Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(Giagute @ 2009 12 02, 10:05)
juratata - aš niekad nemėgau tokios raudonos, tad nuo spalvinio derinio kritikos susilaikysiu hihihi.gif bus neobjektyvi dar..

tik va čia yra atvejis kai visko per daug, ir tas šoniukas su karolėliais ir gėlytėm visgi netinka šioj sagėj. Viduriukas per mažas kad tiek iš šono prikrautum  g.gif



doh.gif ech ta raudona visai ne tokia nuotraukoj gavos... realybej ji ne tokia ryski...
visvien labai aciu uz issakyta nuomuone.

P.S. pakeiciau foto, kazkiek arciau realybes spalvos...
Papildyta:
QUOTE(JuodaKatytė @ 2009 12 02, 10:11)
man labai gražu  wub.gif  kritikos iš manęs nesulauksi  tongue.gif tos metalinės gėlytės lb puošia sagę  4u.gif
Papildyta:
kažkaip visiškai priešingai pasisakiau  ax.gif kiek žmonių, tiek ir nuomonių...



malonu kad patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratata: 02 gruodžio 2009 - 10:16
QUOTE(juratata @ 2009 12 02, 09:51)
user posted image

ax.gif laukiu kritikos

Wau kokia grazute wub.gif
Atsakyti
Noriu ir aš parodyti savo naują sagytę-žvaigždelę wub.gif

user posted image
user posted image

Laukiu kritikos... 4u.gif
Atsakyti
As tai kazkaip nsutebu del Giagute kritikos, tikriausia tiesiog skoniai skiriasi.
Man Juratatos sagei viska puikiai dera ir proporciskai ir spalviskai, tikria garzi originali sage

Zivivi sage wub.gif
Atsakyti
grazi zvaigzdele smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės 4u.gif Nors dar gerokai toli iki tobulybės, bet man pačiai gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kemppinele @ 2009 12 02, 11:19)
Wau kokia grazute wub.gif


aciu

QUOTE(EditaR @ 2009 12 02, 11:40)
As tai kazkaip nsutebu del Giagute kritikos, tikriausia tiesiog skoniai skiriasi.
Man Juratatos sagei viska puikiai dera ir proporciskai ir spalviskai, tikria garzi originali sage



kiekvieno skoniai skirtingi... cool.gif
malonu kad atsirado ir kam patinka ax.gif

na o komentarai, kokie jie bebutu, skatina dar labiau stengtis ir tobuleti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratata: 02 gruodžio 2009 - 12:10
EditaR - na negi man su visomis ditirambus giedoti? biggrin.gif Nesuprantu ko čia nustebti - žmogus prašė kritikos, aš ją ir pasakiau - man proporciškai ne viskas čia tvarkoj. Galit kaltint mano sunkią vaikystę klasikinio meno mokykloj, bet man atrodo būtent taip ir ne kitaip tongue.gif Ir jau tik pačiai Juratatai spręst ar mano pastabos jai atrodys vertos dėmesio, ar ne. Juolab kad pati nesitikiu, kad ims dabar ir puls sagiuką perdaryt hihihi.gif

QUOTE(EditaR @ 2009 12 02, 11:40)
As tai kazkaip nsutebu del Giagute kritikos, tikriausia tiesiog skoniai skiriasi.
Man Juratatos sagei viska puikiai dera ir proporciskai ir spalviskai, tikria garzi originali sage

Papildyta:

Labai dailus motyvas, čia taip gražiai viskas tinka.. aš dar tik karoliukų aplink vienodų paieškočiau, bet iš principo labai liux mirksiukas.gif

QUOTE(Zivivi @ 2009 12 02, 11:32)
Noriu ir aš parodyti savo naują sagytę-žvaigždelę  wub.gif
Laukiu kritikos...  4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giagute: 02 gruodžio 2009 - 12:16
QUOTE(Giagute @ 2009 12 02, 12:18)
EditaR - na negi man su visomis ditirambus giedoti? biggrin.gif Nesuprantu ko čia nustebti - žmogus prašė kritikos, aš ją ir pasakiau - man proporciškai ne viskas čia tvarkoj. Galit kaltint mano sunkią vaikystę klasikinio meno mokykloj, bet man atrodo būtent taip ir ne kitaip  tongue.gif  Ir jau tik pačiai Juratatai spręst ar mano pastabos jai atrodys vertos dėmesio, ar ne. Juolab kad pati nesitikiu, kad ims dabar ir puls sagiuką perdaryt hihihi.gif




niu neperdarysiu tikraj tongue.gif ... bet kaip jau sakiau, kritika skatina pasistengt ir padaryt sekancia geresne... bet ir nemanau kad galima atitikti visu skonius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratata: 02 gruodžio 2009 - 12:24
ZIVIVI- laabai grazi zvaigzdele wub.gif o pagrindas(viduriukas) kartoninis, medinis, modelino? tvarkingai atrodo:) wub.gif
Atsakyti
saunuoles mergaites 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astis: 02 gruodžio 2009 - 12:53
o man tai Juratatos sagyte atvirksciai tokia asimetriskai stilinga,labai grazu,ir visai nebutina baigt meno mokykla kad grazu daikta padaryt.arba patinka arba ne. MAN PATIKO!
Atsakyti