Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(Giagute @ 2009 12 02, 15:06)
pabandyk biseriuką iš mvstudija.lt ar rankdarbiai.com japonišką (ir kaip matau, ten lyg 8 dydis pas tave) - nenusivilsi  mirksiukas.gif
Kas ten pasakė, kad ginče gimsta teisybė?  lotuliukas.gif


Tai va aš iš mvstudijos užsisakiau visokių karoliukų, bet va būtent juodos spalvos 6 numerio ir nėra pas juos (apvalaus japoniško TOHO biserio)... O rankdarbiuose aš dar bandau išsiaiškinti, kurio dydžio biseris atitinka japonišką. Man su tais dydžiais makaluojasi šiek tiek, o dar kai realiai nematai ir negali dydžio įvertinti.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 02, 15:29)
lotuliukas.gif nes Giagutei pabodo liaupsės ir ji vienintelė pradėjo kritikuot - kas yra pasirodo baisus daiktas šiais laikais.. tad dabar kelios merginos labai kabinėjasi prie kiekvienos Giagutes kritikos ir bando visaip kaip perauklėti į saldžiabalsį paukštelį.. deja deja, Giagute ir ne vien gerus linkėjimus gali iškukuot  tongue.gif


nes is Giagutes kritikos ir komentaru atrodo kad jos vieninteles darbai verti demesio,visa kita-nelyyyyygis ! nereik taip nosytes riest doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo superEglius: 02 gruodžio 2009 - 14:38
"Na vkus i cvet druzei net"

Beje, aš irgi prisidedu prie to, kad čia girdimos tik oi, ai....Negi mes tokios atbukusios, kad tik tiek matom... KOdėl skaitoma, kad kritika tai jau kabinėjimasis...Man kartais nesinori dėti savo darbelių, nes vis tiek nieks nepasakys tiesos.....
Taip, reikia palaikymo, pagyrų, bet nemanau, kad tai pagrindinis paskatinimas tobullėti....

O kas ką baigusi - iš viso ne esminis dalykas...
Skonis arba yra arba nėra - jokia aukštoji ar kita mookykla to nepakeis... mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif


Atsakyti
6-o? blink.gif tai kokio dydžio tavo sagės? g.gif

šiaip čia mes jau kažkada kalbėjom - kuo mažesnis numeriukas, tuo didesni karoliukai. Japoniški karoliukai turi vienodą žymėjimo sistemą, tad ar mvstudijoj, ar rankdarbiuose tokip pat dydžio karoliukus gaut turėtum.

Šeštą dydį rankdarbiai turi tokį: http://www.rankdarbi...2_23_50_174_210

QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 14:34)
Tai va aš iš mvstudijos užsisakiau visokių karoliukų, bet va būtent juodos spalvos 6 numerio ir nėra pas juos (apvalaus japoniško TOHO biserio)... O rankdarbiuose aš dar bandau išsiaiškinti, kurio dydžio biseris atitinka japonišką. Man su tais dydžiais makaluojasi šiek tiek, o dar kai realiai nematai ir negali dydžio įvertinti.. doh.gif


Papildyta:
Man rodos tau dar pačiai nepavyksta niekaip pamiršti tos nuoskaudos, kuomet sukritikavau tavo darbą...bet neverta čia net gilintis...

o jei norit kritikuoti mano darbus - prašom, laukiu jau gerą pusmetį, tik kažkaip niekaip nesulaukiu...

QUOTE(superEglius @ 2009 12 02, 14:38)
nes is Giagutes kritikos ir komentaru atrodo kad jos vieninteles darbai verti demesio,visa kita-nelyyyyygis ! nereik taip nosytes riest  doh.gif  mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 02, 15:47)

Man rodos tau dar pačiai nepavyksta niekaip pamiršti tos nuoskaudos, kuomet sukritikavau tavo darbą...bet neverta čia net gilintis...

o jei norit kritikuoti mano darbus - prašom, laukiu jau gerą pusmetį, tik kažkaip niekaip nesulaukiu...

as ir sakau,nereik nosytes riest cool.gif
Atsakyti
oi kaip cis karsta pasidare... blink.gif
Atsakyti
kad nebekarsta.nebeidomu .einu sunu migdyt geriau.
Atsakyti
Ne karšta, tik sušilo truputį mirksiukas.gif

prašom - lai kritika liejasi laisvai - nauja sagytė iš karnavalinių kaukių kolekcijos...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 02, 14:57)
Ne karšta, tik sušilo truputį  mirksiukas.gif
prašom - lai kritika liejasi laisvai - nauja sagytė iš karnavalinių kaukių kolekcijos...


Nu aš nigaliu, man patiko karnavalinė sagė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir niekaip negaliu prie ko nors prikibt nors ir norėtųsi, nors ir pabodo liaupsės lotuliukas.gif
Papildyta:
Beje, aš taip pat tos pačios nuomonės, kad ir kritikos bei pastebėjimų neverta užgožti, aš pati kartais nusiviliu, kad apie mano parodytą sagę niekas nė žodeliu neužsimena, pagalvoju, kad bent jau kas nors pasakytų, ką ne taip padariau ar geriau galėjau padaryt, negu visai nieko... g.gif
Na bet čia jau mano asmeninė nuomonė... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 02, 15:47)
6-o? blink.gif tai kokio dydžio tavo sagės?  g.gif

šiaip čia mes jau kažkada kalbėjom - kuo mažesnis numeriukas, tuo didesni karoliukai. Japoniški karoliukai turi vienodą žymėjimo sistemą, tad ar mvstudijoj, ar rankdarbiuose tokip pat dydžio karoliukus gaut turėtum.

Šeštą dydį rankdarbiai turi tokį: http://www.rankdarbi...2_23_50_174_210


Jo, mano sagės nemažos blush2.gif 5 cm sagės pagrindas. Bet dabar nušlaviau rankdarbius.com tai turiu įvairiausius medinius pagrindus visokių dydžių. Beja, man pačiai didesnės sagės labiau imponuoja, nei tokios miniatiatiūrinės kai būna biggrin.gif

Dėkui, Giagute, už nuorodą, einu pasinagrinėsiu detaliau ir jaučiu reiks užsakymą padaryti. Nes jau ir kitokių spalvų karoliukų pritrūkau, tai tuo pačiu reik apsiprekint viskuo. 4u.gif
Atsakyti
Beje, merginos, kas iš rankdarbiai.com užsisakinėja - o jūs žinojot, kad vietoj viską galima atsiimt? t.y. Vilniuj?.. blink.gif Ot atradimą šiandien padariau, net pačiai juokas ima - nes prieš tai visąlaik siunčiausi kaip kvailelė iš Vilniaus į Vilnių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 02, 16:20)
Beje, merginos, kas iš rankdarbiai.com užsisakinėja - o jūs žinojot, kad vietoj viską galima atsiimt? t.y. Vilniuj?.. blink.gif  Ot atradimą šiandien padariau, net pačiai juokas ima - nes prieš tai visąlaik siunčiausi kaip kvailelė iš Vilniaus į Vilnių  lotuliukas.gif


Kad jie skelbiasi, jog turi tik internetinę parduotuvę, atseit realios neturi g.gif O kurioj vietoj galima atsiimti?... Greičiausiai ir aš būsiu tokia pati kvailelė biggrin.gif
Atsakyti