Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

Pritariu Super Egliau smile.gif man irgi patiko wub.gif
P.S ta fraze "MAN PATIKO" man primena Pauliukaiti is Sok su Manimi biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Giagute as ir tik isaakiau savo nuomone, ir ka jau padarysi bet tikrai likau nsutebinta tokios kritikos is taves;)
Su menu manau cia daug kas vienaip ar kitaip susijes, juk tiek prigalvoja, tiek suderina, graziau padaro nei imantriausiose parduotuvese. Menas toks dalykas, kazkas ne visiems priimtina, ne visiems patinka viena ar kita, visais laikais del jo gincijamasi g.gif

Peace 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
O kodėl kritika iš manęs tave stebina? g.gif
Atsakyti
A todel, kad kuri man grazius dalykus, tai galvojau sutampa poziuris i grazius daiktus wink.gif 4u.gif

Gerai fsio varau darbuotis, o to per tuos jusu grozius stalas pilnas popieriu lotuliukas.gif Bet visad uzsuku paveizeti wink.gif
Savaitgali sumesiu ir savo kurybos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Gal kuri kaunietė turėtų JUODO akmens SKALDOS?

Parašykit į AŽ. Labai lauksiu! 4u.gif


Arba gal žinot kur Kaune galėčiau tokios nusipirkti?




Atsakyti
QUOTE(Giagute @ 2009 12 02, 13:18)
Labai dailus motyvas, čia taip gražiai viskas tinka.. aš dar tik karoliukų aplink vienodų paieškočiau, bet iš principo labai liux  mirksiukas.gif


Ačiū Giagute. Jo.. su tais karoliukais tai jau nieko nepadarysi doh.gif Nusipirkau nemažą maišelį šitų "kreivokų" na ir reik kažkaip išbaigti.. Įsigijau ir kokybiškų, bet mažesnių karoliukų, o va tokio dydžio juodų kažkaip neradau g.gif

QUOTE(dalitavit @ 2009 12 02, 13:41)
ZIVIVI- laabai grazi zvaigzdele wub.gif o pagrindas(viduriukas) kartoninis, medinis, modelino? tvarkingai atrodo:) wub.gif


Dėkui 4u.gif Pagrindukas medinis. Man su modelinu nelabai pavyko "susidraugaut"... Man niekaip nesigauna padaryti lygaus paviršiaus, nors kad ir kaip idealiai atrodo formą padaryčiau, lygiai iškočiočiau... man prilimpa tas modelinas prie stiklo (arba butelio arba prie pagrindo ant kurio kočioju) ir šuds gaunasi doh.gif Iškeptą šlifuoju iki negalėjimo, bet vis tiek idealiai nesigauna. Tai nutariau nevargt. Kaip sakoma, kiekvienam savo lotuliukas.gif Turiu modelino prisipirkusi dar.. gal vėl kada prisėsiu išbandyti smile.gif
Atsakyti
Kažkaip dažnokai šiuose namuose užverda aršios diskusijos tongue.gif
Labai idomu , kuom baigsis mirksiukas.gif
Manau nenorim būt visos lyg iš inkubatoriaus , kuo įdomiau tuo geriau ir spalvingiau wub.gif
Aš už ivairovę thumbup.gif
Atsakyti
pabandyk biseriuką iš mvstudija.lt ar rankdarbiai.com japonišką (ir kaip matau, ten lyg 8 dydis pas tave) - nenusivilsi mirksiukas.gif

QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 13:34)
Ačiū Giagute. Jo.. su tais karoliukais tai jau nieko nepadarysi  doh.gif  Nusipirkau nemažą maišelį šitų "kreivokų" na ir reik kažkaip išbaigti.. Įsigijau ir kokybiškų, bet mažesnių karoliukų, o va tokio dydžio juodų kažkaip neradau  g.gif 


Kas ten pasakė, kad ginče gimsta teisybė? lotuliukas.gif

QUOTE(Daivulyte @ 2009 12 02, 14:00)
Kažkaip dažnokai šiuose namuose užverda aršios diskusijos tongue.gif
Labai idomu , kuom baigsis mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2009 12 02, 14:00)
Kažkaip dažnokai šiuose namuose užverda aršios diskusijos tongue.gif
Labai idomu , kuom baigsis mirksiukas.gif
Manau nenorim būt visos lyg iš inkubatoriaus , kuo įdomiau tuo geriau ir spalvingiau wub.gif
Aš už ivairovę thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(superEglius @ 2009 12 02, 13:04)
o man tai Juratatos sagyte atvirksciai tokia asimetriskai stilinga,labai grazu,ir visai nebutina baigt meno mokykla kad grazu daikta padaryt.arba patinka arba ne. MAN PATIKO!


aciu

o beje as esu baigus Dailes akademija


QUOTE(dalitavit @ 2009 12 02, 13:16)
Pritariu Super Egliau smile.gif man irgi patiko wub.gif
P.S ta fraze "MAN PATIKO" man primena Pauliukaiti is Sok su Manimi biggrin.gif  biggrin.gif



aciu ax.gif


kazkaip kitos sureagavo labiau, nei as pati i Giagutes kritika lotuliukas.gif

Atsakyti

QUOTE(dalitavit @ 2009 12 02, 14:16)
Pritariu Super Egliau smile.gif man irgi patiko wub.gif
P.S ta fraze "MAN PATIKO" man primena Pauliukaiti is Sok su Manimi biggrin.gif  biggrin.gif

tai as apie ji ir galvojau kai rasiau sita fraze.labai uzkabino thumbup.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(juratata @ 2009 12 02, 15:23)

kazkaip kitos sureagavo labiau, nei as pati i Giagutes kritika  lotuliukas.gif

nes Giagute pamego kabinetis prie visu. cool.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif nes Giagutei pabodo liaupsės ir ji vienintelė pradėjo kritikuot - kas yra pasirodo baisus daiktas šiais laikais.. tad dabar kelios merginos labai kabinėjasi prie kiekvienos Giagutes kritikos ir bando visaip kaip perauklėti į saldžiabalsį paukštelį.. deja deja, Giagute ir ne vien gerus linkėjimus gali iškukuot tongue.gif

QUOTE(juratata @ 2009 12 02, 14:23)
kazkaip kitos sureagavo labiau, nei as pati i Giagutes kritika  lotuliukas.gif


QUOTE(superEglius @ 2009 12 02, 14:24)
nes Giagute pamego kabinetis prie visu.  cool.gif

Atsakyti