Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės

QUOTE(dalitavit @ 2009 12 01, 17:34)
JUODA KATYTE- seges begalo grazios ypac man patiko-paskutine su zalia spalva..
MUR MIAU- va cia tai kazkas naujo:)isskirtina tokia...matosi daug darbelio ir meiles ideta...saunuole wub.gif
Papildyta:
KAUNIETES, ar buvot siandien kuri akropolyje mugeje, oj graziu segiu-segyciu prisiziurejau:) gal net kuri demonstravotes? wub.gif


aciukas cia pirmadieni ejau i konferencija ir sakau reik pasipuosti tai pasidariau sau smile.gif
Atsakyti
Ziurejau ziurejau kokius grozius kuriate stai pirmoji kurpta sege mano blush2.gif 4u.gif user posted image
Atsakyti
Neivile- laaabai originali ir isskirtine, as uz padrika, nesimetriska dekora:))kazkas nenuvalkioto ir naujesnio:)na zinoma visokiu reikia wub.gif mm...grazu tikrai wub.gif
savo pirmaja sege jei parodyciau "isvirstumet" tikrai niocen blush2.gif doh.gif nors tada atrode uhhh.. kaip grazu-svarbu pasidariau biggrin.gif
na bet dabar jau, po metu kazkaip negeda ir imestelt i cia smile.gif
Atsakyti
Neivile, tikras pyragiukas...smile.gif
Atsakyti
Neivile, gražus darbukas. Tokia pagalvytė biggrin.gif
Atsakyti
dalitavit - ačiū už gražius žodžius 4u.gif

NeiVile - kaip pirmoji sagė, tai tikrai superinė wub.gif lb lb patiko thumbup.gif
Atsakyti
Neivile daili sage, bet man truputi per daug apsviesta, noretusi detaliau ir aiskiau panagrineti lotuliukas.gif Gal truptui per daug uzsviesinai su programele, m ?
Atsakyti
gal ne programėlė kalta, nes foto labai išdeginta - tikriausiai per ryškus apšvietimas - ar lempos, ar blico..
Atsakyti

user posted image

ax.gif laukiu kritikos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juratata: 02 gruodžio 2009 - 10:15
Aciu visoms....o nuotrauka tik taip tejo nufotkinti gal kad vakare fotografuota....
Atsakyti
bet vat ir nekantrumas - gi darbo du trečdalius grožio fotografija suėdė dabar..
aišku kad norisi pasirodyt, bet ar būtų kas pasikeitę, jei pvz dabar būtum kur ant palangės normalioj dienos šviesoj nufotkinus? mirksiukas.gif
Papildyta:
juratata - aš niekad nemėgau tokios raudonos, tad nuo spalvinio derinio kritikos susilaikysiu hihihi.gif bus neobjektyvi dar..

tik va čia yra atvejis kai visko per daug, ir tas šoniukas su karolėliais ir gėlytėm visgi netinka šioj sagėj. Viduriukas per mažas kad tiek iš šono prikrautum g.gif

QUOTE(juratata @ 2009 12 02, 09:51)
laukiu kritikos  ax.gif

Atsakyti
QUOTE(juratata @ 2009 12 02, 09:51)
laukiu kritikos  ax.gif


man labai gražu wub.gif kritikos iš manęs nesulauksi tongue.gif tos metalinės gėlytės lb puošia sagę 4u.gif
Papildyta:
kažkaip visiškai priešingai pasisakiau ax.gif kiek žmonių, tiek ir nuomonių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JuodaKatytė: 02 gruodžio 2009 - 10:12