif

man tai buvo didesnis nustebimas, kad atsiimti reikia eiti į Valstybinę mokesčių inspekciją lotuliukas.gif (ten tam pastate jie įsikūrę)
Atsakyti
Darydama užsakymą komentaruose tiesiog parašyk, kad norėtum prekes atsiimti Vilniuje, ir gausi laišką po kurio laiko su nurodymais kur ir kaip.

Parduotuvės jie išties neturi, kaip suprantu, tiesiog susitartum kažkur susitikti su viena iš e-parduotuvę administruojančių merginų ir pasiimtum prekes.
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 02, 16:20)
Beje, merginos, kas iš rankdarbiai.com užsisakinėja - o jūs žinojot, kad vietoj viską galima atsiimt? t.y. Vilniuj?.. blink.gif  Ot atradimą šiandien padariau, net pačiai juokas ima - nes prieš tai visąlaik siunčiausi kaip kvailelė iš Vilniaus į Vilnių  lotuliukas.gif

as tai nezinojau,bet paskaiciavus man tai tas pats gautus,kol nuvaziuosiu pirmyn atgal,talonams tiek pat isleisiu.o pastas mano name yra,jei iki duru neatnesa.
Atsakyti
Aš tai prie žalio tilto atsiimt susitariau hihihi.gif bet įtariu kad nupurtyt turėjo pamačius VMI lotuliukas.gif

QUOTE(rudens-vaikas @ 2009 12 02, 15:28)
man tai buvo didesnis nustebimas, kad atsiimti reikia eiti į Valstybinę mokesčių inspekciją  lotuliukas.gif (ten tam pastate jie įsikūrę)

Atsakyti
O, geras..
Aš kaip tik pirmadienį dariausi iš jų užsakymą...
Irgi nustebau, kad VIlnius vilnius... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(superEglius @ 2009 12 02, 16:30)
bet paskaiciavus man tai tas pats gautus,kol nuvaziuosiu pirmyn atgal,talonams tiek pat isleisiu.o pastas mano name yra,jei iki duru neatnesa.


Tai va ir aš galvoju doh.gif Grūdaliokis paskui neaišku kur, o čia man tiesiai į rankas atneša biggrin.gif Dar aš kai iš darbo sunkiai išeiti galiu... tai turbut pasiliksiu prie kvailelės statuso lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 17:08)
Tai va ir aš galvoju  doh.gif  Grūdaliokis paskui neaišku kur, o čia man tiesiai į rankas atneša  biggrin.gif  Dar aš kai iš darbo sunkiai išeiti galiu... tai turbut pasiliksiu prie kvailelės statuso  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

jeje,me too lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 16:08)
Tai va ir aš galvoju  doh.gif  Grūdaliokis paskui neaišku kur, o čia man tiesiai į rankas atneša  biggrin.gif  Dar aš kai iš darbo sunkiai išeiti galiu... tai turbut pasiliksiu prie kvailelės statuso  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o aš šiandien nuėjau ir pasiėmiau. žinau kur, nes jau ne pirmą kartą einu (turiu mėnesinį bilietą, tai talonėliai nekainuoja smile.gif ).

Zivivi, o tu pabandyk nueiti į parduotuvę Pylimo 38, ten prekiauja čekišku Jablonex biseriu: 50g - 7 lt, 30 g - 4,50 lt, 10g - 1,50 lt.; žodžiu ten taip pas juos supakuota. tikrai nebloga kokybė, juodo yra (prieš sav. buvo smile.gif ) 3 dydžių, paties mažiausio - kaip aguonų grūdeliai, vidutinio, ir tokio nemažo - panašaus kaip japoniško Nr.6
gaila, bet mažesniais kiekiais mažesnis pasirinkimas, tai teko didelius įpakavimus kai kurių pirkt, nežinau kada tokius kiekius sunaudosiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lukasta @ 2009 12 02, 18:03)
o aš šiandien nuėjau ir pasiėmiau. žinau kur, nes jau ne pirmą kartą einu (turiu mėnesinį bilietą, tai talonėliai nekainuoja  smile.gif ).

Zivivi, o tu pabandyk nueiti į parduotuvę Pylimo 38, ten prekiauja čekišku Jablonex biseriu: 50g - 7 lt, 30 g - 4,50 lt, 10g - 1,50 lt.; žodžiu ten taip pas juos supakuota. tikrai nebloga kokybė, juodo yra (prieš sav. buvo  smile.gif  ) 3 dydžių, paties mažiausio - kaip aguonų grūdeliai, vidutinio, ir tokio nemažo - panašaus kaip japoniško Nr.6
gaila, bet mažesniais kiekiais mažesnis pasirinkimas, tai teko didelius įpakavimus kai kurių pirkt, nežinau kada tokius kiekius sunaudosiu  lotuliukas.gif

as sitoj parduotuvej irgi biseri perku,tai sake jei noriu mazesni kieki,nevisa maiseli,tai gali atsvert.o kokybe tikrai man patinka.ir spalvos.o dar Jablonex biseris yra akmeneliai.com Pilies g-vej. 50gr-6,50.
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 16:08)
Tai va ir aš galvoju  doh.gif  Grūdaliokis paskui neaišku kur, o čia man tiesiai į rankas atneša  biggrin.gif  Dar aš kai iš darbo sunkiai išeiti galiu... tai turbut pasiliksiu prie kvailelės statuso  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

na, čia kam kaip geriau smile.gif
man tai patinka ten nuėjus dar gyvai naujienas apžiūrėt (nes nuotraukoj ne visada taip atrodo kaip realybėj), nes ten merginos visą kambariuką pilną pilną karoliukų ir detalių turi biggrin.gif
Atsakyti
Reiks kuri savaitgali paskirti shoppingui su isejimu i miesta smile.gif Merginos, as prie progos dar paklausiu, o jus sagiu uzsegimus ir specialiai kazkur perkate? As siandien Madoj nusipirkau, bet tokie net nezinau.. ne tokie patvarus pasirode, tai daug ir neemiau g.gif Kur kokybiskiausi uzsegimai buna?
Atsakyti
QUOTE(superEglius @ 2009 12 02, 17:27)
as sitoj parduotuvej irgi biseri perku,tai sake jei noriu mazesni kieki,nevisa maiseli,tai gali atsvert.o kokybe tikrai man patinka.ir spalvos.o dar Jablonex biseris yra akmeneliai.com Pilies g-vej. 50gr-6,50.

o man nepasiūlė po mažiau, tai ėmiau įpakavimais doh.gif
Atsakyti